Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

serbet me femra shqiptare

 :: shoqeria

Aller en bas

serbet me femra shqiptare Empty serbet me femra shqiptare

Message  Perparimi Ven 4 Sep - 5:11

TRAZIM BUDUCU ZENU!! - Strana 4 - Forum Krstarice - [ Traduire cette page ]
Imam 30 godina, visoko sam obrazovan, 193/85, ziveo sam u vise zemalja i mogu da zivim gde hocu. .... Uvek postoji opcija da si lepo uznes Albanku . ...
forum.krstarica.com/showthread.php?p... - En cache - Pages similaires
UMRO LEGENDARNI BOKSER TUZANIN DŽAKA MAHMUTOVIC - ....:: Šeher ... - [ Traduire cette page ]
Sada imam 54 godine života, a od toga sam punih 15 godina i 7 dana proveo po ... *Da li je istina da ste u "pauzi" braka sa Zorkom, kupili sebi ženu? To je istina. Kupio sam u Peći jednu mladu Albanku za 5.000 nemačkih maraka. ...
www.seher-tuzi.org/index.php?akcion... - En cache - Pages similaires
Ljubavna veza između Hrvatice i Albanca - Stranica 3 - Forum.hr - [ Traduire cette page ]
Bat moga dečka je htio ženu albanku i otišao je u makedoniju i pronašao ženu .... Ali sada imam predivnog dečka s kojim sam već pet godina i ne bih ga ...
www.forum.hr/showthread.php?t...page... - En cache - Pages similaires
Sta pisete gluposti da su Bosnjaci i Hrvati Iliri !!! - [ Traduire cette page ]
Ja imam rasni ponos a ljudi kao ti kojima su i Cigani dragi nemaju svog ... Kada oni biraju zenu dobro gledaju dali je ona RASNA i iz koje je familije. ...
p100.ezboard.com/fbalkansfrm145.showMessageRange?... - En cache - Pages similaires
funzone > Vase Misljenje O Devicama? - [ Traduire cette page ]
A to shto ti exodus kazesh, kako svako mora da prevari svoju zenu nakon ne ... moze lako da pozeli da proba sa jos jednom.. imam dve drugarice koje su sa ...
www.fun-zone.org/forum/.../t2473.html - En cache - Pages similaires
razno - [ Traduire cette page ]
Oženio Crnogorac dlakavu ženu. Prva bračna noć, on traži pičku ali nikako da je nađe. ..... Kreše Bosanac Albanku a ona vriš ti: • Bolji, bolji, bolji! ... Imam, imam! Od' Mileva! Popisnici 'oce da ti vide pizdu! ...
tagtag.com/ica-zabava/vicevi/razno - En cache - Pages similaires
Mlada iz Albanije u višegradskom selu - Radio Slobodna Evropa - [ Traduire cette page ]
Za to sam i odlučio da se uputim u Albaniju i nađem sebi ženu za sreću, priča Darko: „Imam jednoga drugara s Livanjice. Odem do sela, odem sa njim autom, ...
www.danas.org/content/article/1357445.html - En cache - Pages similaires
SrpskaDijaspora.info :.: INTERNET NOVINE SERBSKE - [ Traduire cette page ]
... zaprose neku Albanku, i da - kako rekoše - spasu i sebe, i kuću, i selo, i Srbiju. ... Ovde bar imam par sati za odmor na plaži... - reče Požežanka. ... Žalosno je, nekako, ali došao sam u situaciju da nađem ženu ili da nađem dobar ...
www.srpskadijaspora.info/vest.asp?id=10291 - En cache - Pages similaires
Vicoteka - [ Traduire cette page ]
Vidis, ja imam zenu, Fatu. Dobra je k'o 'ljeb, Al' je malo ruzna, ...... Uhvatio Mujo Albanku da je guzi. Toliko ju je guzio da je nju počelo boliti i ona ...
www.geocities.com/cedex.../Vicoteka.htm - En cache - Pages similaires
Cumulonimbus - [ Traduire cette page ]
... ali i za to imam obrambeni mehanizama, pa pet minuta nakon što vidim takve ... djece htjela prije srpskog muža ili ženu nego jednog Albanca ili Albanku. ...
www.blog314.bloger.hr/default.aspx?date... - En cache - Pages similaires

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: shoqeria

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum