Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Avdi Ibrahimi ;Haxhiu mi gjen gabimet ma te vogla

 :: sport

Aller en bas

Avdi Ibrahimi ;Haxhiu mi gjen gabimet ma te vogla Empty Avdi Ibrahimi ;Haxhiu mi gjen gabimet ma te vogla

Message  Perparimi Ven 12 Oct - 11:29

Shkruan: Avdi13 2012
Në Agjencin e LajmeveKosovapressnë shkrimin:Rreagim i Shoqatës të Veteranve të Luftës të UÇK-ës Tiranë Prishtinë, ((SHVL E UÇK TIRANË)) 05 Shtat2012 14:05. Haxhi Kuçi, me pseudonimetKrasniqi dhe Ibrahim Kelmendi shkruan e shpif si gjithnji Ky shizofren i pa përmirësuar të cilit smira ja ka ka errësuar logjikën dhe ?çdo gjë te keqe ai e gjen tek Unë Avdiu?. Ai kështu po e keqpërdorë edhe A.L.Kosovapress, që unë personalisht kam respekt dhe kam botuar edhe shkrimet e mia në këtë Agjenci informative mbarëshqiptare.Ju redaksi e Kosovapressit,e dini mirë se unë Avdi ibrahimi nuk qëndroj prapa këtij shkrimi siç rren e shpif Haxhiu me pseudonimet,Krasniqi dhe I.K..Dhe gjithçka që shkruan ky shkarravinletranxirës për mua janë rrena të kulluara.Andaj i kam bërë padi penale ne Gjykatë
................................................
Pergjigjem une Haxhiu

Avdi Ibrahim;
çdo gje te keqe qe shohe tek ti,e sidomos çdo gje qe e hiperballon ne sfera jashte mases se tepruar,do te kundervihem me çdo kushte,gjere sa nuk shkruan shoqerimin qe kemi bere ne dy me dekada te tera.Por vetem realitetin objektiv dhe subjektiv.
E din ti shume mire se a shpiku gjera te paverteta.Ti Avdi kur per mua nuk ke fije respekti,tjereve as qe ja ngulish majmunin.
Une e shkruaj perhere ate se çka e kam perjetue,Per ty ndoshta te duken shpifje keto vuajtjet e mija,por kam inqizime o hajvanbat.
Prapa Ibrahim Kelmendit nuk qendroi une ,por ai qe shkruan nuk me intereson siq te kam thene perhere,une shkruaj me emer timin dhe nuk paraqitem as si ti .
Qe sa here shkarravit, kinse ke ngre kundra meje kalxim penal ?Na rrofsh opengat ore lale.
Ti dhefsha gjygjetaret e Milloshit,dhe avoketet e titos.O titist o Avdi.

A eshte kallxim penal,nese e tregoje te verteten qe kemi pasur mes meje dhe teje ?I quditur qenke e fare e qoroditur.
Isha prer ne shtate pjese me pas dite qe je kesi
megaleonati .

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut


 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum