Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

MAKSUT sARAMATI

 :: sport

Aller en bas

MAKSUT sARAMATI Empty MAKSUT sARAMATI

Message  Perparimi Sam 17 Juil - 11:52

[url=https://www.facebook.com/maksut.saramati?
Maksut Saramati

Ah more vendase bolle mire poshkrun dhe te gjitha qe i thue jane mase te verteta pore kuje mejathan dihet se Tahir ZEZA Zema e udhoqi akcionin dhe vrau Rexhep Malen dhe Nuhi Berishen ai ishte komandant dhe udheheqsi kryesor i vrau dy burra qe tere jeten punuan pere lirin e popullit por ja qe ne popull poka goxha shume Tahir ZEZA qe bajn be ne Rugoven e tyre qe ugzoke shum kure Milloshevici i tyre e hapke nji shkoll dhe i mshilke tri ata me Rugoven u pishin ubashin tap peje qefi Ti vendase shkrimin mos e ndal duke than vetem te verteten.E ti ngaune pranoje ngushllimet e sinqerta per burrin e madhe baben e kombit ADEM DEMAQIN e atije ipushofte shpirti i tij i madhe ne token ame Shqiperine .


MAKSUT SARAMATI NUHI BERISHEN E KA SHTI MU VRA AVDI IBRAHIMI?PYTE KETE PSE E SHTINE MU VRA.demaqi ke perpilue listat me Avdiun kan mi vra neper kosove.TI PERMENDI UDBASHAT QE POPULLI NUK I NJEH

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17152
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut


 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum