Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Edhe nje here Naim Miftari(i krimeve) bisede me Haxhi Kuçin

 :: sport

Aller en bas

Edhe nje here Naim Miftari(i krimeve) bisede me Haxhi Kuçin Empty Edhe nje here Naim Miftari(i krimeve) bisede me Haxhi Kuçin

Message  Perparimi Lun 16 Déc - 2:48

Naim Miftari
Vrasja e ushtarit Aziz Kelmendit, i cili u vra më 03. 09. 1987 në kazermën ushtarake në Paraçin, qytet në jug të Beogradit. Pse Agja i nje deputetit të kuvendit të Kosoves hesht kur dihet se ka qen pjestar i KOS_it, shef i policis ushtarake Jugosllave në at koh në Parqin .Pse hesht Selim Deshishku sot.!
Agim Berbatovci, Bekim Ademi et 42 autres personnes aiment ça.
26 partages

Musë Lepaja E sa UDB_ashi eshte ne Kosove. Me ia nis secili me ngrit gisht, ne do mbesim pakic.
29 août, 13:43 · 7

Naim Miftari 5 vete nese jesin te paster mir o prap se ashtu jan kavalitet jo berllog .
29 août, 13:50 · 3

Musë Lepaja Po na mbulojne keta te ndyret. Sepse 100 te paster me qen 1 i papaster i ndyn te tjeret. E jo qe jane me shumice.
29 août, 13:51 · 4

Bekim Ademi Krejt Kosova duhet te mburret me Aziz Kelmendin,ky person duhet shpallur Hero.
29 août, 15:34 · 3

Ilir Uka I ndjeri mund te them qe ka qene viktime e asaj kohe i regjimit ish Jugosllav si shume shqiptar te tjere te cilet ktheheshin ne arkivole ne shtepi
29 août, 16:09 via mobile · 2

Bekim Ademi Vetem se duhet ditur nje send se" Falë nuk ka shkue" kjo eshte e sakte.
29 août, 16:44 · 2

Xhemajl Duraku patjeter
29 août, 17:28 · 1

Naim Miftari Driton Shabani - Krimenel ,problematik,ganster, po por ligji e denon ose e liron por jo i UDB-ash,kjo nuk qendron ska fakte jo dhe si dal ne ndihm Askujt e aq mapak UDB-shve ata që jetojn ne vranjevc e din mir se peronalisht kem konflikt me ta dhe një vlla imi e ka pas gju me arm zjarr per ta vrar Enver Sekiraqen, por njo mos e harro nat koh enveri i ka pat 15 vjet kur thuhet kinse kahy në UDB qka nuk ësht e vertet sepse askun ne lista të UDB nuk kam has ne emer ë tij esht e verete dhe shum gjera vetem ju kan veshur ketij sepse krejt tjeter kush i ka ber kët qe ta tham e di mir,saper kriminel gjdo sen qe e ka ber duhet mu pergjigj si per mir si per keq por un njof spaku 1000 politiqar sot qe jan shum ma kriminel sesa Enveri.Nat shkres nuk e kam mbrojt por kam than sa ka dallim ligji vendor qe bahet me intervenime nga ligji evropjan lezoje mir at shkres.Të gjith jam të pafajshum gjersa ligji nuk verteton fain e dikujt ..Dhe tema ke krejt tjeter edhe njëdit tëkam tham mos vlerso njerzit kur nuk i njeh vetem per veten njeri i din të gjitha.
31 août, 03:46 · Modifié · 7

Haxhi Kuçi Naim Miftari;a eshte e vertete kjo deklarate e nje serbit ne Hage?

https://2img.net/h/oi38.tinypic.com/2v835l1.jpg
11 décembre, 15:41 · 1

Naim Miftari jo
11 décembre, 15:43

Haxhi Kuçi A e lexove ,te teren apo meihere me the jo
11 décembre, 15:44

Haxhi Kuçi Ju lutem a keni qen ish i burgosur politike ne jeten e juaj nga regjimi serbise ?
11 décembre, 15:54 · 1

Kujtim Kurti Naim,kush ti dha ty dosjet e UDB me i lexu...?!
11 décembre, 17:19 via mobile · 1

Xhavit Vitija Kogja shume me duket se hala ka asi UDBASHA he zoti i farofte ishalla .
11 décembre, 22:38 via mobile · 1

Bit Shala HESHTIN SE JAN ME SERBIN O NAIM ASPO E DIN AA??
12 décembre, 03:45 · 2

Naim Miftari KUJTIM Dosjet sikem lezu por i kam marr me dhun dhe kushzime ......tan njerzit e ZKZ dhe shikut nuk kan qen qoban dhe nuk kan nga tegjith mu pasusrusr pas luftes por edhe gjat luftes ....
12 décembre, 05:01 · Modifié

Naim Miftari Haxhi nuk kam qen kurr i burgosur i Serbve por sherbimin etyre e njofum shum mir . Meh Uken UDB_ja e ka vra vet duke perdor kamijon qe hjek deboren nga rruga per vrasje .... me pas qen i tyre Meha nuk e kishin vra ... plus kem tedhana shtes si dhe kur por nuk jan akoma për komentim te tyre ..
12 décembre, 05:02 · Modifié;Jashta temave si pergjigje;Ka i morre keso informata qe serbet me kamion te bores e paskan likvidue Mehen?Serbija udbashat e dyshmit i ka hek fare!Nuk ke qen i burgosur dhe ua din mire sherbimet e tyre.Ne sherbime te kujt qendroni tani dhe me pare ?Cili epror i yti te meson se si te pergjgigjesh,dhe te me prijashtoni nga fb,duke mos me dhene pergjigje?Ti dhe Blaca jeni duke e shfryteszue niglizhencen dhe pamaturin qe sipas se drejtes penale bejne prijashtim per VP !!!!Ti Naim Miftari,Bllaca,Reshat Badallaj,Milaim Zeka e Demaqi,bashk me ne krye me Avdi Ibrahimin jeni ka ja bani te zezat ketij popullit.Lima tek e fundit as nuk me ka njohur as qe e kam njohur ndonje here.Milaim Zekani eshte ai qe bashk me Avdi Ibrahimin e paten bere nje inqizim AKSH ku e zbulova ftyren ne mes te atyre maskave minikun Avdi Ibrahimin..Ju jeni grup i madhe ,pos jeni ndare nga ata qe opinjonin e mjere ta hutoni me ftyret e juaja te zeza.

Naim Miftari PO kujtim aje i knaqun,masi pomi dishe si skenaris hapat emij ..ku pot dhem poti ku edin qejan shku tegjitha ne serbi .?Dosjet nuk kan humbur por disa jen marr me dhum si dhe kur ju vjen koha edhe atyre spjegime por jo ty met spjegu por kem kujt . Un kam profilin timin nuk foli ne emer te vorrev dhe jetoj midis prishtines me tensjone por prap jem ketu ..
12 décembre, 05:32 · Modifié

Rexhep Kastrati Naim, meqë ke braktisur SHIK-un, apo je përforcim i SHIK-ut për klanin nasero-gecist në angazhimet e tyre për rrënimin e LDK-së, a je i sigurt se gecët e Llaushës nuk kanë qenë, apo nuk janë njerëz të sigurimit shtetëror serbo-jugosllav? Po ti Naim, a je i sigurt se nuk ke qenë kurrë njeri i sigurimit shtetëror serbo-jugosllav? Do ta dija për nder sikur të më jepje ndonjë përgjigje të saktë rreth këtyre pyetjeve.
12 décembre, 05:24

Naim Miftari Ai Regj NASERO -GECIST nuk ekuptova ket nese keni qen ju i serbis kam qen edhe un po harron nga viti 1990 nuk kam jetu ne ish jugosllavi sa per Gect un Gani Gecin nuk e mshefi aspak se nga skush e kam shok lufte ne asni leter apo ne ...Voir plus
12 décembre, 05:36 · Modifié

Rexhep Kastrati Naim, ti personalisht, jo veç tash, por që nga dita e parë pas zgjedhjeve, pra pas 2 dhjetorit, je duke e mbushur fb me postime ku vetëm shantazhe bën. Kurse për gecët e Llaushës, pikërisht se punon për ta dhe me ta, edhe të pyeta. Ti dhe përgjigjet e tua, por sado që dua të të besoj, megjithatë kur ke mohuar thëniet e tua të thëna në një video, nuk po mund të besoj se po e thua të vërtetën. Megjithatë, ajo që dua të të them, hiq dorë nga metodat e udb-së dhe të kos-it, sepse nuk të çojnë kurrkund për mirë.
12 décembre, 05:37 · Modifié

Naim Miftari Aja let jet mendim i juaj as qe tentoj meta ndyshu mendimin por sidoqoft nuk esht ashtu nese juka dhimt se nuk i kam ber sherbim pabesis se Nazim Bllaces dhe nje dajalit ish abbasadorit jugasllam mir jav kam ber vjen koha edhe per at...Voir plus
12 décembre, 05:57 · Modifié · 1

Ismet Avdyli REXHEP , MENDOJ SE AS KUJNA SKEMI NEVOJ TI BAHEMI AVOKAT ,,,GJITHKEND E MBROJN VLERAT E VETA QE I KA ,,,PRANDAJ NE KOT MUNDOHEMI TI SHANTAZHOJM NJERZIT NE FC DHE ME POSTIME TE NDRYDHME NE INTERNET ,,,NESE E KE FJALEN PER POSTIMIN E NJI RASTI QE NDODH...Voir plus
12 décembre, 06:11 · 1

Naim Miftari Ismet zdi ku ukapen ne ket tem kur si tem ishti e vjeter dhe ishet ushtari shqiptar Aziz Klemendi dueln et gani geci e kujo me se hahahah ,kritikat ipranoj kur jan me vend dhe lidhen me tem por msusa nuk paranoj sjem tevegjel shyqyr ikem s...Voir plus
12 décembre, 06:26 · Modifié · 2

Ismet Avdyli NAIM KY I NDJERI AZIZI ISHTE VIKTIM ,,,SKENARI ISHTE PREGADIT NE KUZHINAT E KOSIT NE BEOGRAD ,,,E KY DESHISHKU ISHTE JASHT ATI SKENARI ,BESOJ ...
12 décembre, 06:33 · 1

Naim Miftari me nanen tane pyte.Kujtim....??? takom live e fol ksi fjalesh por as Kadrija nuk ta gjan biren mu mshef....pyte niher...
12 décembre, 12:13 · Modifié · 3

Haxhi Kuçi Aziz Kelmendi ka jetue ne Dushanove te Prizrenit.Ne sherbimin ushtarak,secili shqiptar qe i ka mbrojtur shqiptaret,i kan pergaditur atentate.Edhe mua shume here me kan pergaditur kam edhe deshmitar te shumte,por fal forces sime dhe intuides iu shpetova atentateve.Ju zotri Naim Miftari,pasi nuk pasket qen i burgosur politike,si keni pasur mundesi ta njifni Mehe Uken?Dhe ka morret informata qe Mehen serbet e paskan shtyp me bager te bores qe e pastron boren?Ka pati mundesi Meha te behet dhenderr i Reshat Badalles ?Ku Reshatit i thote edhe ne shkrime Kadri Mani se Meha ka qen i lidhur me udben e serbise.https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net/t2524-reshat... Reshat Badalles i pata tregue ja lexo ne kete teme,ai me shpifjet e Avdi Ibrahimit dhe Bahtir Hamzait me turren duke mu shpifur kinse une e kam shetit Arkanin neper vijat e frontit dhe paskam masakrue shqiptar e dhunue femra shqiptare.Pasi paske lexue dosje sekrete ,ju mesiguri dini diçka edhe per mua ,dhe ju lutem tregoni a mos jam edhe une ne ato dosje qe kam qen i punsuar ne udben e serbijaqkes?Dhe ju lutem pasi e paskam shetit Arkanin neper vijat e frontit ,a me keni pare ndonje here ne frontin e luftes me serb?Dhe a e ke pasur edhe emrin tim qe te me kindaponit?Fatmir Lima sa here qe ju kam lajmrue qe ti bashkohem ne lufte me thoshte se sherri Avdi Ibrahimit nuk te marri ne lufte sepse me te ke bere shoqeri!Dhe si ishte e mundur qe Avdiun ta bejne zevendes komandant ne zonen e Pashtrikut te policise se uçk es?Mua kjo polici e uçkes me 19,apo 20 korrik te vitit 1998 kur isha i strehuar ne Marali,ne mengjez me paten rrethue ku ne rruge e kishin parkue nja kamion te madhe me ngjyre blu,ndersa tek portat e medhaja traktorin me rimorkio Rakovica,dhe para portes se vogel gjipin e bardhe ku mbi kapak shkruante policia e uçk es.Mu kercnuan kinse une po foli keq kundra uçkes,gje qe ishte nje shpifje.Pastaj jo nuk je ka folish kudra uçkes,por po e keqperdoroi automatikun!Pasatj po na nevoitet arma jote se sonte dojna prape mi meshue Rahovecit!Ku ju thash se nese doni ti meshoni Rahovecit vije edhe une me armen time.Pastaj me thane kush karin je ti me organizue me do te rinje qe nese vijne serbet ketu pari mi mbrojte shqiptaret e shkrete?Me thane se nese ti i mbron shqiptaret dhe gjuan ne serb kemi me te likvidue dhe ti mbasi po done me luftue kundra serbeve je me serb!!!!Ndoshta keni qen edhe ju ne kete rrethim timin,por nese nuk ju kujtohet,apo nuk keni qen eshte e drejta e jote ta tregoni te verteten.Po me intereson kush mi dergoi keta qe te me malltretojne ,duke me rrethue njesoj sikurse dikuri forcat serbe.Ndoshta kam shkrue shume,por qe te informohet opinjoni yne me nje te vertete nuk kishte me qen e keqe.E saj perket aktivitetit tim,serbet nuk me burgosen,sepse nuk pranova qe te behem atdhetar para mases e mbrapa shpines gjakpires e ne vend te burgut te flej si ishe te burgosurit politik neper hotelet e jugosllavise e me femra pulash te ndryshme.Dhe mbeta ky qe jam sot,duke mu shpif tre pseopatriota qe me kishin pergjue se me kan beje shoqeri.Por deshtuan e ai deshtim ju ka djege prapanicen.Sepse e verteta djege sikurse m shti syt ne prush.
13 décembre, 04:00

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum