Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Gruajka e Thaqit me Kadri Veselin’!sexi

 :: politika

Aller en bas

    Gruajka e Thaqit me Kadri Veselin’!sexi Empty Gruajka e Thaqit me Kadri Veselin’!sexi

Message  Perparimi Dim 7 Mar - 10:21

[size=39]‘U gjet shalëhapur me Kadri Veselin’! Zgjerohet skandali seksual në Kosovë, tradhtia nisi nga Hashim Thaçi, ja gruaja që ‘ndau’ çiftin presidencial[/size]
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga skandali seksual, që tronditi mbarë politikën shqiptare e kosovare, ku të përfshirë ishin krerët më të lartë të Kosovës. Një ditë më parë, gazeta serbe ‘Kurir’, paralajmëroi se do të publikonte me foto një skandal seksual mes bashkëshortes së Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli.
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : [size=17]PAMFLETI[/size]

[size=16][size=16]-Lexo edhe:


Greqia nuk gjen qetësi nga tërmetet! Ja sa ishte magnituda këtë herë


Bilanci në Greqi, shënohen sërish mijëra raste të reja dhe 41 viktima në 24 orë


[/size][/size]
 

Gazeta serbe ka zbardhur detaje të reja mbi këtë skandal, në orët e vona të mbrëmjes së kaluar, përmes një tjetër shkrimi, ku zbulon shkakun e tradhtisë së bashkëshortes së Presidentit Thaçi me Kadri Veselin.
Në artikull thuhet se ka qenë Presidenti Thaçi, që e ka tradhuar prej kohësh bashkëshorten e tij me ambasadoren e Kosovës në SHBA, Vlora Qitaku, ku dy vitet e fundit thuajse dilte hapur me të.
(Vlora Qitaku, ambasadore e Kosovës në SHBA)
Kjo ka shtyrë bashkëshorten e Kreut të Shtetit kosovar ta tradhtonte atë me kreun e Kuvendit. Në artikull, thuhet se gjithçka është bërë për hakmarrje mes çiftit presidencial të Kosovës, që ka çuar në skandalin seksual.
“Gruaja e hajdutit më të madh në Kosovë është gjetur shalëhapur me kryetarin e Kuvendit, Kadri Veseli”, kështu nis shkrimi i medias serbe, ndërsa shton se gjithë skandali ka nisur pas tradhtisë së Thaçit me Qitakun.
https://www.kurir.rs/vesti/politika/3131787/ovo-je-tacijeva-zena-koja-mu-nabija-rogove-sa-veseljijem-uhvatili-su-ih-na-gomili-ali-ni-on-njoj-nije-ostao-duzan-evo-na-koga-hasim-otkida

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum