Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Njerezit e nentokes tradhetaret shqiptar vrasin atdhetaret

 :: politika

Aller en bas

Njerezit e nentokes tradhetaret shqiptar vrasin atdhetaret Empty Njerezit e nentokes tradhetaret shqiptar vrasin atdhetaret

Message  Perparimi Mer 14 Juil - 16:46

[size=11]5l tijSspolaSgninuvsoreieercdc  · 

[/size]

Nafi Çegrani: Testamenti im ! & My Testament !

Njerezit e nentokes tradhetaret shqiptar vrasin atdhetaret 1f539Ti di, biro, shko. Por ki kujdes se ai Shërbim i ha njerëzit natën!,,

Njerezit e nentokes tradhetaret shqiptar vrasin atdhetaret 1f539Dhe me të vërtetë ashtu ndodhi, nëntoka kriminale të cilët ishin forcë mbi forcë, Shtet mbi shtet të atij Shërbimi, ma hëngrën kokën mua, dhe hëngrën shumë koka të tjera në gjithë botën komuniste, sidomos populli Shqiptar ishte dhe mbeti viktimë, kurban në Gadishullin e Ballkanit, pikërisht nga projektet më të ndryshme antikombëtare që u hartuan në Moskë ose Beograd, dhe u egzekutuan nga UDB-a famoze (qoftë edhe gjatë periudhës së Informbyrosë, kur Rankoviqi hapi Goli Otokun) ose gjatë vënies së diktaturës Ushtarake në Kosovë apo edhe më vonë gjatë diferencimit mes shqiptarëve, gjë e cila, mjerisht, vazhdon edhe sot e kësaj dite, të hahen koka njerëzish të pa fajshëm, nga klane njerëzish të prishur që punuan në ato shërbime birokratike ku jepeshin urdhëra dhe bëheshin plane të fshehta, duke vazhduar të keqpërdorin njohuritë e tyre me mjete dhe metoda të sofistikuara në dëm të popullit të vet për përfitime kriminale dhe karieriste.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17152
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut


 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum