Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

RiKI administrator i forumit bashkimi kombetar,antikombetar

 :: sport

Aller en bas

RiKI administrator i forumit bashkimi kombetar,antikombetar Empty RiKI administrator i forumit bashkimi kombetar,antikombetar

Message  Perparimi Lun 30 Nov - 10:41

Nga: Riki30
Për: shahini
Postuar: Tue Nov 17, 2009 6:31 am
Titulli: Re: [No title]
Shahin nuk po kam kohe shum jam i zene kto 3 a 4 dite pastaj lirohem dhe e rregullojm kete pune , e sa per Xilin nuk eshte e vertete Fiona lajmerohet nga Italia kurse Xili ketu nga Mitrovica dhe eshte atdhetar i flakte e njoh dhe e kam takuar 100 her , ndaj mos i merni shkrimet afer zemres secili qe flliq e flliq vehten , kaloja mire te pershendes

_________________


BASHKIMI KOMBETAR



Shqyrto temën
Autori Mesazh
Riki30

Tue Nov 17, 2009 6:31 am Tema: Re: [No title]
Shahin nuk po kam kohe shum jam i zene kto 3 a 4 dite pastaj lirohem dhe e rregullojm kete pune , e sa per Xilin nuk eshte e vertete Fiona lajmerohet nga Italia kurse Xili ketu nga Mitrovica dhe eshte atdhetar i flakte e njoh dhe e kam takuar 100 her , ndaj mos i merni shkrimet afer zemres secili qe flliq e flliq vehten , kaloja mire te pershendes

shahini

Tue Nov 17, 2009 2:24 am Tema: [No title]
Riki

nese je shqiptar dhe e ke ne shpirt Bashkimin dhe hallet e popullit shqiptar ta dini se fionaa eshte nje shok i imi me dy njofka edhe tri me qellime te na pergjon e kundershton!!Ka aftesi te udbes serbe qe te verteten te shendrron ne genjeshter!Ky dine te betohet,te qan te shtine qe ti ti beson qe dikush eshte pa qen tradhetar!Kam shume mesazhe nga ky qen dhe shpifte per çdo ken qe shkruan per bashkimin e trojeve shqiptar !!!!

Lexoi te gjitha shkrimet e mija dhe te tijna se si u nise kur xhiti i tha se xili eshte mashkull udbash i serbise ky eshte vete xili e vete fionaa!Ne shkrime dhe kercnime e i bera krahasimet dhe eshte e vertete!Lexoi me kujdes shkrimet e qenit se baba vertete i ka vdek,por ka djalin dhe vajzen e punone ne disqet ne nje firme te madhe ne kosove e vendin nuk po e ceku!Ky ka punue ne MPP te serbise haptas dhe vertete ka punue ilegalen e LPK mi zbulue e distancue njerezit e vertete apo dhe ua ka qie nanen i ka qite neper prita!

Sikurse ne brendin e uçk qe hyren udbashet edhe ketu paskan derpertue bravo u qofte se vertete kokan pidha te sames bile si femra!
Kalo mire shok

shahini

Mon Nov 16, 2009 6:24 pm Tema: [No title]
Tek kjo teme;me cilin antar keni deshire te takoheni

http://www.bashkimikombetar.com/tema-te-ndryshme-f37/me-cilin-anetar-te-forumit-keni-deshire-te-takoheni-t3116-180.htm#208114

shahini

Mon Nov 16, 2009 6:18 pm Tema: Rili pershendetje
A i shikoni shkrimet e fionnes se çfare fjalori permbane ?

Une e njoh pisen edhe familjarisht,kjo ketu nuk eshte per qellime te bashkimit Kombetar,pos per te na perqar !Dhe nese mendoni qe per skaj te kesaj bushtre te na nxitni ta flliqim gojen nuk e shoh te rruges.
Ja edhe shkrimi saj ndaj meje si vijone me poshte .


fionaa
Anëtar Nderi




Numri i postimeve: 1862
Age: 21
Vendi: Austri
Registration date: 24/05/2009


Titulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? Today at 5:47 pm
shahini ndegjo ti debile. nuk jam un motra juaj apo shoqe e jotja te ^kokorizesh ti neper forume siq je mesu te ndytesh gojen tende me tjer individ?, nuk esht hera e pare ti se tregon nivelin tende te ule qe ke .kujdes te them se te shkon koka si qenite . Nuk jam kyqe un ketu te kerkoj takim me asken ase nuk me hyn ne pun pasurija e askujt. Un se vlersoj asken per pasuri por per ndergjegje dhe karakterin se ka. ekjo ty e shum tjerve ketu po ju mungon siq po e shikoje . ty te kam then STOP ;STOP STOP: debatit me mua .ti tregon cdo her veten se je psikopat asgje me shum. andaj me mua bej kujdes te them ..

Une vetem i thash se nuk e paske dite qe eshte mashkull dhe e ke diktue qe eshte i pasur a interes a interese e kjo verifikoje vete shokut.
Pershenetje te sinqerta

shahini

Sat Nov 07, 2009 9:11 pm Tema: Re: Mirësevini
Riki do perpiqem te kontriboj ne drejtimin qe e keni krijue kete forum.
Falemderit per pershendetje e kaloni qaste te mira?
arberi i vertete Shahini

Riki30

Thu Nov 05, 2009 11:01 pm Tema: Mirësevini
Mirë se vini në forumin "Bashkimi Kombëtar". Së bashku me ju në këtë rrugë të ndritur, s'do të ketë forcë të n'a ndalë. Kaloni sa më mirë në mesin tonë Arbëror.


Dernière édition par Perparimi le Lun 30 Nov - 10:43, édité 1 fois

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

RiKI administrator i forumit bashkimi kombetar,antikombetar Empty Re: RiKI administrator i forumit bashkimi kombetar,antikombetar

Message  Perparimi Lun 30 Nov - 10:43

Nese nuk a avdiu,atehere eshte Xhura i maqedonise,dhe xili nga mitrovica pra na qenka agim kari

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum