Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

OVL UÇK: Arrestojeni sa më shpejt Gani Gecin

 :: sport

Aller en bas

OVL UÇK: Arrestojeni sa më shpejt Gani Gecin Empty OVL UÇK: Arrestojeni sa më shpejt Gani Gecin

Message  Perparimi Mar 5 Aoû - 15:55

OVL UÇK: Arrestojeni sa më shpejt Gani Gecin
Bota Sot | 05.08.2014 13:25

Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së, është shqetësuar thellë me vrasjen e veteranit të luftës së UÇK-së Ruzhdi Shaqiri, mbrëmë në Skenderaj.

Duke e dënuar këtë akt qyqar, OVL e UCK’së ka kërkuar prej organeve të drejtësisë së Republikës së Kosovës, që të jenë në nivelin më të lartë të detyrës, për zbardhjen e rastit, kapjen e autorit dhe vënien e tij para drejtësisë.

“Njëherësh ne ngushëllojmë familjen Shaqiri për humbjen e birit të tyre, duke shpresuar që raste të tilla të mos përsëriten”, thuhet në reagim.

Flammer-Oslo • 10 orë më parë
ma mirë quane vehten Organizata e fliqtanave dhe degjeneruesve të UCK-së se ja keni flliq emrin dhe fytyrn bre pjellae e serbisë,e keni shendërru kët organizatë në parti politike apo pateric të PDK-së, pse deri sot nuk reaguat asnji herë për kapjen e vrasësve të Smajl Hajdaraj,Ekrem Rexhës,Tahir Zemaj,Besim Dajakut,Rexhë Osaj e Bashkim Balaj,edhe ata kishin uniformën e UCK-së veshur,edhe ata luftuan kundër serbisë,po jeni ju klysht e fatos nanos dhe të milloshevicit që i vratë e tani thirreni në emër të veteranve,gjethkush e din qfarë berllogu jeni,dhe mundoni sa të doni dhe merrni pare sa të doni si nga qevveria e hashim hajnit,si nga qeveria e serbisë se emrin dhe namin e UCK-së nuk mundeni as me privatizu e as me zbeh,kështu që sju ka mbet tjetër vetëm që me leh sikur qent e lidhur në zinxhir.
14 • Përgjigju•Shpërndaje ›

Fotografia
roki Flammer-Oslo • 9 orë më parë
per ne kosovaret nuk mbeti me njeri qe nuk eshte serb,tradhetar,taliban e shpiun edhe ter bota po cuditet ne ket popull prej 100 kosovareve(shqipetareve) 99 jan shpiuna tradhetar e talibana dhe aij 1 qe mbeti eshte ose i vdeket ose katolik e ne mbrojtje te vatikanit,mir mor bura po a mbeti dikush nga ne qe nuk eshte serb,tradhetar ose derr???,vallahi edhe pervete nuki jam me i sigurt se cka jam dhe pse hengra ne at koh burg e me von edhe nje plag te vogel ne malet e sharit nuk ju futa maleve se kesh trim por nga friga se shkau ke aty e na mbyte nash ashtu nash keshtu e dola me shok malit por sot nuk e dij se kush cka eshte,lexoj shkrime dhe gjith shkruajn hasjhimi derr,geci vrases,hajredini shpiun,rugova katolik e udbash,etj etj.mir mor shyqir qe adem jashari vdiq ne luft se sot dote quheshi tradhetar,taliban e udbash.hajt per hajr na qoft kjo koh e rre!.
2 • Përgjigju•Shpërndaje ›

flamuri • 9 orë më parë
familja geci nuk jon frikacak me shukat si ju kriminelat ovl gjat luftes dhe pas luftes jon duke u perball me ju kriminelet e pdkES dhe te gjitha shoqatav te kriminelve te luftes.keni pas frik me u perball me familjen geci se edhe keta i kishit vrar sikur vrat shqiptaret mas luftes aj kriminel qe u vra ekishte hallall plumbin e gani gecit i lumt per trimrin dhe guzimin qe pat me u perball me kriminelat si ju .
6 • Përgjigju•Shpërndaje ›


Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut


 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum