Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Masakrat e Tivarit,masakrat i pergaditen vete shqiptaret tra

 :: sport

Aller en bas

Masakrat e Tivarit,masakrat i pergaditen vete shqiptaret tra Empty Masakrat e Tivarit,masakrat i pergaditen vete shqiptaret tra

Message  Perparimi Mar 26 Aoû - 8:31

Lov

Cerku

Albania

Listat e shqiptareve per ti que ne Bare mi pushkatue i banen vete shqiptaret qe i keni ne qeveri,por kush muti eshte ai i poshter qe i shlyen shkrimet e mia ,kur shkruaim te vertetat e tradhetareve .,Sepse 99 perqind e shqiptareve jan spiuna antishqiptar! Dhe sot e kesaj dite punoin me urdherat e serbeve !

Shruan
Haxhi Latif Kuçi(Krasniqi)

Masakrat e Tivarit,regjistrin e banen vete shqiptaret servilat,kjo qeveri e sodit!
Kosove

,,Listat e shqiptareve per ti que ne Bare mi pushkatue i banen vete shqiptaret qe i keni ne qeveri,por kush muti eshte ai i poshter qe i shlyen kur shkruaim te vertetat e tradhetareve ,sepse 99 perqind e shqiptareve jan spiuna antishqiptar!,,
Cerku!
Ne nuk flisnim per qeverine e tanishme.Flisnim per qeverine komuniste te asaj kohe.Nese ke fakte per ate qe thua(kete ta thashe edhe ne sms privat),atehere sille ketu ne forum ta shohim te gjithe.Une nuk e mohoj qe ska tradhtare,por perqindja jote eshte shume e tepruar(99%)?!!!!!!Gjithashtu ato qe shkruajta une kane shkruar ata qe e kane perjetuar ate tragjedi.Ndoshta ata i dine shume gjera me mire se ne.Une nuk do te shkruaja per kete teme pa lexuar ate liber,sepse skam qene deshmitar dhe sdo te mundja te thoja asgje.
Nese ti ke emra te atyre tradhtareve atehere nese ke mundesi dergoi ketu ne forum,nese nuk mund ti botosh ato.Pershendetje Lov!


Dernière édition par Perparimi le Mar 26 Aoû - 11:11, édité 2 fois

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Masakrat e Tivarit,masakrat i pergaditen vete shqiptaret tra Empty Re: Masakrat e Tivarit,masakrat i pergaditen vete shqiptaret tra

Message  Perparimi Mar 26 Aoû - 8:39

Pergjigje Laiv

Une ne familjen time e kam perjetue se si dhe kush i pergaditi listat me emra qe ti qoin ne Bare per ti pushkatue shqiptaret;Kur ne menyre instikte i bera pyetje Shaban Jenuz Kuçit se kinse ai i ka bere pergaditjet per ti que mi pushkatue ne Bare shqiptaret e gjore,ai para shume njerezve u betue se Hysen Rrahman Kuçi i kishte bere keto maskarellaqe duke i then se ma mire le te pushkatohen dhe kur te vriten toka qe u mbetet e marrim ne dhe behemi pasanika!
Ti leji librat e ti dhjefsha librat e servilave qe i kan shkrue siq u kan rekomandue komunistat dhe ne ua kemi mesue historin siq na kan imponue qenat dhe tani mu ata pisa ne qeverisin neve e per ty nuk e di nese nuk je bij e ndonje komunisti dhe u beson shkrimeve qe historin e shkruain qafirat sepse une vete jam historjan dhe juriste.

Haxhi Latif Kuçi(Krasniqi)

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Masakrat e Tivarit,masakrat i pergaditen vete shqiptaret tra Empty Re: Masakrat e Tivarit,masakrat i pergaditen vete shqiptaret tra

Message  Perparimi Mar 26 Aoû - 8:42

info@diskutime.com

O Mirak
Ta qifsha gruan nanen motren e ty te qifsha ne goje,o shka o tradhetar o majmun o ti qifsha tane robet e shpis kan e don ma se shumti

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Masakrat e Tivarit,masakrat i pergaditen vete shqiptaret tra Empty Re: Masakrat e Tivarit,masakrat i pergaditen vete shqiptaret tra

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum