Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

XILI udbashi,si fionaa e tjere,tema"Humor"

 :: sport

Aller en bas

XILI udbashi,si fionaa e tjere,tema"Humor" Empty XILI udbashi,si fionaa e tjere,tema"Humor"

Message  Perparimi Dim 15 Nov - 11:42

fionaa;avdiu mashkulli ne femer e here xili mundeni ne shkrime ta vreni mashkull qenin

uuuuuuu na paska ardh haxhiu. e sa na kan mungu shkrimet tua i kemi diskutu shum her opinjonet tuaj po nga ishe ti ee sa mall kishim per ty ja mir se na erdhe

haxhiu

Titulli: Re: Xili kush je ti a bane me na tregue historin bre ? Fri Aug 21, 2009 6:58 pm
xili xili tra la la po tutesh a me thane a mos je shok ti ?A


Xili


Titulli: Re: Xili kush je ti a bane me na tregue historin bre ? Sat Aug 22, 2009 1:56 pm
nuk ben sepse me dukesh i tepert
per çdo anetar mundohesh me dit kush eshte
per çdo teme je kundershtar
prandaj shikoj punet e tua dhe mos te intereson per mua
sepse sja Polic qe pyet per çdo gjë


xhiti

eshte farkiste......per at sbene se i njofim zonat brigadat e tradhtareve....tash perbehen ne thaqin se eshte ba si keta..
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xhiti

Xhiti smundet te jet fark ,ku une kritikoj farkistet dezertoret dhe tradhtaret.
Une jam me uck e vertet ,po pasi ajo kreu misionin e tije dhe ket lider tradhtuan amanetin e tyre te deshmoreve une jam me levizje jo me parti servile..
Une kam qen me uck te vertet Adem jashari dhe Fondin vendlindja thereet bile ne pozita te larta..
Po shume shoke jemi bashkue dhe jemi kunder atyre qe na tradhtuan dhe sote punojn me udbashet..

Xili


HAHHAHAHAH
sma merr mendja se ti ke qene me Vendlindja theret
dhe tash eke braktis


haxhiu


Xili shkrujti;

nuk ben sepse me dukesh i tepert
per çdo anetar mundohesh me dit kush eshte
per çdo teme je kundershtar
prandaj shikoj punet e tua dhe mos te intereson per mua
sepse sja Polic qe pyet per çdo gjë
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne çfare aspekti te dukem i tepert xili ?

Po nese dua ta di çdo kend nga po ke frige tashti,kur shkaun a se ke ne kosove apo ?

Me trego ne cilen teme jam kundershtar xili ?

Ne cilen zon ke qen 128 !A tani e di se kush je !!

Nese une nuk jam polic atehere ti je polic,sepse vetem keshtu pergjigjen policet !


agim__barja
haxhiu


Titulli: Re: Xili kush je ti a bane me na tregue historin bre ? Sat Aug 22, 2009 9:42 pm
Xili shkrujti;

nuk ben sepse me dukesh i tepert
per çdo anetar mundohesh me dit kush eshte
per çdo teme je kundershtar
prandaj shikoj punet e tua dhe mos te intereson per mua
sepse sja Polic qe pyet per çdo gjë
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne çfare aspekti te dukem i tepert xili ?

Po nese dua ta di çdo kend nga po ke frige tashti,kur shkaun a se ke ne kosove apo ?

Me trego ne cilen teme jam kundershtar xili ?

Ne cilen zon ke qen 128 !A tani e di se kush je !!

Nese une nuk jam polic atehere ti je polic,sepse vetem keshtu pergjigjen policet !


agim__barja

Profesioni/Hobi: EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE


HHAHAHAHAHAHAHA HAXHI ME TE VERTET PO TE GRYEN NE SHPIRT ME MESUE EMRA TI EDHE XHITI
SE JENI SHERBETORE TE TE HUAJVE AHA AGJENT PER NJE PAKO CIGARESH QE I MERRNI NE CAFE SHQIPTARET


haxhiu

Numri i postimeve: 1322
Profesioni/Hobi: bashkimi me dajak
Points: 1497
Registration date: 29/06/2008


agim barja
shkrujti;
HHAHAHAHAHAHAHA HAXHI ME TE VERTET PO TE GRYEN NE SHPIRT ME MESUE EMRA TI EDHE XHITI
SE JENI SHERBETORE TE TE HUAJVE AHA AGJENT PER NJE PAKO CIGARESH QE I MERRNI NE CAFE SHQIPTARET
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Te lutna agim barja mos mi vjedh fjalet e mija se une keto i kam shkrue me qindra here e tjeter here duhet ta respekton autorin dhe ja permend emrin e Haxhiut!

Xili ka qen shok dikur e tani po tutet me u qel,por e di ne shkrime se kush eshte por nuk ja shoh per te madhe!Ky ka mundesi ne mesazhe private te me shkruan e nese don edhe le te me shaje!Se shokun qe e kam dashur prape e respektoi bile le te me lajmrohet e jo me ta shkel ate cope buke qe ja kam dhene!!!!!!!!Te gjitha ja kuptoi qe e kan rrethue banditet dhe e mbane gjuhen !


Xili

Xili ska qen kurr shok me ty
dhe as nuk te njoh
me vjen keq por po genjen


haxhiu


Titulli: Re: Xili kush je ti a bane me na tregue historin bre ? Mon Aug 24, 2009 6:41 pm
xili
nese nuk me njef shpaloju pakes se Avdi Ibrahimin po e permend shpesh a e ke shok kete praaaa ?Hajde xili banu i sinqerte pash zotin qe te ka fale ?Pa rrotlla veq fole !


agim__barja


Titulli: Re: Xili kush je ti a bane me na tregue historin bre ? Mon Aug 24, 2009 9:51 pm
O HAXHI XILI ESHTE NE AMERIK BIZNISMEN SHQIPTARE I VOGEL JE TI ME MESUE EMRA KUSH CKA ESHTE HAHAHAHAH
SA LEK DO I KISHE MARR ME ZBULUE XILI A HAXHI SEXI
FOL THUAJE TE VERTETEN VALLA HAXHI TI E DETEKTIV E XHITA SPO JA U RROK A
E MORE HAXHI KA KETU TRIM MBI TRIMA HAHAHAHAHAHA
HAXHI SI KE BA DETYRAT KESAJ RADHE SI DUHET TKA RA BUXHETI A
MA SKA PREJ SHPIJUNAZHES TENDE ASGJE SE TANI KREJT DIASPOR JU DIN PER JU


haxhiu

agim__barja


O HAXHI XILI ESHTE NE AMERIK BIZNISMEN SHQIPTARE I VOGEL JE TI ME MESUE EMRA KUSH CKA ESHTE HAHAHAHAH
SA LEK DO I KISHE MARR ME ZBULUE XILI A HAXHI SEXI
FOL THUAJE TE VERTETEN VALLA HAXHI TI E DETEKTIV E XHITA SPO JA U RROK A
E MORE HAXHI KA KETU TRIM MBI TRIMA HAHAHAHAHAHA
HAXHI SI KE BA DETYRAT KESAJ RADHE SI DUHET TKA RA BUXHETI A
MA SKA PREJ SHPIJUNAZHES TENDE ASGJE SE TANI KREJT DIASPOR JU DIN PER JU


Une e bana pyetje xilin pse eshte dhene mbas Avdiut qe ja ka qite do syreta i veshur ne uçk ?
E ty çka po te djege zuza agim zeza ?Thojn nje fjale mos e vete se te ttregon vete!

E bani pyetje


Dernière édition par Perparimi le Lun 23 Nov - 5:58, édité 4 fois

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

XILI udbashi,si fionaa e tjere,tema"Humor" Empty Re: XILI udbashi,si fionaa e tjere,tema"Humor"

Message  Perparimi Mar 17 Nov - 10:35

fionaa
Age: 21
Vendi: Austri

Titulli: Re: Humor Sun Oct 25, 2009 1:31 pm
Nje nene duke ecurr rruges edhe duke kapur perdore djalin qe po qante. kalon nje polic aty prane qe sapo kishte lene sherbimin. kishte blere buke edhe po shkonte per ne shtepi
-o shoku polic po deshe shaje pak kete femijen qe te pushoje
- rri urte ti ore te Qije mamin
-po jo keshtu o zoti polic po thuaji qe do te te marr edhe te te fut ne cante a ndonje gje sa per ta trembur
-ca thua ti moj apo te ma haje edhe buken

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

haxhiu

Titulli: Re: Humor Thu Oct 08, 2009 7:33 pm
fionovicajka, pasi ishte martue mbas nje jave shkon ne gjini me vjehrrin,.Dhe rruges tue hece kembe,nji qoban i kish hype peles permbi dhe e ngrike!fiones i ra mundi pernjeherit dhe pi thote vjehrrit me ran peshqit!Ani çka me te ba ja bane vjehrri ?Shko te qai njeri e thuj nuses i kan ra peshqit e po lyp ti me ja qite ne vend!

Vrap te qobani dhe ia tregon rastin ,dhe qobani i thote po di mi qite ne vend peshqit

Po pse jo ,u nis katundari dhe e kapi per beli dhe ja futi majmunin,dhe plakit po i thote shko ne qat shpi e kerko pakes kos se na vyne ?Shkoi plaku dhe mori kos e ja dha katundarit e çka po ban katundari pe lyn me kos ate majmunin e po ja shtin fliones,ajo nga lezeti oh gadi me ran ne vend pasha zotin!Plaku ja priti;More pis kesaj i thojn qiqihane,por me kos qe po ma perzin e qine me kos!Edhe pavaresia eshte e lyme me kos,dhe shume thojn se shkaun se kem a i kemi njerezit e shkaut!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


fionaa

Titulli: Re: Humor Fri Oct 09, 2009 10:03 pm
Ndegjo more injorante more njeri kok -boshe more anti shqiptare .kujdes bej tema qe ja vlen te shkruash e mos e trego veten se me te vertete rrjedhe nga nje familje debileshe .OK´ me vi keq me shume se bart nje emere musliman. se ti nuk meriton tjesh ne mesin e njerzimite po te kafsheve.nuk ka shka me te madhe ase rom se ti per kete ja tani e verteton more spiun . po ty te ka njohur fatmir lima dhe uqk. dhe te ka debu more injorante more qen i sebise .mendon ti se me kete shkrim me perul mua jo ketu tregon kulturen tende qe je -0.. me vi keq per ata femije qe kan nje prinde qe jam e bindure 100% ndihen te turperuare ..Ja cfar ka ber ti per popullin tende ja ketu shihet dashur per popullin tend. Shume lete eshte te shashe nje femere po bere me nje mashkell nje gje till ,, dhe kerkoj nga admin.. ta shikojn kete shkrim dhe ta largoj .po ashtu te marin masa dhe ti japin nje leksjon keti manjaku .. kerkoj falje nese kam dal jashte teme dhe te me falni ju lutem per fjalet qe kam ceke se nuk jan te natyres time po ja qe ky manjaku ka kapercy kufit e tolerances.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

paioni===fionaa,xili,nipixhaxhit me ca fetyra

Anëtar i ri
Numri i postimeve: 142
Registration date: 15/05/2008

Titulli: Re: Humor Sat Oct 10, 2009 12:47 pm
Po ti mor idjot Haxhi ku kujton se je o psikopat? Kujt kujton se i flet me ate gjuhe mor maskara gjak i prishur. Mos ka ndonje ndryshim kjo sjellje nga ajo qe kane bere serbet kunder femrave shqiptare? Kaq ke ne dore se je nje mi i zgjebosur, i strukur pas kompjuterit te dhjere qe ke ne shtepine tende. Mor plak i neveritshem, mos guxo t'ju flasesh keshtu femrave shqiptare - se ndonje dite do te iki koka per lesh dhe do behesh lekure per te ushqyer sorrat. Ato qiqihanet tregoja vajzes tende kur ta cosh ne krevat per gjume ose nuses se cunit tend qe ta pjellin nje kelysh me baben e vet se i tille soj je ndyresire. Ose shko provoja Perparimit djalit tend majmunin tend qe ta besh pederast si veten tende. Nuk ke faj ti - kane faj keta administratore qe me sa duket nuk kane kohe te merren me forumin por jane bere gazi i botes. Me keto fjale shkerdhata po shkerdhen vetem veten tende pederast i qelbur dhe nuk i ben asnje fyerje as Fiones dhe askujt ketu. Tregon se deri ne cfare grade kafsherore mund te arrije njeriu - debil rrugesh.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
haxhiu

Anëtar i Besueshëm
Profesioni/Hobi: bashkimi me dajak
Registration date: 29/06/2008

Titulli: Re: Humor Sat Oct 10, 2009 2:37 pm
paioni

Une jam kundra bijve te qeveritareve servilash qe serviluan me shkije!
Ty mos te kam borgj diç ?
Mos po te levrite bythi o qen bire rrospijes,mos je peder ,qe flasesh ne emer te tjereve?

Serbet (shkijet) i dhunuan motrat shqiptare nga qiftat si ti e une me pas pas kon ne uçk, shkive ua kisha tregue kengen e Demes!Dhe e kishin pare vetem veten ne karpate e jo prape me rekomandue qeverin e kosoves se kon e kend me ba kryetar te komunave dhe mesusa neper qytete e fshatra te kosoves!
Mos pande qe jemi ka ham bari !Une femit e mi i kam edukue me ua shkerdhyre mamin spiunave shqiptar.Mamin a e ke pas ne mardhenje pune ne kohen e titosit ?Une jo as baban as vete.Ty o qen qe ke punue ne mbrojtjen popullore te shkive kena me ta regj lekuren mbaje mend !
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIPIIXHAXHIT
Fillestar/e

Numri i postimeve: 23
Age: 29
Vendi: te dardha
Registration date: 28/09/2009

Titulli: Re: Humor Sat Oct 10, 2009 4:18 pm

NJË LARO NE ALPET SHQIPËTARE
 
ish kan njani qe mendonte se asht dikushi e per ti nxan maje karieres se vet vendosi me'u ba gjuatar(GJAHTAR) dhe niset per ne bjeshkë mu te shpella e arushanit(ARIU MASHKULL), aty po pret sa te del arushani se ish kan me za nuk kish pas mujt kush me e vra?, pa vanue shum i del para arushani e ky nuk pret shumê dhe ja fut me llovaqk(qyfte) ju duk se e pa tuj u rrxue per toke i gezuar po i afrohet me e pa se ku e ka rrok por ne at vend ku e pat pa arushanin nuk gjet kurgja kish pas ik, eu thot me veti po une e vrava ku mbrapa tina i del arushani tuj u qesh HAHAHA O MJERANT TI NUK KI IDE SE KU KE ARDH, nuk e han se ish kan zemzrmir arushani veq pa ni denim te vockel nuk e nshon, qohet ne kam te mrama e i thot, (M'FALIN PER FJALORIN) ithot merma ne goij e tuj mos pas rrug tjeter "gjahtari" ia ban atê punê dhe ik ne shpi i nervozuem sa nuk ban ma.
E merr ni tjeter llovaqk me dy gryka ni revole e ni kallash e niset prap dhe thot me vete ket her kaê me e vra at dreq se me ka poshtnue, kur shkon te shpella e arushanit nuk vonon e del arushani ky pa prit gjat e gjaun me llavaqken me dy gryka e per me kan i sigurt se e ka vra ti nalet me kallash deri sa ju sosen fishekt, me revole ne dor i aftohet vênit po prap nuk ka gja aty e njajta i ndodhi rap mas shpine arushani po qeshet HAHAHA O MJERANT PO TE THASH SE KY NUK ASHT ZANAT I JOT, HAJDE TASH E MERMA PRAP NE GOIJ, nuk pat rrug tjeter dhe ja bani at pun prap po i pa bindur se ne at mal ka gjithqka vendos me shkue prap.
Po tani ma mir i armatosun i merr dy kallasha llavaqken e do granata dore dhe niset per te shpella e arushanit. shkon aty e po pret sa te del arushani mirpo ket her i dul arushani mbrapa shpine e po i thot O MJERANT A PRAP TI KE ARDH AAAA nga frika i pshtoin armet pi dore dhe i bindur se prap ka me ja ba at punen i afrohet arushanit per me ja mar ne goij po ket her arushani nuk don e i thot: JO JO JO MA KURR SE TASHTI PO TE NJOH SE QFER NJERI JE TI, TI NUK PO VJEN KTU PER GJUETI PO PER ME MA MAR MUE NGOIJ.


me falni pë fjalorin po mu desht me e tregue ket se po me duket se ky haxhija nuk po hyn ne forumë si te tjeret per te diskutuar por për .. .. ... .. ....
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fionaa

Titulli: Re: ANEGDOTA Fri Jun 05, 2009 11:30 pm
NJe djal i dergon nje kartolin Baba Dimrit , me ket mbishkrim,
Te lutme ma sjell nje vlla per vite te ri ??

PO BABA DImri kthej mesazhin , ma dergo mamin nje here ?/
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
xili qet kete
http://www.bashkimikombetar.com/humor-f24/montazha-foto-humor-t2845-30.htm

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.bashkimikombetar.com/humor-f24/martesa-e-fshatarit-t98-15.htm

fionaa
Anëtar i Suksesshëm

Titulli: Re: MARTESA E FSHATARIT Sat Aug 29, 2009 7:36 pm
Nje njeri mbeti i pamartuar, sepse tërë jetën kërkonte femër të përsosur. Kur u bë 70 vjeqare , dikush e pyeti:
-Ke udhëtuar tërë botën. Si nuk e gjete një femër të përsosur?Plaku u pikëlluar shumë dhe tha: -"Njëherë isha afër një femre të tillë.
Tjetri vazhdoi: -Po aaaaa§'ndodhi? Pse nuk u martove me të?
Plaku, edhe më tej i pikëlluar, ia ktheu: - cti bëj? Edhe ajo po kërkonte mashkullin e përsosur....
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fion
Në lagje, të gjithë burrat kishin ikur emigrantë dhe vetëm njëri kishte mbetur.
-Po ik, o burrë, edhe ti në Itali, se vetëm ne lamë nam. – i thotë gruaja.
- Mirë, - thotë burri, – po ngjitem në çati dhe nuk do të zbres për disa muaj. Ti thuaj që ika në Itali dhe ma sill bukën lart.
Pas disa javësh vjen në shtëpi dashnori i gruas. Burri nga lart i thotë:
-Ç’të të bëj që kam ikur në Itali, se të isha në Shqipëri ta ndreqja mirë qejfin ty!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fiona
Nje milioner kishte nje vajze shume te bukur. Ai gjithashtu mbante nje koleksion krokodilash te gjalle ne pishine. Nje dite vendosi te bente nje mbremje te madhe ku ftoi shume djem te rinj. Nga mesi i darkes milioneri lajmeroi se kush mund te notonte permes pishines me krokodila do te merrte vajzen e tij per nuse dhe 1 milion dollare. Te gjithe njerezit filluan te flisnin kur pa pritmas degjohet nje zhurme ne pishine. Nje djale i ri ishte hedhur dhe po notonte duke luftuar me krokodilat. Njerezit u afruan me afer dhe i jepnin kurajo. Kur doli nga pishina vetem me pak gervishtje dhe bluzen e shqyer te gjithe e duartrokiten. Milionieri iu afrua dhe i tha:
-Biri im , qenke shume i guximshem, bravo te qofte. Dhe sic kisha premtuar tani ke mundesi te zgjedhesh. Ke do parate apo vajzen?
Djali qe akoma se kish marre vehten i tha:
-Nuk dua as parate dhe as vajzen por dua njeriun qe me hodhi ne pishine,po une jam djal fiona qe i hudhi ne uje shqiptaret!

fiona
Nje grua e re hipen ne autobuzin e unazes ku nuk gjenden vende per t'u ulur.
E gjendur para kesaj situate ajo i drejohet nje zoterie: "Me falni, mund te ma lironi vendin? E di...jam shtatezene!"
"Ju lutem" i thote zoteria dhe i liron vendin. Me pas duke e pare me vemendje dhe gati per t'u shfajesuar qe s'ishte cuar menjehere i thote: "E di qe nuk bini ne sy ... sa kohe keni qe jeni shtatezene?"
"Beh, qe prej gjysme ore, por me beso, ndihem shume e lodhur
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BashKom
Moderator

Numri i postimeve: 117
Age: 39
Vendi: Prishtin

Titulli: Re: MARTESA E FSHATARIT Mon Sep 07, 2009 9:58 pm
Tëlumt fionaa shuk po sjell materjale te mira.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fiona

Na ishte njeher nje polic, me emrin Petrit. Nje dite e sjellim Petritin ne zyre per ti bere nje test, dhe e puesin: Petrit cfare eshte partia?
Nena ime, i pergjigjet Petriti.
Mbasi del nga zyra aty takon nje polic tjeter, dhe ky e pyet: Ho me Petrit si e kalove testin?
Thjesht fare, thote Petriti, me pyeten se kush ishte partia dhe ju pergjigja 'nena ime'.
E therrasin shokun e Petritit ne zyra dhe i bejn te njejten pyetje: Kush eshte partia

fiona
Personi me i veqante ne jeten tuaj .
Mbesa ime ..
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
arbeni24
ne slloveni jetone,por e kundershtone fionen jo ne slloveni vetem linkun e kam
oooooj Fionaa Zemra ime por ti duhet me e dit se ne te vertet je Jeta ime , Oksigjeni im etcc........

pa ty baby nuk muj te jetoj :-))AHAHA JAM NE PRISHTINE BABYoj fionaa
ha shiqo une tani jam ne te vertet ne prishtine por jetot 40% te vitit ne Tirane:-)) hau
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.bashkimikombetar.com/tema-te-ndryshme-f37/me-thuani-si-ndiheni-sot-t2515-60.htm
tema;si ndiheni

xili;

i lodhur
shume i lodhur
tani ndihem mire pasi kam pauze
teper i lodhur nga puna
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fionaa
Shume e merzitur dhe pa dispunim ?

ateher do shifemi ne te dy cdo dite arben 24

xili

tani ndihem shum mire
sepse ka kohe qe skam hy ne forum

drini

Xili edhe ju me reduktime si KEK-i
fionaa
hahhahha sa mir e thua mo Driniiiii.

PO tani ndihesh mir xili se erdhe

arben
oo babyyy ju te therandes po mendoj te dugagjinit mundoheni
me ndal zemra ne tratheti:-)) ti nje her me mujt me ma ndal ma nuk i jap forc te vazhdon rrahjen:-PP hahaha
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.bashkimikombetar.com/teologji-f18/te-mose-elem-anash-kontributin-e-tyre-t3110.htm
fiona

Te nderuar uqk_aksh ,u le nje vende te pershendetjeve dhe urimeve te daSHMIRVE TUAJ:Duke ju uruare te gjitha te mirate ne jete,fati lumturija qofe cdo her qofte prezent ne familjet tuaja .

Deshmorve:

Kenget e mia
fjalet e mia
i kam per ju
dhe do ikem ne shpirt deri ne mbarim.

Nderin per ju
respektet e mia
i mbaj cdo her
si dhurate.

Shkrimet per ju
do ti lexoij
do te shkruaj
te u kushtoj
se ju jen dhe do mbesni
nderi dhe krenarija e jone.
!!!!!!!!!!!!!!!!
haxhiu

Rrofte rugova me kryq ne bythe

fonaa
oo njeri injorant ishalla sherohesh ti nga ky viruse anti shqiptare e ishall nuk perhapet vriusi
iyte se kam frik se do shendrrohet ne epidemi ...

haxhiu
a po te dhimbeset rugova ty fion e zeri,ti here e shane rugoven e tani e mbrone çfare udbashi na qenke o qen! ?
une anti shqiptar !
mos gabo me thene pasha zotin kam bere shaka ?keto fjale shkruhen edhe ne gjeti dhe ke me dhene logari shpejte,se ti shkruan edhe tjeter kund

zeriatdheut t e mutit
o Halabak aketu qenke paska rashiju paska pjell nena tjeter Haxhi hahahhaa

haxhiu
Zeri tradhetari Haxhiu eshte nja dhe shqiptaria ka vetem nje djal e tradhetar me vagona!
Ti vete ke deklarue se e ke tradhetue popullin tend ne maqedoni dhe pse more nuk nenshkruhesh te behesh ushtari im dhe ne vijen e pare te frontit dhe te kisha mesue se çka eshte lufta!Ti ke kalu si vizitor luften neper hije

zeri mutit
hahahaha hajde Haxhi aj kuku mu kon une ushtari yt une qe kure te krkoj te te takoj te kame dhene adresen me numer e krejt po ti sedi une ku je trego se vij te vizitoj une Zeri e flasem nenshkruaj te jem ushtar i jot vetem beje nje hap tregoje ku je tani flasem hahahaha

haxhiu
Zeri ti mundesh per kime mu kap,mos pall si kali e si dhija,se te mbesin dhembet ne stomak
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fiona
kurva udbes mashkull qen je
ku shkruaj more un. me trego oo mos e ngatrro temen se nuk ta kam friken ty e askujte ma merak rri
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
haxhiu
Titulli: Re: Te mose elem anash kontributin e tyre .. Mon Oct 05, 2009 10:59 pm
fjale pa krye shkruan qe as femija nuk te merr vesh
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fionuqi
po un nuk di te shaj. po nese ke diq per te shtuar ke tema ok nese jo largu nga kjo teme.
haxhiu
po ku dine ti çka eshte dhija e per temen nuk ke haber!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.bashkimikombetar.com/teologji-f18/a-egziston-jeta-pas-vdekjes-t3093.htm

ase shkenca nuk e hudhe posh jeten mbas vdekjes..

xili nje pytje per ty..pse nuk egziston jeta mbas vdekjes ..
trupi eshte aj qe kalbet se nga dheu ka zanfillen dhe ne dhe tretet..po shpirti ku mbete ????
fiona;sepse ekziston edhe lindja mbas vdekjes,mos ve shum siguri-.. e ti nga edin se nuk ka jet mbas vdekjes
dhe bindemi se eshte dikush zotruse i keti universi,,

xili thote nuk besoj,nuk egziston ngjallja
Tatoo
Ah mjere ky forum per ty moderator Bashkom. Po ti qenke per te shku me listat e talebaneve kamikaz, cfare po kerkon ta besh kete forum shkolle fetare?
http://www.bashkimikombetar.com/bota-f2/nje-burre-ne-amerike-lind-nje-femije-t1274-15.htm
Hajde per hajre , ishall edhe ne ks.. ja fillojn te lindin meshkujt bebe . let ja besojn more grave se nuk eshte let si mendojn keta hhhahhaha.
haxhiu
http://www.bashkimikombetar.com/histori-f8/fenomeni-adem-jashari-fenomen-unikat-i-sakrifices-per-liri-t590-45.htm
Titulli: Re: Fenomeni Adem Jashari, fenomen unikat i sakrificës për liri Sun Jun 28, 2009 8:52 am
Une ne nje aspekt me mijera here ja kaloi Adem Jasharit !!!
Pse ?

Kur ne vitet e 1971 e kam mbrojtur flamurin shqiptar ,shqiptaret donin me ma marr shpirtin ne mesin e mijera shkive,dhe kjo qeveri qysh ateheri me shpalli tradhetar te jugosllavis,e kan une e kam grushtur nane shqiptare as qe kishte mujtur ti afrohet e mos te diskutoim ma teper!
Me qindra here me kan organizue atentate serbet e ma shume shqiptaret e per qe jam ne jete" zotit dhe aftesive te mija i falemderohem .
Po ne kete vite e kam kerkue republiken e kosoves ne Normalen e prizrenit dhe me derguan ne supin e prizrenit profesoret shqiptar sepse serbet nuk dinin per mua,dhe me malltretojshin shqiptaret servila!
Dhe ne fund spo shkruai ma teper per' vuajtjet e mia por si u be e mundur qe ne lufte per çlirimin e kosoves nuk me pranojshin neper shtabe te uçkes duke me etiketue me ma te keqiat qe as serbi nuk me ka thene !
Adem Jasharin e tradhetuan dhe ushtaret e tij u meshefen neper malet e qyqavices dhe e shikonin shkaun duke ia masakrue familjen dhe ate dhe ne emer te tij jetoin keta qeveritar tradhetar e kendue neper qiftelia dhe shkoin tek varri i tij e e genjejn se bac u kry !
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fionaa
uuuuuuu sa meritat i paske more haxhi efendi haha gjyna se nuk je hero te pakten ishe duke me i bukure aty ne pllake se nuk kisha fol asgje , dhe kur te kishin vizitu kishin then e bre cfar burri paska qene ..

gjyna se je gjall ..
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
haxhiu
e p....... ne pllake e ne kengen e qiftelise!Se spiunet edhe ashtu e keshtu po fitoin!Adem Jasharin e tradhetuan e pushkatuan me sa antar dhe hajte se e dine meta si shkojne punet !
fiona
e po tradhtaret nuk e kan vendin ne mesin e heronjeve po ja keshtu kokoriznin neper forume ... dhe tregojn heroizimn me fjal banale . ti nuk je ase per pushke e ase per pene thjesht te shkosh ne SHTIMJE aty ke vendin ti ..

trimat nuk derdallisin neper forume duket tregu heroizerm .po tradhtarte e bejn nje gje till. ti ke munges kulture. ti nuk din te besh debate.ti je mesu tet largojn nga cdo forume cudi se je ketu ..pse nuk meson nje her sjelljen e mire e cna duhet neve heroizmi i nje manjaku ..messo nje her nje sjellje te mire te pakten medito me veten se sa pash ti nuk ke bere asnje ´replik ne menyr diplomatik po vetem me fyerje te ndryshem e si mendon ti tewt pranojn ne mesin e njerzimit keshtu siq vepron ti, . 3 persona twet thone ke gabim duhet te ndalesh dhe te mendoshe . cfar seshte ne rregull. e jo cdo i dyti forumiste duke ta terheq vrejtejn . turpe turp..
haxhiu
E Rahman Morina ndaq me dite oj e poshter eshte ma i miri nga te gjithe tradhetaret shqiptar sepse eshte vrare per flamurin kuq e zi per flamurin e Ismail Qemajlit!E ka tradhetue keta;Azem Vllasi,Remzi Kolgeci,Kaqusha Jashari e Fadil Hoxha kur jan nise per ne beligrad me kerkue republiken e kosoves!

fiona

https://www.youtube.com/watch?v=YDYqvC8uZSs

JA IKONAT QE KURR NUK VDESIN

shahini

ionaa

Ja vlen dhe çenka emision shume i mire,por e pergaditur nga serbet!
Pse gazetar shqiptar nuk kane mundur nje ma te mire me pergaditur gjate luftes sa ishin ne tym e flake Jasharajt!

A nuk e meritojn familja Jasharajve te jane ne krye te qeverisjes shqiptare ne te gjitha trojet ka ka shqiptar ?
Ku jane Jasharajt ?fionaa trego drejte ?

xhiti
Ne gjakun betimin e Adem jasharit
shkelen Thaqi ramushi dhe te tjeret qe po shkatzerrojne kombin shqiptare.
Po edhe djali i tije bekimi e Murat jashari!
te cilet per interes personal pranojne qe keta lider te thirren ne emer te tyre.
Emrin e tyre e perdorin vetem permarketing politik

rrimtaf
Ti po shkruan dokrra .

xhiti

jo dokrra o Rugoviqa ju skeni te beni me Adem jasharin.
Jo ju ja quat policine ushtrine serbe.
Turp te flisni per te.

rrimtaf

Po mos te ishte Rugova e jasharajt ti sot do ishe duke i ruajtur delet ne Australi.
shahini

hiti
Me ke borgj tani se per ty e nisa kete zbulim,dhe trego haptas si e nisi fionaa sharjen une apo ky qen qe eshte vete xiki vete fionaa qen i zi me lara lara !!!!

UDBASHET edhe ketu ne kete forum te BK kan hyre dhe shume shpejte kan me shpartallue sidomos me manipulimin qe ua bejne moderatoreve te ketij forumit!Ku ne vend qe ti debojne udbashet ketyre u hyne ne bythe dhe ja zbatojn urdherat!

xhiti
shahini
te lutem mos u mirre me sharje e me ofendime.
Ata qe shjne dhe ofendojne vetem veten e koritin ,se ata jane mesuar te shajne se kane shkolle te shkjaut.
Ne me pune konkrete ja mbyllim gojen ketyre laramaneve .
Kryesorja eshte qe i dijme se kushe jane edhe zbulimi eshte aftesi shum e madhe.
Le te flasin le te plasin.
Rrugen e bashkimit kombetare dhe shkaterrimin e servileve ska kushe qe e ndale.
Po te ishim popull i mire nuk do te votojshin prap hajnat kriminelet titistet tradhtaret klanet mafioze qe edhe luften e uck e perdhosin.
I perbuzin deshmoret dhe ne emer te luftes vjedhin kercnojne pasurohen dhe tradhtojne.
po d o te vjen nje dite kure secili do te pergjigjet per veprat e tija .
Ku jane sote Fadil Hoxha mahmut Bakalli xhavit limani Azem Vllasi etj kane mbet kerkushi fare.
Kure te ndryshon politika ndryshojne njerezit sipas inetersit .
Dikur kane me te lavderue ty mua ate tjetrin keshtu e kane servilet..

kasapi

si nje shpijun i keq qe here me Titen here me Milloshin here me rrahman Morinen here me ldk here me pdk .
Si ato rrespijat ..rrenca hajna 100 fytyra.

fiona pis mashkulli

hahhahhaha krejt virusa eshte mbush forumi virusi haxhi ka pase efekt hahhahha. si mund te me vlersosh ti ne ate menyre kur ase nuk ke iden kush jam dhe nga vie.ooo njeri pa logjike te shendoshe .un skam pase rase ta njoh titen .ase politiken e morines ,ooo njeri un mund tjem moshatare e vajzes tuaj , po kujdes se keni shkallu me te madhe . ani bejn gjoja per bashkimin kombetare ik mo ju svleni per familjet tuaj e jo me per nje bashkim. ik
kasapi

po mos e vet se te tregon vet njeriu.
Po edhe neishim ne lufte dhe kemi njesin per zbulim.
Ata qe na tradhtuan beren rambujen rez 1244 dorezuan armet shkaterruan uck tmk dhe beren kosoven multietnike.
Murren liderizmin pa i pyet shtabet ,futen ishe udbashet ne uck tradhtaret farkistet ishe drejtoret e mbrojtjes popullore bashkpunetore te kadijeviqit Millosheviqit ata sote po bertasin me se shumti per kata lider servile tradhtare qe tradhtuan gjakun shoket betimin dhe pranuan flamur pro serbe multietnik kosovarizem hiqen qka ka shqiptare.

fiona

hhahhahahhahahhahaah.oo imjere ne damaret e mi rrjedh gjak drenice..gjak dugagjini,gjak theranes ,Mushtishtit

kasapi

gjak perzier ,ne drenic ka plot tradhtare .
edhe paraluftevishin shumica kunder uck.
pas lufte bpre frige interesi krejt pdk
tashe kthehen ne ldd ldk
vet thaqi jakupi na dulen servila tradhtare dhe bashkpunojne me udbashet
edhe une jam prej drenice ,pnuk i perkas keti8j taborri tradhtare
nhuk kam luftua per kete ststus.
ju ju udbashet po
Adem jashari une jam gjalle do te hakmerrem.

shahini

Pa Ibrahim pregamberin,Thaqi sot nuk kishte me qen ku eshte pra merite mbas merites kosova drejte rruges se zotit drejte ne avangarde!

xhiti
haj lopa qe kane more shahin.
edhe gomari kali ka mend me shum se ti.
kure te lavderojshe ti thaqin dije qe ai ka tradhtue kombin.
deri dje e shajtet.
tashe pse ky bene politiken e rugov tradhtarit e lavderoni--
kukuk nane qfare pjelle ka nuk vlejn sa ni shka...
delia
Xhiti respekt edhe për të tjerët sejci jep mendimin evetë.
Unë gjat leximit sa vrejta shahini ka lën të kuptohet diqka hapur ku mbrapa pejgamberit vë presje për at që mendon pak edhe pika ka kuptimin e vetë si dhe fjalai e fundit avangarde me pik quditse do të thot diqka për ata që kuptojn .
Shum Kush gjërat i kupton ndrishe e dikush i interpton ndrishe .

Saj për ket temës Thaqi ndoshta edhe shumë gjëra i ka bër pa dije do të thot na kshilltarët e vetë e që ata mund të jen ? të shitur e stërshitur dhe ku di se qka marrin për një veprim të till.Gjithkund kshilltarët e një Politakani jan njerz që së paku kan nga dy apo më shum fakuletete dh eshkolla Politike që kur japin një kshill apo diq të till mbajn edh epërgjegjsin e vetë , po kjo te ne nuk ndodh sepse shumica as që dijn qka do thot Politik e ler më të japin kshille po duket puna e tyre se si po kshillojn , dhe as kush nu merr kur far përgjegjsije po e vuan Populli.

xhiti
Deli
Keta nuk jan njerez.
dhe skan gjak shqiptari.
Ska mendime ndryhse ne kete situat,vetem shkijet dhe ata shqiptare me gjak perzier kane asi mendime .
Po pulli po shkaterrohet tokat po coptohen.
Identiteti gjuha qka ka po eliminohet nga kushe nga vet shqiptaroviqat.
Sote duhet reague jo me shujt .
keto gjera ne vendet tjera nuk tolerohen.
Po ata qe tradhtojne atdheun perkrahin tradhtaret denohen me burg ose pushkatohen.
Ska demokraci ska liri pa shtet pa komb.
kjo duhet te jet e kjarte per sevcilin.
Shume shpejte do pendohen per keto sellje antishqiptare nje pjese.

shahini
Kosova kurr nuk ndahet as tokat e tjera ka jane te banuara me shqiptar!Kete ua betohem juve njesitit nr 153 A!Thaqin e kemi zevendes te Rugoves i cili me politiken e Rugoves do na qoje drejte e per zhdrejte dhe patriota te nderuar ne çdo kohe ne gjendje gadishmerie te vdisni per kete qeveri madheshtore e keta te na urdheroin te hani bari!

kasapi
Ky Thaqi ka vendin te varri i Rugoves ,tashe e perkrahin ata tradhtare qe e shajten dikur .
Tashe e perkrahin Rugoviqet Millosheviqet saloviqet.
Ky tradhtoi betimin qe dha para meje shokeve.
Ky tradhtare -se shpejti do ta denoje gjaku yne .
haram gjaku yne dhe i shokeve ketij tradhtari servili qe tashe ju perkulet varrit te Rugove tradhtarit.
Dhe e perkrahin udbashet.
Adem jashari eshte gjalle se shpejti do tja ndegjoni zerin.

shahini

Kasap

Cili nuk e ka vendin ne prehrin e Rugoves ?Ai shqiptar qe nuk e perkrah politiken e Rugoves nuk ka çka jetone ne kosove!
xhiti

ai qe perkrah politiken tradhtare te rugoves thaqit nuk ka vend ne kosove.
ata e kan vendin ne serbi--

shahini

Jo te merituarit e kane vendin ne kosove e tjeret qe banen punen e kan vendin ne emigrim!

kasapi

po me vend e ke shahin ashtu eshte.
po edhe hesat pash toptani kishte vendin ne shqiperi po ku eshte sote..

shahini

hesat pashe toptani nuk ka qen si keta,ma i mire ne shume aspekte!
Ate e vrau Zogi me lek avnin budallain dhe ky ja hoqi koken!tradhetaret ketu jane vrare mes vedi!

xhema

Sedi shka u ba me do ktu ne forum kan humbur krejt,
nuk po shkruajn ma?
sipershembull: xilli, fiona, arbria, se po mendojn se po flasim per inat kunder idoleve te tyre.JO, se po shkruajn gazetat e shumta ne sju kemi faj se emrat e idolve te tyre po shendrrohen ne fundrrina te turpit.
Fiona po mirret me male se fundi!
Xillit ju ka shurdhu tupani!
Dhe Arbrija ka kalu ne muzik,se nuk marrin vesh ne politik.
Dhe siq poduket keto paskan hy ktu ne forum per diq tjeter po qte bejsh spo ju prin fati po ndoshta nese e lypin se do e gjejn.Kalovshit mir ne mesin ton arbror?

xhiti

e gjejm nee kush eshte kemi aftesi per keto pune.
u shitke qeni si femer...
se keta lloje jane si femrat kurva.
nuk jane meshkuj po kudra serbe..

shahini

fiona

une tu bera ty mendon si lavire
e si femer
per kete ti thua se jeta eshte dinamike apo ku e ke dhembin o dhempir i shkaut
o gjuetar o gjakatar o vrases i zorafates
o bukpermbytes
o te vfraft buka ime o kurve e poshter o shpirtshitur
o tradhetar qe ja arrite qellimt te me debone nga kosova
ti edhe nenen tende nuk e konsiderone si nene as vellaun qe e ke smur psiqikishtPse ikish kur une lajmrohem dhelper pergaditu me hipotezat e tua te peshurreta
Mos u bene kurve me njofken femer pis qen dilingji spiun tradhetar qen i zi me lara lara !!!

fiona

cfar thua mo, kushe mendon se jam un, oo njeri kujdes se me te vertet je ne add te gabuare, kushe mendon se jam qe me etiketon me shum emra.
nuk e mare si fyrje kete. tjesh i bindure, se un nuk jam aje personi se ju mendoni dhe nuk kam pse te fyhem kur ju ja dedikon ati fyrjet,per fat nuk kam pase rast kurr te takoj njerz si ti... po mbase shkrimeve tua un shprehem , po mos u nxito.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.bashkimikombetar.com/tema-te-ndryshme-f37/nje-t2514-1050.htm
shahini

nje falje e kerkoj nga ju Drini
fionaa

Kur mbrriti ne ShBA Ajshtajni, si te gjith emigrantet e tjer, i dhan nje pytsor per ta kompiluar,Nder te gjitha pytjet te cilave i duhej dhen pergjigjje njera pytse ishte ,,Ciles Race i Perkiste,,dhe aji u pergjigj:Races njerzore.
drini

Nje mi goce paske harru, qe ndalohet te dalesh jashte tem

fiona
kurva s me pergjone

Nje kerkim falje ju lutem ... E RENDESISHME ESHTE TE MOS NDALOSHE SE BERI PYTJE ::

rrimtaf
Dje diten e kalova si komisioner prane kutive te votimit dhe ishte nje harmoni e plote ndermjet anetareve te komisionit dhe vezhguesve te partive,kaluam shume mire pa probleme dhe pas ores shtate i numeruam votat derine ora 11.

shahini
rrimtaf

Psai i numruat votat,serbet ne sa komuna fituan ne decentralizim qe kosova po coptohet ja ndini zanin dhe pastaj ku po ju mbesin keto votime kur do kaloni neper keto komuna serbe ju duhet pasaporta me viza !

xhema

SHum bukur shahin i ke then po fol me hyken fol me zyken.plus m´burren se po numrojkan votat, paskan msuar numrat mir?

detektivi

Jo bre shahin se pasaportat te shkijev i kane pse qfare dallimi kane keto pasaporta ku lexon shtetesia kosovare ime i prezime opstina i skupstina
Uroshevac gnjilane qfare dallimi ka prej kohes Milloshit.
vetem se tashe shkijet jane me te forte se kane komunat e veta policin gjygjet shkollat etj.
Dhe te kane marre gjysmen e teper te kosoves dhe token e saje mos te flasim per veri presheve bujanovce qe kujt sjanin.
Pasaportat e shkijeve i kane edhe Presidenti Jakupi kupi Thaqi etj politikane.
Se pa to nuk munden te bejne biznes me shkaun.
Plus serbijes ju kan hjek vizat tashe shqiptaret si me pare vlojne para ambasadave dhe konsullatave serbe.
Edhe pak kan me ja nis mu martue me perzie leshin me ta.

shahini

Heshtja e popullit shqiptar tregone pa aftesin per te fole te verteten !

fiona
KUr te flase i qmenduri,mos ju pergjigj.
Pergjigjja ndaj tij eshte HESHTJA:
kur ti flet aje gezohet,
kur ti HESHTE nga inati aje vdes.
Heshta kur i qmenduri foli,saqe kujtoj,
S´e nga pamundsija Heshta.
por jo nga pamundesija Heshta

drini
mos u
tutni me fole

shahini

Mjafton qe disa folin llam e lup pa kryp si ti e ti,dhe kinse dine diçka apaaaa
Mos i bene pyetje bidallices se te tregone vete!

shahini

Deli
Grat me lesh dhe burrat me plisa t"bardhe jane te rrezikshem,sepse e kan derzan maqon


shahini
Drini

Zgjedhjet perfunduan,mos heshte de,dhe fituan sy kuqet !
qite ndoje mesele te reje ?

rrimtaf
Drini

Zgjedhjet perfunduan,mos heshte de,dhe fituan sy kuqet !
qite ndoje mesele te reje ?

shahini
Ka njeri qe edhe gruan ta merr nga dora e ti thene turit edhe te vrete besa!
E me ruajt atedheun eshte sikur ai qe ka apo nuk ka hordhe!

xhiti
me qen te zot kishim qlirue atdheun tone.
e leje serbin se pak patriot kemi.

fiona
Po si jo me ndimen e tjerve!!

xhiti
serbija po na olupon neve
na ka bere multietnik --

shahini
Patriotave ja kan nxene rruget ne te kater anet servilat e shkive!

Veshtire e kemi,por duhet mi hyre lojes ja vdekje ja bashkimin e trojeve dhe me shkije ma nuk kemi lufte pos me udbashet serb!

fiona
nese jeni te zote mposhni ata servile siq ii quan ju .po kam frik se nuk do kete asnje tjet fillestare, po vetem behemi patriot me batarja ketu .
xhiti

ske faje fionaa ,po na dhimbsen shum servilet...
pak ka avni rrustema e shum rugoviqa thaqoista etj.

fiona
jojo skan pse tju dhumbsen, nese jeni per nje okupim te nje shteti si serbija ,
likfidon te vegjlite.ama matne veten mire?? se po kerkuate prap ndime ateher kosova
do jete me minoritete,

shahini
o pakes por ska hiq,!A me pare jepu shqiptareve te vrajn ty mua e tjere e tjere,per pare shqiptari edhe ***** e vete e vrete!Profeti Muhamet a.s.vete i dyti ja ka nis luftes kundra te pafejve,me djalin e migjes se tij Aliun dhe Aliut ja jep per grua vajzen e vete Fatimen!Por njeri per tjetrin kan sakrifiku jeten,por perendija nuk i ka ndeshue nga te pa fejet!

Ndere shqiptar ka shume te pa fej!Edhe pse behen kinse e adhurojm aq fejen shqiptare !


Xhema
Ty po ti leja spiunet shqiptar ti mi heqiesh fare,qe na morren ne qafe me mijera vjet,e mua mi leni serbet dhe kurr syt nuk ke me ja pare ne trojet shqiptare,sot e mijera vjet!

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

XILI udbashi,si fionaa e tjere,tema"Humor" Empty Re: XILI udbashi,si fionaa e tjere,tema"Humor"

Message  Perparimi Mar 17 Nov - 16:22

Titulli: Re: Fenomeni Adem Jashari, fenomen unikat i sakrificës për liri Yesterday at 7:51 pm
Kordinatori i shaibk Per diaspore keto dite do te takohet me perfaqesuesit diplomatik amerikan ne Gjermani1
Do shpaloset opcioni i shaibk dhe vizionet e kordinatorit per bashkimin kombetare .
ky eshte nje suksese me i madhe i koordinatorit tone te zoti i cili di te dperton aty ku duhet.
Prof.Yne i dashur atdhetari patrioti i shquar i qeshtjes shqiptare Prof.Xhavit Dalloshi kordinatore i fbksh shaibk per diasporen shiptare ( apo perfaqesues diplomatik per evrope bote)..
O babo ..te lumte ...lum ne qe te kemi..

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

XILI udbashi,si fionaa e tjere,tema"Humor" Empty Re: XILI udbashi,si fionaa e tjere,tema"Humor"

Message  Perparimi Mer 18 Nov - 8:57

Tu paskan perzi telat e sharkis nuk ta nxa per te madh
Mos je si kryekomandosi Skenderbeg e ja ke prish dinastin e turqve,dhe te serbise


Nese nuk ke punue ne mbrojtje popullore ske kaqik mi bashkue kerkanin

Une heheee jam ekspert se kam punue ne mbrojtjen e popullit serb

Hooooooouuu une jam ai qe e kam ngjallur Rozafaten nga varri


heheeeeeuuuugjaku me gurgullon e dini pse



PSE ?




Kur ndegjova qe shokun tim e kishte rrokur infrakti,;
po tregojn tjeret

i gjori shok ishte ne kome dhe ndegjonte vajet e grave e te femive te tij qe kinse kish vdek.

Dhe ambulanca e kishte dregue ne spital dhe menihere ifuzion dhe ja kishin nis te qiltren syt por kishte pas mendue se gjindet ne amshim,dhe ju kish dok se eshte ne tabuten qe e qonin tek varri.

Sa veshtire per shokun qe e kishte rrok infrakti nga brendia e gjakut rrodhte lote dhembje dhe me thone tjeret se iu kerkonte falje per mekatet qe ja kish bas ba mua,po po e mendonte se iu kishin afrue meleqet qe kishin zbritur nga qielli dhe kerkonte meshire aman une kam bere ju mos me denoni ju lutem briste aq shume sa qe i tere spitali ishte que ne kembe !Por kur i qeli syt kur e pa veten rreth tij ishin ne vend te melaqeve mantille bardhet dhe gruaja e tij me femi!U que e u ungj kam kryq dhe fashau ahuuuuu nuk na paska ardhe...........ketu shyqyr zotit ,por e qiti nji fjale dhe u betue se ma faradara e xara xara me shume emra here pule e here kendus as njeri za nuk i shkonte dhe keh e khe eh eh foli ;kurr ma shoket nuk kam mi tradhetu !

Po kur doli nga spitali u shtrangu mire dhe prape e harroi ate qe u pate betue qe shokun nuk kam me tradhtu.dhe ja nisi si dhelper e edhe si ujk mi kafshue shoket mbas shpines jo me ftyre hapure pore fetyres ja kish venue nje maske e mashtrue edhe ketu patriot e spiunat duke u shkrue mesazhe private per secilin kundra secilit e duke perqare qe i lumt p.dhe K. se u ba me dy gjini !

Njerzit me dy ftyra i done ky popull shqiptar nuk ka bashkim vetem llomotitje dhe azgeri mes vedi keni!Dhe ky shok gjate shkemimeve te mesazheve obligon njerezit qe ti besojn se njeriu atedhetar eshte dore e zgjature e serbise !Kur i kerkojn argumente thote;Tiii duhet te me beson mua se une e di se ka qen dore e zgjature e serbise a per veten thote se hapatas kam punue per serbi por si gjenerali skenderbeu qe ja prishi qerdhen perandirise se turqise edhe serbise thote se une e kam shkatrrue !!Qudira paska ndere shqiptar tradhetari u ba patriote!

Tani

Bashkkomb

me rrofshe me fionaa, Avdiu,xili,sofra qe kam me ja qite njerezit e beogradit,jo ketu por neper te gjitha forumet ka ka ku nuk ka!


fionaa eshte vete Avdi Ibrahimi dhe prape nuk e pranone!

Xili eshte vete Avdi Ibrahimi
arberi24 vete eshte Avdi Ibrahimi

Xhaxhi eshte vete Avdi hori tradhetari qe mundohet pa fakte ta etiketone shokun si dore e zgjature te serbise,kui vete delingjiu ka qen dore e zgjatur e serbise sepse serbija ia paska besue nje pune aq te randesishem te punoi ne mbrojtjen popullore qe nga viti 1984 gjere ne vitin 1987 ndersa ka qen kinse si i denuar si iredentist ne vitin 1981 sa kishte qen ne sherbimin ushtarak


Me kaq e perfundova emisionin tim

Hynor qe ta zbuloi fionen,xilin,xhaxhin arberin24 e disa te tjere qe kan qen ne bashkpunim me udben e serbise
Po e presi si zog te merdhire qe tja heku masken dhe si burrat e sames ti qesim per lendine çka me ka bere e çka i kam bere me fakte,por edhe le te me shpifet sa te doje se une per te kam argumente e argumente te gjalla ,jo vetem per te por edhe per shoqerin qe mirrshin pare nga serbet dhe fukarenjeve ua ipshin me kamata te mira!Ka tradhetue edhe shoket e Adem Demaqit e din ky e dine!!! a per mua nuk ka as nje qime se ku te me kapet!

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

XILI udbashi,si fionaa e tjere,tema"Humor" Empty Re: XILI udbashi,si fionaa e tjere,tema"Humor"

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum