Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Leter Sali BJa kujt i japin ndihmat e termetit

 :: politika

Aller en bas

Leter Sali BJa kujt i japin ndihmat e termetit Empty Leter Sali BJa kujt i japin ndihmat e termetit

Message  Perparimi Lun 20 Avr - 14:04

A][/url]
Leter Sali BJa kujt i japin ndihmat e termetit 49210873_1181408325353406_2703815928696537088_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=dbb9e7&_nc_oc=AQml9Q7U3dQLcKRj3rYB4izVKZsQX1QQAqj1UVZma3Pw45MLSeoyLTj9V9C347ah2Fw&_nc_ht=scontent-mrs2-2 
Shikoni se si shperndahen ndihmat dhe kush merr bonuset e qerave te termetit ne Durres!
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb
Pershendetje doktor i nderuar! Une qe po ju shkruj jam nje banor i Bashkise Durres dhe dua te bej nje denoncim tek ju pasi vetem tek ju kemi besim te plote. Me ka prishur apartamentin termeti i nentorit dhe kam aplikuar per bonus qeraje ne bashki por akoma sme eshte aprovuar. Por bashkia i jep bonus militanteve te saj dhe konkretisht po te jap me fakte dhe me foto se si Klodian Shezahir Kertusha jeton ne te njejtin pallat me mua dhe e ka perfitur bonusin. Klodian kertusha eshte keshilltar ne bashkine Durres. po ashtu ka dhe nje shtepi ne Komunen Ishem te pa prekur nga termeti. Po ashtu ka perfituar nga bashkia kredi te bute duke deklarur te ardhura mujore vetem 50000 lek nderkohe qe vete eshte kryeinxhinjer ne Oshe Durres si dhe bashkeshorten e ka mesuese letersie ne shkollen e mesme Ishem. Pervec ketyre ka dhe biznes mijera euro ne Komunen Ishem ku shet materiale elektrike gjysmen te vjedhura nga magazinat e oshe Durres. Ja pra si PS durres i shperblen militantet e vet me bonus qeraje,me kredi te buta nderkohe qe Klodiani eshte vet keshilltar dhe eshte vete pjese e komisionit te keshillit per ndihmat sociale. Me poshte po ju a vertetoj dhe me fakte por qe lehtesisht verifikohen dhe ne faqen zyrtare te Bashkise Durres. Ju lutem shume anonim dhe kam besim te plote tek ju!

https://www.facebook.com/SaliBerisha/photos/a.400031620157751/1574305896063645/?type=3&theater

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut


 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum