Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Bashkimi Kombetar

 :: sport

Aller en bas

Bashkimi Kombetar Empty Bashkimi Kombetar

Message  Perparimi Dim 5 Juil - 6:58

Linda duke qar kur te gjith qeshnin
do te vdes duke qesh kur te gjith
do te qajn!!!
Detektivi
PO ti siq pe shof je servil i keq i politikes paCIFISTE;VETEM TI MUNDOHESH TI NGRITESH UDBASHET TRADHTARET,

Driniiiiii

Kur ka munguar Luani ,Maimuni esht ber Mbret.

xhiti
Driniii
Per cilin shtet e ke ti fjalen!
Po te ishim te gjith si detektivi ndrysh i kishim pas punet!
Nuk e di nga jeni nga kosova apo nga shqiperia!
po as neas ata nuk jan shtet qyshe duhet ..
kosova jo se jo..
Po shqiperia qfar shteti ku hyne fazliqat e shkijet kure te dojn dhe ta kan ble gjysmen e shqiperise e tiranen,ne ju greket..
Se kan salen dhenderrin e tyre qe shet qka ka shqiptare..
E ti siq pom duket po knaqesh me keso shtetesh gjysmake,ku sundojn te huajt e zoteriu i shpise..
Se ne shqiptaret kena te huajt qe na udheheqin ne shtpin tone a po at (shtet qe ne i thojme)..
Duhet que prej gjumit qe ju ka kaplue ju dove..
se seshte shqiptare ai qe nderron flamurin kombin e qka ka shqiptare..
ne e dijm se kemi ,,shum patriot me bateri..
Po patriot te vertet kemi pak..
Vnoja gishtin kokes ´tane pak se qka shkruan dhe qka don me thane,se nuk je te dit se qka don te thuash te ka humb rruga ne oborr me duket!

drinii

He e don edhe leternjoftimin.
Nuk di si mundesh te folish ne emer te tjeterkuit.
Nuk po di kun ti dretohem D-apo-XH.
Une jam shqiptar,jam anti mashtrus,jam per unitet.
Jo per sharje.
Nuk mendoi se BK behet allamahallqe si mendoni ju.

xhiti

Une nuk pe shof se dikush te ka share!
PO tregoe veten me shkrimet e tua !
Ti vet po verteton te kunderten!
Derisa detektivi une e shum shok ketu nuk shof kundershtime e te ti po!
Je i nderum! pO jo duke i kundershtue ata qe jan per bashkim!
Sipas teje edhe tradhtaret edhe ata politikan qe kan pranue bashkim vllaznimin qe naj kan heq flamurin ushtrine e qka ka sipas teje,,jan patriot"
per ne jo nuk vlejn partit!
Te pershendes! sa per detektivin e njof vete se kushe eshte! ishalla ka shum shqiptare si ai!

drinii
As kush nuk i sheh gabimet e veta.

Xhavo
Ky është thjeshtë një forum elektronik (interneti, abstakt) i cili mundeson shkembimin e ideve dhe mendimeve mes njerezve.

Roli i moderatorit duhet te jet rol teknik, jo privilegj qe dikush e shfrytëzon për të ushtruar ndikim mbi dikënd tjetër.
an-di
nderuari Xhavo,

askush deri me tani me mire nuk i ka treguar rruget e forumit cka une mendoj se stafi i forumit ka perkrahur,mbeshtetur dhe zgjedhur përhere rrugën e parë cka si pasojë ketu nuk ka vend per forumiste që kane horizont te gjere diturish!

sofra
Forumi është në rrugë shumë të mirë do të jetë me një perspektivë edhe në të ardhmen.

Ka mendime të ndryshme për forumin Bashkimi Kombëtar por mbi të gjitha Stafi i këtij forumi është tolerant sa i përket mendimeve që japin antarët e forumit, këte më së miri e vërtetojnë temat të cilat janë lejuarë të hapen nga forumistët e ndryshëm.

HAXHI LUçI
Shume pranvera neper shekuj kaluan prane shqiptareve dhe kur nuk na nxeu shkelqimi saj,pos na ngopen me sofizizem !Ky forum ne fillim vertete ka qen vetem nje dritare e qe te pergjonin disa asllana,qe ishin marksist enverista .Dhe nese nuk u ke shkue per qefi te kan shajte ne çka jo, nepermjet mesazheve,.Tani jo nuk e di a jan vetedisue,apo nuk jan ne kete forum.Ishalla nuk i marrim mesysh !Une u them se leni partit anash se secila e ka per interesin e tyre e per popull nuk i hane palla !Ta marrim pushtetin ne duaret tona e kjo pastai do jete partia qe ta qeverisim vendin me vetqeverisjen e popullit te Drishtit .Kush e di se ka do na qete e nesermja ?Qallamanga

rrolling
ka kohe qe nuk kam hyre ne forum...ne kohen kur une isha aktiv mund ti numroje ne gishta antaret qe mundoheshin ti jepnin drejtim fetar forumit....

tash e pash qe gjysma e temave ishin fetare... kjo nuk me pelqen hiq sofra...

pershendetje per ty dhe te gjitha antaret e vjeter te ketij forumi bye

MUHAMETI

Sa hyra ne kete teme une u deshprova nga nje shkrim i zeriatdheut, i cili e kishte quajtur Muhamedin a.s. kriminel, personalitetin me te madh qe ka njohur historia boteror ndonjehre.

VESA
Me vjen shum keq per kit forum qysh ka qen dhe qysh ka mbet

ska staf ska modertor ska antar si dikur

Trandafile
Me Keq ardhje duhet pranuar realitetin se si ishte dhe si bë po kshtu ndodh gjithmon mungon puna dhe ndërgjegja e të gjithve si dhe atyre që ja deshtën të keqen ktij Forumi me emerë kaq të madh ,por desoj se prap do mer të mbarën.

Voglushja
Un e perkrahi Sofrn dhe gjith ata qe me rrspektoj mendimin e kundert e ata qa ma bajn rrafsh i kan mend e shkurta apo a jo?!

detektivi

mos krahaso Rugoven vasilin serb me deshmoret.
turp per ty,apo je edhe ti ne klanin rugoviq..

zeriatedheut
O Debil i Kercoves o qelbanik Zajazi se kame perli gjakun me shkja e Turk une jo ec shko tregoje perallat

Mergimtari
Kete moment e prita se nuk te njihja dhe ne familjen time nuk me kane mesuar te fyej ata qe nuk i njoh (fyerje pa sharje por me fjale me vend, e jo si ti qe shitesh si historian e fyen e shan ne menyren me te ulet te mundur me " te shkerdhefshin ortodokset, kaurre e ç'kaurre).

xhavo

E kuptoj nervozizmin e Ilmiut, përshkak te nivelit te ulët te njerezve me te cilet përballet. Por megjithatë e ftoj qe te jetë gjakëftohtë dhe i qetë.

zeriatdheut

Ca po te duket vetja ty se paske dituri Talebanesh nivel i madhe a o xhavo te kame thene ku te shiten gazetat ty ne Avganistan lali atje ike shko shite mend e trego mencuri po ti smer vesht se duket sete ka be keq uje i Decanit

Agim Barja
NJE GJE MESONE DHE DUHET TA DIJNI NE KUR'AN NUK LEJOHET TI MIRRET JETA TE TJEREVE E LERIN KETO FJALE SE NUK ESHTE PER TU MERR ME FE SE NESE BOTA DEMOKRATIKE DO TE MERR MESIM ATEHER LE TE MERR TEK SHQIPTARET PER TE MIRR DHE PER PER RESPEKTIMIN E BESIMEVE FETARE E MOS PERCANI SE KETU JANE FUT EDHE SHERBIMET SLLAVE E ME EMRA SHQIPTARE
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ramizi ?????
Ky forum nje kohe ka qenè mbareshqiptar dhe sot ka aromè tjeter, dominojne femijet dhe temat femijnore si "patrioti" detektivi dhe "ithtari" i demokracise petritkola! ju ndihmon haxhiu i cili ka shit mend te diskutimet.com por pasi i ndrroj fjalekalimet u perjashtu shume here si njeri i vuajtur, nxorri forumin e tij dhe mka ftuar edhe atje, seshte mire haxhiu se ke vite dhe nuk je si kta kalamajt e vegjel, une ta kam rrespektin se ke merita ne kombin tone edhe pse nuk ndihesh i qete; mos bej muhabet me kalamaj se ata nuk dine e as nuk shohin ma larg se hunda qè po tmos e kishin hajnè edhe barè.

forumi me kta anetarè nuk ec sepse keta tipa dfin perçarjen dhe nuk njohin kufij te respektit as ne njerez e as ne institucione shteterore.

rruga qe ka marre forumi te ben me qajtur!

detektivi


forumi me kta anetarè nuk ec sepse keta tipa dfin perçarjen dhe nuk njohin kufij te respektit as ne njerez e as ne institucione shteterore.

rruga qe ka marre forumi te ben me qajtur!

Po kush je ti zoteri te kritikojsh haxhiun petrikola etj.
Ti nuk shef qe je nje perkrahes i tradhtareve dhe nuk ke lidhje me bashkimin Kombetare!
Ti nuk meriton te jesh ne kete forum ku per qellim ka bashkimin Kombetare e jo partit politike servile,siq je vet servil i te huajve.
Apo po don me naj imponue idet e tua multietnike!
Jo ore zoteri te kritikojsh Haxhiun mua e Petrikolen je i vogel shum i vogel!
Haxhi ishte organizator i pare i demonstartave te studenteve Xhiti etj.
Ne kemi nje mendim nuk perkrahim tradhtaret si ti e do shok pakic si ti!
Ju keni hyre ne forum per perqarje jo per qellim bashkim..
Po kot e ke ne nuk mundesh te na perqan qyfti yt -sepse nuk ka mund te na ndal as milloshi as politika pacifiste tradhtare e I.Rugoves..
AS asnje parti Politike.Ne nuk njofim parti politike po ne njofim vetem levizjet kombetare siq eshte FBKSH AKSH dhe LV..
Tung o o mjere( ju vete keni mendje femijesh dhe servilesh)..

Xhiti
ramizi
Ky forum eshte mbare kombetare!
Po qyfti yt po e ban forum te partive politike dhe te ledereve te tyre.
Forum te servileve si ti,qe nuk ke lidhje me politik as qe din se qka shkruan as qka flet..
Ti se pari ja fut kuturu politikes.
Problemi eshte se do qytetare si ti qe nuk kan lidhje ne politik i kan shti hunt kumos dhe marrin fare pak ere ne politik..
Lete eshte te shajshe ofendojshe te thuash rrnoft ky apo ai udbashe apo tardhtare ,po ti njofsh personalishte te njofesh biografine e nje politikani duhet shume te shfletoshe dokumentacione..
Ju as vet nu e dini se kushe eshte hashimi apo Rugova apo sali berisha vetem keni ndegjue ne mjetet e informimit...
PO mos naj ofendo Njerezit me te mire ne kete forum Si dtektivin Haxhiun Xhemen valon9 etj.
Se keta kane kontribue dhe kontribojne qeshtjes kombetare..
keta kane kontribue uck-se..
kurse ti me siguri ke qen neper dikot e komunave ja tuj shiku ne televizor se qka po behet duke ishare keta te UCK-se se ja prishen qetesine vellazerim bashkimin me te dashurit e juaj shkije..
ja po ja prishin politikes pacifiste pro serbe Rugoviqjane e sali berishjane....

an-di

Na rrofshi o trimate forumeve se ju ne perjashtim të Haxhiut (që e njoh)jeni bërllogui kombit. ju vertet jini greko-sllavë nese i fyeni organet shteterore qe qeverisin dhe që drejtojne shtetin,të jesh ne ato pozita duhet ta keni ,beshtetjen e popullit dhe votën e tyre.

Ju jini edhe bërllog edhe tradhtarë,për t'u bëre ju ma shumë anetarë hyni me nga 5 emra dhe i bëni qejf vetvetes!

JU që qoni pluhur në forume duke u maskuar bile-bile se gjoja na qenkeni edhe ushtarë te UCK-së,s'ju vjen turp të luani me këtë emër,ish ushtarët e UCK-së nuk kanë fjalorin tuaj!!!!!!
_________________
nuk ka fis pa një pis!
"MeKra"

L1dushi

an-di shkruajti:
Na rrofshi o trimate forumeve se ju ne perjashtim të Haxhiut (që e njoh)jeni bërllogui kombit. ju vertet jini greko-sllavë nese i fyeni organet shteterore qe qeverisin dhe që drejtojne shtetin,të jesh ne ato pozita duhet ta keni ,beshtetjen e popullit dhe votën e tyre.

Ju jini edhe bërllog edhe tradhtarë,për t'u bëre ju ma shumë anetarë hyni me nga 5 emra dhe i bëni qejf vetvetes!

JU që qoni pluhur në forume duke u maskuar bile-bile se gjoja na qenkeni edhe ushtarë te UCK-së,s'ju vjen turp të luani me këtë emër,ish ushtarët e UCK-së nuk kanë fjalorin tuaj!!!!!!

pse fyen ashtu o an-di nese nuk do mos hy ne Forum per te fyer

xhiti
an-di
tradhtare je vet ,vetem shiqo se kushe te perkrahe!
Dhe se qfare politike perkrahe!
Ju jeni berllogu i shqiptarise..
Po kushe qenkan ata te UCK-se mos je naj farkiste ish udbashe qe mendon ti..jo ne nuk jena ne ate staf tendin..
As qe na intereson neve ata udbashe ja kemi lan juve!
ne mirremi me qeshtje me te medha se udbashet e tu qe merrni pjes edhe ju vet...

feratkoca
andi apo cili do qofsh ti mos guxo te fyesh asnje antar te forumit se nuk e din me kend ke te besh prandaj po te them mos guxo te fyesh antaret e bashkimit kombetar , e sa per politikana .....!!!
xhiti
feratkoca
te lumt! se ketyre laperave si ky an-di keshtu e meritojn!
Memire me pushke ne dore se te jetosh i Roberuar nga te huajt!

Drinii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!respekton te gjithe !!

Parapsikologu shkruajti:
Ky forum mund te rifreskohet neqeoftese kthehet respekti per te gjithe isha anetaret e tij duke u menduar mire kur dikujt i jepet verejtje apo kur dikush largohet nag forumi, sepse ne te gjithe nje menyren tone kontribuojme per mbarevajtjen e tij...Respekt per te gjithe.

Esht gje e natyrshme qe nuk kemi te gjith mendime te njejta, por ajo qe po me brengos mua eshte kacafytja e pa nevoishme, per tema qe nuk ka te bein as gje me emrin e forumit BK.
Dalja jasht teme, paragjykimet pa njohur dike, sharjet vullgare, nenqmimet, arroganca e tepruar, trgoin edukaten e karakterin e vet atyre te dobet.
Te cilet nuk respektoin rregullat e forumit.
Iu kisha lutur te gjithve antarve qe ta respektoni mendimin e njeri tjetrit, te ja jepni nje kahje forumit, me tema e shkrime te kendshme, e te vlefshme, si dikur me heret qe duke i lexuar ato , te trishtohen ata qe nuk ja doin te miren BK.
Me respekt e unitet per te gjith.

Ilmi Veliu
zeriatdheut shkruajti:
O Debil i Kercoves o qelbanik Zajazi se kame perli gjakun me shkja e Turk une jo ec shko tregoje perallat dikund tjeter se te njofe forte mire nuk flase sllavishte une ne shpi, flet ty dhe po mundohesh me la m..sh... ketu ste hane pazari jo jane munduar edhe disa si ty ketu te maten me malet por iken per lesh o Makedonko kalino momen he e dinni mire ju qelbesirat balliste

Smbas ketij pomakut nuk bwhet bashkimi kombtar.Ky vetem llafe di dhe asgjw. Le te shkredhehet rrugeve te Italisw .Se edhe ne lufte ate pune bonte me ushtaret. Vetem ua kthente prapanicen me gjith vwlla. Ishte shfalerka e atynePo mire fol ti se ta di une edhe nanwn edhe gruan! O Gjuro Gjakovoq i mutit.Ti gjak serbi je e nene qe te polli
,Deri sa te ketw si ky Pomaku ne forum keshtu do te shkojw kjo punw. I them stafit tia fwshijw postimet se do ta hajw toka shpejt

zeriatdheut

Une jame kame qene dhe dote jeme o Bullgar Veliu mos ki merak po ti vetem kure tekohesh me mua te hijeshe ka ke dale nga Bullgarka jot pose di a dote nxane se do shihemi ne ate vendin ten nuk haroj jo ketu jemi koha eshte flori punon per te gjith

Laloni
e pata fjalen per rollingun.
_________________
Kombi dhe feja duhet të funksionojn si trupi dhe shpirti.

xhiti;Drejt bashkimit kombetare!
arbeni21 ;;drejt katastrofes:-)
Parapsikologu :Tash mendoj se eshte duke shkuar rruges se duhur

Valmiri
Edhe bash qetu shihet se sa larg jemi prej bashkimit...ala jena te prapambetur
_________________
Anti-Shqiptaret te cillet i coptuan trojet tona ne historin e kombit tone: Ahmet Zogu, Enver Hoxha, Fadil Hoxha, Shaban Polluzha, Bedri Pejani, Ali Ahmeti, Menduh Thaci, Ibrahim Rugova, Fatmir Sejdiu, Mustafa Kruja, Mehdi Frashëri, Sali Berisha, Fatos Nano, Hashim Thaçi, Alfred Moisiu, Ramush Haradinaj, Agim Ceku...

agim barja
bash forumi eshte ne rrugen e drejt
se po kemi rast te lexojmi gjdo lloje menimesh

Drinii
Ramizi shkruajti:
Ky forum nje kohe ka qenè mbareshqiptar dhe sot ka aromè tjeter, dominojne femijet dhe temat femijnore si "patrioti" detektivi dhe "ithtari" i demokracise petritkola! ju ndihmon haxhiu i cili ka shit mend te diskutimet.com por pasi i ndrroj fjalekalimet u perjashtu shume here si njeri i vuajtur, nxorri forumin e tij dhe mka ftuar edhe atje, seshte mire haxhiu se ke vite dhe nuk je si kta kalamajt e vegjel, une ta kam rrespektin se ke merita ne kombin tone edhe pse nuk ndihesh i qete; mos bej muhabet me kalamaj se ata nuk dine e as nuk shohin ma larg se hunda qè po tmos e kishin hajnè edhe barè.

forumi me kta anetarè nuk ec sepse keta tipa dfin perçarjen dhe nuk njohin kufij te respektit as ne njerez e as ne institucione shteterore.

rruga qe ka marre forumi te ben me qajtur!

As nje teme, qe ja vlen te lexosh, Vetum fjale te rrugve, sikur si mos te ishim ne forumi BK, forumi u shendrru ne teater aktoresh amater!

xhiti
Ne pas met ai Ramizi me naj drejtue drejtimin e forumit qe ska lidhje me patriotizem na paha hanger dreqi!
Po ma kalamaj se ai ende skemi pa ne kete forum!
Lidhje per kurgja ska!
Me perkrahje te udbasheve e tradhtareve nuk mund te quhesh patriot.Mua nuk me pengojn kritikat sepse jam mesuar me demokraci.
Po pse sju pelqen e verteta qka tju beje!
Thojne e verteta te vret!



http://www.bashkimikombetar.com/tema-t-ndryshme-f37/ciles-rrug-po-shkon-forumi-t2553-15.htm

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Bashkimi Kombetar Empty Re: Bashkimi Kombetar

Message  Perparimi Ven 4 Sep - 10:34


Merre me mend qe s'po mund ta marr me mend pse me genjeu dikush para disa ditesh!?

Vesa
Moderator

Numri i postimeve: 7232
Vendi: Austri
Registration date: 31/01/2008


Titulli: Re: Merre me mend..... Today at 10:03 am
Merre me mend qfar shiu pona bie

rrimtaf
Age: 39
Vendi: kosov
Merre me mend nje bukuri qe vret.

fionaa
Age: 21
Vendi: Austri

MERRE ME MENDE SA JAM E ETUR PER UJI SOTE ::ramazani kinse e paska nxan e ju ka kalle



Vesa

Vendi: Austri

Titulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Today at 9:28 am
As nje

detektivi

Age: 29
Vendi: Here ne kosove here ne Evro

Titulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Today at 1:32 pm
Te gjithe tradhtare!
Servile sherbetore te huajve.Dhe te beogradit.
Edhe ata qe i perkrahin
jane si ata.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Bashkimi Kombetar U1_mother-teresa-feeding2

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum