Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Ata qe ne lufte kan dhunue femra shqiptare

 :: politika

Aller en bas

Ata qe ne lufte kan dhunue femra shqiptare Empty Ata qe ne lufte kan dhunue femra shqiptare

Message  Perparimi Dim 12 Avr - 16:45

4 vite më parë
Ata qe ne lufte kan dhunue femra shqiptare 16299608_1915142665383645_4459921191566679240_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=dbb9e7&_nc_ohc=TrOgOE0CedEAX9qpYRc&_nc_ht=scontent-frt3-2Haxhi Kuçi
13 April 2016 në 11:49 MD · 

Lexojeni nje shkrim te nje ish komandantit te uçk es
.Se ma meritoret jane ushtaret qe jan ballafaqu me forcat serbe ata gjith ne vijen e par si dhe ata komandant qe kan fjet ne vijen e par e jo ata qe i kan keqperdor femrat mbrapa ka pas e dhe asi
ata vet e din cilet jan.Se ma meritoret jane ushtaret qe jan ballafaqu me forcat serbe ata gjith ne vijen e par si dhe ata komandant qe kan fjet ne vijen e par e jo ata qe i kan keqperdor femrat mbrapa ka pas e dhe asi
ata vet e din cilet janE verteta osht se jemi pakic qe kemi marr pjes dhe qe kemi ba rezistenc nuk pres perkrahje.
shifen postimet -fotot e reklamat e gjirimet ku nuk degjoet asnje krizme.
shifen postimet -fotot e reklamat e gjirimet ku nuk degjoet asnje krizme..radioinqizimet ta thash Rrustemi dhe Antoni sipas deryres duhen me dit ku i kan tu i mbajt
nese jav ka marr kadri Veseli per te cilin per her te par kam degju kush osht ky kadrija pas lufte det dalin det tregojn
apo nese jav ka marr Naj Sabit Ges apo dikusht jeter det trwegojn.
po se kam degju qe edhe sabiti ka qen mbrapa deri ne padesh apo papaj
po ashtu kan qarkullu ne prapavi
fatmir lima
Sulltani
Sylejman selimi
dauti
Bislim Zyrapin
[size=11]
6Naser Islami, Bajram Shabani dhe 4 
[/size]

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17277
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum