Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Ahtisari

 :: sport

Aller en bas

Ahtisari Empty Ahtisari

Message  Perparimi Sam 14 Oct - 16:20

http://www.google.fr/search?q=ahtisari+&hl=fr&lr=&start=20&sa=N


RTS Vesti | Jedna vestAHTISARI: IZBORI U SRBIJI MOGLI BI DA ODLOŽE PREDLOG ZA KOSOVO ... Ahtisari, za koga se očekivalo da će u novembru izneti predlog za budući status Kosova, ...
www.rts.co.yu/jedna_vest.asp?IDNews=162808 - 50k - En cache - Pages similaires


American Council for Kosovo - Server: Condemnation of Ahtisari ... - [ Traduire cette page ]US nonprofit organization dedicated to promoting a better American understanding of the Serbian province of Kosovo and Metohija and of the critical American ...
www.savekosova.org/deceit=news=17.htm - 15k - En cache - Pages similaires


Diskusije : Politika : Marti Ahtisari!Je li Marti Ahtisari onaj isti Marti Ahtisari koji je u Kumanovu pokazao Milosevicu povrsinu ... Marti Ahtisari je debil. Pogledajte mu samo oblik glave. ...
www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/mesg/15/008647501.html?7 - 19k - En cache - Pages similaires

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Ahtisari Empty Re: Ahtisari

Message  Perparimi Sam 14 Oct - 16:25

http://209.85.135.104/search?q=cache:kWp7J7pYD9wJ:www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/mesg/15/008647501.html%3F7+ahtisari&hl=fr&gl=fr&ct=clnk&cd=23


zambrotta (fudbaler) - 29. avgust 2006. u 04.40 (registrovani član)
za takvu izjavu treba likvidirati govno skandinavsko.


--------------------------------------------------------------------------------

T_I (Srpski nacionalista) - 29. avgust 2006. u 07.18 (registrovani član)


T_I (Srpski nacionalista) - 27. avgust 2006. u 18.06 (registrovani član)

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Ahtisari Empty Re: Ahtisari

Message  Perparimi Sam 14 Oct - 16:40

Marti Ahtisari!
magare (vozac) - 29. avgust 2006. u 00.48 (registrovani član)
Je li Marti Ahtisari onaj isti Marti Ahtisari koji je u Kumanovu pokazao Milosevicu povrsinu stola za kojim su sjedjeli, i rekao mu da, ako ne potpise, Beograd će da lici na tu stonu povrsinu?
JEST!
A da li i dalje sva Srbija i sav srpski narod zavisi od njega?
DA, ZAVISE!
Pa što se onda proseravamo i jedni druge napadamo za defetizam ili za optimizam, kada takva spodoba predvodi pregovore u Becu?
Znaci, ja pregovaram sa nekim koji hoće da mi kucu opljacka, a posto u kuci živim samo ja sa zenom i unukom, a njih je ispred kuce barem 30 pljackasa, onda dodje taj Marti Ahtisari da vodi naše pregovore.
Srbi, e pa svaka nam cast!!!
Dalje, mislim da bi Srbija trebala da odmah iz protesta napusti sve sto je vezano za UN, jer ako to ne učinimo, evo nam opet i bombe i sankcije, i to garantujem.
Dakle, UN su tim koji se slaze da jedan posro ima pravo da 6-7 miliona prozove idiotima, ubicama, mrziteljima i najgorim olosem!?
Takve UN stite tog Sataninog vojnika, a mi treba da se tresemo da nam slučajno ne izmaknu stolicu, mada sam siguran da oni nasi, koje su Vuk i Dana poslali tamo...ni na kraj pameti im nije da za tamo nekakvu usranu Srbiju ispuste tako dobre plate i polozaje.
Dakle, ako pod hitno - URGENT - ne odyebemo te UN, eto nam govana do guse. Sada su ta govanca „malo nize” - do ramena, pa još IMA NADE!!!
--------------------------------------------------------------------------------
Branko_iz_Jagode (Izinjer) - 29. avgust 2006. u 01.09 (registrovani član)
Dobra ti je brate,ova analiza o tim avetinjama svaka cast!
--------------------------------------------------------------------------------
LepiLaza (Menadzer) - 29. avgust 2006. u 01.58 (registrovani član)
Marti Ahtisari je debil. Pogledajte mu samo oblik glave. Kao da ima neki hidrocefalus, vidite kako mu je glava ogromna, pa se gore prema celu siri. To je spoljasni znak debiliteta. I nije ni cudo sto ga koriste za ovakve stvari. Jer oni koriste ljude sa nekim manama za sve sto hoće da sprovedu. Ti jadnici budu prezadovoljni sto im je data vaznost.
Kod nas su koristili sve neke koji imaju neku fizicku manu. Copave, grbave, obelezene. Ustvari takve Srbe su koristili u Brozovoj Jugoslaviji, njih su odabirali kao kadrove i njih su forsirali od studentskih dana i stavljali ih na kadrovsku listu. To su radili zaista naučno temeljno, jer kada ti jednom takvom coveku das polozaj, ugled, uvazavanje, onda ti je on zahvalan do groba i sve će za tebe učiniti, jer zna dokle budeo radio za tebe ostace na tim funkcijama, ako ne bude radio za tebe, izgubice funkciju, a ako izgubi funkciju on je onda niko i ništa ( posto sve to nije dobio na osnovu sposobnosti i strucnosti).
Sem toga, za vreme Broza, a i osamdesetih godina dok je vazilo ono „i posle Tita Tito” u vojsci su srpske oficire ( prilikom prijema na vojnu akademiju) birali po najnizem koeficijentu inteligencije. To je zaista radjeno, pricao mi je jedan covek iz vojske koji je radio neposredno na anketiranju (psiholoskom testu) mladica za prijem na vojnu akademiju. To je to. Zato smo mi i prošli tako kako smo prošli.
I sada, pogledajte samo face onih koje Soros odabira da im da stipendiju za skolovanje na njegovim univerzitetima. To su sve neke neugledne i ruzne face, jer on je isto razradio tu doktrinu. Daj vaznost ruznome i neuglednome, i biće ti veram do groba. Popljuvace sve zivo samo ako od njega to trazis.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Ahtisari Empty Re: Ahtisari

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum