Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Fehmi Agani ishte mshefur me tesha te grave !

 :: sport

Aller en bas

Fehmi Agani ishte mshefur me tesha te grave  ! Empty Fehmi Agani ishte mshefur me tesha te grave !

Message  Perparimi Sam 16 Oct - 18:14

ABE-a
Thaci ishte ne te kaluaren nxensi i Aganit me te cilin kishte nje raporte shume te mire.
Aganit ne krahasim me ate te Rugoves per te djaloguar me MIloshevicin, por e sigurt qe nje zgjidhje e provokoi carje te thella

www.kosova.de/forum/archive/index.php/t-13692.html+avdi+ibrahimi+pishpiriku&cd=3&hl=fr&ct=clnk&gl=fr" target="_blank" rel="nofollow">http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:WTv2FdgwajYJ:www.kosova.de/forum/archive/index.php/t-13692.html+avdi+ibrahimi+pishpiriku&cd=3&hl=fr&ct=clnk&gl=fr

gentelmeni

18.05.2006, 16:09:00
Rrefimi i Rizahit,te shtyer ne moshe;
-Mixho,une isha ngat Fehmi Aganit,i cili ishte i veshur me tesha te grave dhe me nje shami n'krye.Une e nxhofta menjehere e ai rrinte afer meje.Nuk e dij pse,por ma merr menja se mu do t'me nalnin sepse isha me kapuq te bardhe e nashta ate nuk do ta ngucnin.Kur na e kane kthy trenin mrapsht,atehere ai i ka heq teshat e grave edhe tha:"Nese vdes,dua te vdes si burre".E kthyn trenin n'Dobreve(Miradi te Eperme) dhe Aganin e ndane nga turma edhe e moren me vete.

Keto fjale mi ka thene nje plak me emrin Rizah.Ishte shume i qarte ne ate qe thonte.

Mendoj qe heren e pare,kur eshte nisur treni ne drejtyim te Maqedonise,ata nuk kane mundur ta gjejne Aganin,por kane pasur informacione te sigurta qe Ai ishte ne ate tren dhe per kete arsye e kane kthyer trenin qe ta kontrollojne mire.

Pra,jam shume i sigurte qe shqiptari ka dore ne vrasjen e Aganit.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum