Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Llapi me njofka dyzetftyreshi

 :: sport

Aller en bas

Llapi me njofka dyzetftyreshi Empty Re: Llapi me njofka dyzetftyreshi

Message  Perparimi Mar 8 Mar - 0:28

27-02-2011, 22:35
ARIANI_TB
SHQIPTAR



Anëtarësuar: 30-12-2005
Postime: 2,811


YouTube - kenget e shekullit gezim nika bilbili tropojes kolazh www.tiranalive.com
__________________
Lëvizja VETËVENDOSJE! - Politika pa Historinë është lojë

27-02-2011, 22:46
ARIANI_TB
SHQIPTAR



Anëtarësuar: 30-12-2005
Postime: 2,811


YouTube - Lëvizja VETËVENDOSJE! - Gjakovë (atmosfera)
__________________
Lëvizja VETËVENDOSJE! - Politika pa Historinë është lojë

28-02-2011, 11:39
Loti-99
Perjashtuar



Anëtarësuar: 21-11-2009
Postime: 298

shife more ket argatin e tanjugut e te dik-martit se si i flliq te gjitha temat me keta rrugaqet e vetfundosjes
thua se nuk din njeriu te shkoi tek faqja : YouTube e ti kerkon rrugaqet e vetfundosjes te albin-daqiqit

01-03-2011, 03:35
arberi_fr
Perjashtuar

Anëtarësuar: 29-10-2009
Postime: 417

Pavaresin e kosoves;Pavaresin e festoin ata klyshet e shkaut,sepse ska pavaresi pa ushtri kerkund ne bote.
Ata qe hoqen neper regjime edhe ne luften kinse çlirimtare u distancuan !E kush paska qen udheheqesja uçk servilet e shkaut.Ata qe luftuan pernime i likviduat.I etiketuat spiuna e dore e zgjatur e shkaut pa qen e veten shpiuna e quat si çlirimtar.Vetem tzk shqiptaret shitet tradhetari per çlirimtar !

06-03-2011, 03:31
arberi_fr
Perjashtuar

Anëtarësuar: 29-10-2009
Postime: 417

Citim:
Postuar më parë nga Loti-99
shife more ket argatin e tanjugut e te dik-martit se si i flliq te gjitha temat me keta rrugaqet e vetfundosjes
thua se nuk din njeriu te shkoi tek faqja : YouTube e ti kerkon rrugaqet e vetfundosjes te albin-daqiqit
Per ty i shkavell te gjithe qe ua thon te verteten e poshtersirave te tua e bosave tu jan argatet e Martit apo Ahtisarit.

Po shifet tradhetia e juaja e beret president argatin e Milloshit Pacollin.Gjarperi i tregoi kembet e veta.

06-03-2011, 17:23
arberi_fr
Perjashtuar

Anëtarësuar: 29-10-2009
Postime: 417

Llapi
Perjashtuar



Anëtarësuar: 08-08-2002
Postime: 15,628


haaaaaaaaaa
valla ta kum pas qi nja dy triher motren ne mes te dhipucit haaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ma pat thye rakun haaaaaaaaaaaa
ani kur ma marrke ne goj

06-03-2011, 17:25
arberi_fr
Perjashtuar

Anëtarësuar: 29-10-2009
Postime: 417

Llapi
Perjashtuar



Anëtarësuar: 08-08-2002
Postime: 15,628


o priti burr tash shoket e te tregoin se kush jam
Po burr masi nuk po nalesh e po dezinformon e po rren e po i urren kaq shum Çlirimtaret
e na detyrove qe te marrim masa ndaj teje
sepse qdo cep i kesaj toke do te jet i vogel per ty

Komandat TANUSHA i Shkupit me shoket nga Meci i Frances do te vin deri tek ti .

priti si burrat e te tregoin se kush jam une se kogja trimni na ke shit bre heeeee
ok trim se kemi meu ndegjue e besa besoi se kemi edhe meu pa ne kater sy e do te bindesh se kush jam une Llapi

.................................................. ...........

Loti-99
17.02.2008



Anëtarësuar: 21-11-2009
Postime: 299

tu ka ngushtue rrethi sipas informatave te fundit
tu ka ngushtue rrethi sipas informatave te fundit

axhen tim me dy duart tua ma ke gjue ne kazanin e skuqur te zveqanit sot eshte hi dikun i shkepur nga duart tue ne serbi
mendon ti se ne kemi nejt duarkryq
apo do te rrim
__________________
Te Dua Kosovë

.................................................

Fara11
i/e regjistruar

Anëtarësuar: 18-09-2010
Postime: 26

tugji shqipe
mire mengjesi
me duhet nji takim urgjent me ty se edhe une jetoi perkohesisht ne franc
po deshe ma trego adresen
ose do ta gjej vet disi

naten e mire
__________________
Shqipërin e dua se jam Shqipëtar Kosovën e dua se jam Kosovar

.............................................

Llapi
Perjashtuar



Anëtarësuar: 08-08-2002
Postime: 15,628


haaaaaaaaaa
valla ta kum pas qi nja dy triher motren ne mes te dhipucit haaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ma pat thye rakun haaaaaaaaaaaa
ani kur ma marrke ne goj

06-03-2011, 17:29
arberi_fr
Perjashtuar

Anëtarësuar: 29-10-2009
Postime: 417

Avdi e duash kosoven dhe shqiperin me perfitue dollar e sa per popull shqiptar je i gaqem me masakrue ma zi se shkau.
Vete me ke thene kur erdhe me te que ne Krushe se magjupi ka vlere sa tan shqiptaret ,e shqiptaret lypin q i nanen i madhe e i vogel .Per kete me muaj nuk te kam fole,Dhe e ke que Aziz Morinen qe te pajtohemi dhe me ka marr ne kebap te berisheve tek qendra zejtare dhe aty ishte edhe veliu,e ai qe dervish shaqa ja kendonte kengen per flamur Geges!Dhe me tu pershendetur Azozi mjere me provokoi me keto fjale;A guxon me ja leshue serbise ne mes BG nje bombe atomike me ta dhene ?Afer pis ne tavolinen tjeter ishin policet serb,provokatora pisa,dhe a ja bera bjerma o m u t se pa ja qite nuk e la,dhe a deshta te iku nga ju o dilingji .?ani ani krenohu per tradhetin dhe shitesh hero i gjalle.
Kaq
Ndryshuar për herë të fundit nga arberi_fr : 06-03-2011 më 17:56.

Sponsorizuesit e Forumit
Forumi Shqiptar
Reklama


Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Llapi me njofka dyzetftyreshi Empty Re: Llapi me njofka dyzetftyreshi

Message  Perparimi Mar 8 Mar - 0:56

06-03-2011, 18:03 #92
arberi_fr
Perjashtuar

Anëtarësuar: 29-10-2009
Postime: 417

Dick Marty


le ta nxene komandirin e policese se therandes serbin Millan Shipken drugarin e juaj dhe ka me tregue krejte se kush ka qen ne lidhje nga uçk me shkije dhe kan e kan masakrue,dhe me kan i keni ndare plaqkitjet e luftes ?!!!!!!!!!

Nxanja e ketij kasapi del ne drite lufta ne kosove a u nis lufta per bashkimin e trojeve shqiptare apo per perfitime e karrika siq e niset luften e maqedoni,ne luginen e presheves dhe ja rraset roberin e re shqiptareve te ketyre aneve .

06-03-2011, 18:07 #93
arberi_fr
Perjashtuar

Anëtarësuar: 29-10-2009
Postime: 417

Nese e them te verteten per ju jam tradhtar,nje dite keni me dhene llogari .

07-03-2011, 04:51 #94
Loti-99
Perjashtuar



Anëtarësuar: 21-11-2009
Postime: 298

Citim:
Postuar më parë nga arberi_fr
Dick Marty


le ta nxene komandirin e policese se therandes serbin Millan Shipken drugarin e juaj dhe ka me tregue krejte se kush ka qen ne lidhje nga uçk me shkije dhe kan e kan masakrue,dhe me kan i keni ndare plaqkitjet e luftes ?!!!!!!!!!

Nxanja e ketij kasapi del ne drite lufta ne kosove a u nis lufta per bashkimin e trojeve shqiptare apo per perfitime e karrika siq e niset luften e maqedoni,ne luginen e presheves dhe ja rraset roberin e re shqiptareve te ketyre aneve .
ndegjone ket argatin e shkieve qe i ka bajt e i ka zhduk kufomat e shqiptarve
dhe serbet e strehuan ne franc azil e i kan ble edhe nji shpi qfar flet
po ky mendon se ka shpetue qe eshte strehue ne franc jo jo kufomat e shqiptarve qe i dogje ne shkritoren e zveqanit kan me te ndiek pas ter jeten edhe zerat e tyre se disa i ke djeg per se gjalli oj bisha e eger serbe
ti je ky arberi trimi i forumit
a se do te vjen dita kur te kemi pran grillave do te dalim edhe me emer e mbiemer se
kush je

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Llapi me njofka dyzetftyreshi Empty Re: Llapi me njofka dyzetftyreshi

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum