Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Po te kam force te gjitha flamujt e shteteve do ti kisha sht

 :: sport

Aller en bas

Po te kam force te gjitha flamujt e shteteve do ti kisha sht Empty Po te kam force te gjitha flamujt e shteteve do ti kisha sht

Message  Perparimi Dim 17 Aoû - 10:48

Per qe i mungon shqiponja flamurit te kosoves nuk eshte qudi,sepse nuk e deshten te Rugoves dhe menduan Thaqjanet se e bejne bashkimin kombetar apo ndonje marveshje kush dreqin e dine ?!Dy shtete me te njejtin flamur nuk pranohen nga OKBeja kete eshte dashur ta dine qe te gjithe politikait shqiptar apo matrapazet qe na bene pazare ne çdo kohe.

Por une Haxhiu po te kisha nje force te madhe do ti kisha mbledhur qe te gjithe flamujt e te gjitha shtetve dhe do ti kisha futur ne nje WC dhe ta bejn tere njerezia balten dhe urinen e tyre,dhe kisha bere nje shtet ne bote qe njerezit te levizin lirshem kudo dhe kado !!!
Tjeter,Po te kisha force do Do tua kisha zhbi himnet e flamurave e te gjitha shteteve dhe do e kisha ndalue gjakderdhjen qe mos te vriten ushtaret dhe ushtri mos te kete pos polici.Dhe se fundi u kisha rekomandue bashksheorteve qe ta lindin vetem ka nje femi dhe dashuria mes njerezise te mbisundoi ne ligjin e ndergjegjejes!

Haxhi L.Kuçi

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum