Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Ali Ahmeti

 :: politika

Aller en bas

Ali Ahmeti Empty Ali Ahmeti

Message  Perparimi Dim 21 Mai - 13:26

TetovaWeb Gjithmone me ju - Kombėtare apo tradhtareAli Ahmeti eshte ai burr qe kur nuk e lene popullin si ato tjerit. Ali Ahmeti ja lujti n.... shkive mos te harrojm se ku ishim dhe ku jemi ...
musa.mu.funpic.de/musa/include.php?path=forum/ showthread.php&threadid=39 - 44k - En cache - Pages similaires

Ali Ahmeti eshte pritur me kritika te ashpra ne DanimarkeAli Ahmeti është pritur me kritika të ashpra në Danimarkë ... Ali Ahmeti, i shoqeruar nga nënkryetari i parlamentit te Maqedonise z. ...
www.trepca.net/2003/1103/031130-im-ali. ahmeti-eshte.pritur.me.kritika.ne.danimarke.htm - 38k - En cache - Pages similaires

General Ralston danas u Makedoniji (20/8/01) - 2001-08-20Čelnik Nacionalne oslobodilačke vojske Ali Ahmeti izjavio je da su njegovi borci spremni ispuniti obveze preuzete potpisivanjem mirovnog sporazuma, ...


KOSOVA ONLINE - INFORMACIONE SHQIPTARE - KOSOVA FORUMI - Forumi i ...Mirepo kur i thash se nga ju u detyrova qe ta leshoi KOSOVEN!Me tha a jo Haxhi nuk eshte e vertete qe une i kam thene dikujt jo me luftue,nese ai njeri ka ...
www.freeblognetwork.com/kosovo/708/ - 748k - En cache - Pages similaires


128.11.143.113/croatian/ archive/2001-08/a-2001-08-20-3-1.cfm - 37k - En cache - Pages similaires

Kundër “Diktaturës patriotike”Atdheu im është Maqedonia do të shprehej kryetari i BDI, Ali Ahmeti, ndërsa Shqipëria është vetëm shteti-amë). Tre shembujt e sipërthënë flasin shumë. ...
www.panorama.com.al/20060130/faqe17/1.htm - 16k - En cache - Pages similaires


:::..LAJME NET..:::Certifikata per Ahmetin 08:35/30.03.06 - Ali Ahmeti paiset me certifikat ... Ali Ahmeti, me 28 shkurt 2006, mbi ndertesen e Pentagonit, (Ministria e ...
www.lajme.net/lajmi.php?lajmi=0000008449 - 20k - En cache - Pages similaires
[ Autres résultats, domaine www.lajme.net ]


Shkupi Online, shkup, Shkupi Online, Musa LAMALLARI, shqiptaria ...MBAJU ALI AHMETI: PDSH-JA FORCE E BASHKIMIT PER VLERA KOMBETARE". Lajmi se Bardhyl Mahmuti u prit nė zyret e PDSH-sė nga kreu mė i lartė i kėsaj partie ...
myweb.tiscali.co.uk/lamallari/shkupi.html - 47k - En cache - Pages similaires

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum