Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Zeqir Hoxhen

 :: politika

Aller en bas

Zeqir Hoxhen Empty Zeqir Hoxhen

Message  Perparimi Mar 3 Déc - 16:41

Zeqa Hoxha


[ltr]Zeqir Hoxhen 79251245_195576408272999_4348867731110494208_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=GstdryRcaK0AQm9AakaJORfvTKhGmDYrPS0YrooxEuuua8eOGJ92F6DDw&_nc_ht=scontent-cdg2-1
Zeqa Hoxha[/ltr]


[ltr]Zeqir Hoxhen 79251245_195576408272999_4348867731110494208_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=GstdryRcaK0AQm9AakaJORfvTKhGmDYrPS0YrooxEuuua8eOGJ92F6DDw&_nc_ht=scontent-cdg2-1
Zeqa Hoxha
1 ami(e) en commun : Vasil Jorgji
Travaille chez momentalish i pa pun Zeqir Hoxhen 1f61b
Habite à Prizren
[/ltr]

[ltr]Haxhi

O qen o kullak o shpifes çka te kam tradhetue une tye apo ti e ke tradhetue popullin shqiptar o kullak i Rankoviqit?çka te kam borgje,ku ke fakte ndaj meje qe kam bashkpunue me serb?A une a ti ke bashkpunue o dilingji.Ja ku jemi fol çka te pata borgj,e din ti se çka kemi bisedue,pse i ke shlye.çka deshte me thene ne ate shkrim ska vye uçk me leshue gjall?Dmth ti koke qen me serb i lidhur a?

Haxhi

A deshiron me ti qite per ty çka me kan tregue ushtaret e vertete te uçk es?
A e ndjen veten si tradhetar qe e ke tradhetue kosoven?Nese ke qen ne lufte ne Lugine e paq ne qafe o tradhetar.
Besen po ta japi keni mi pague krejt çka i keni ba ketij popullit
Haxhi
Ta shkerdhefsha luften tende ske faj ti,faj kan amerikanet dhe une qe si lash me ju qi nanen tanve me ju masakrue ne QAD
[/ltr]
[ltr]MAR 06:34[/ltr]
[ltr]Zeqir Hoxhen 79251245_195576408272999_4348867731110494208_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=GstdryRcaK0AQm9AakaJORfvTKhGmDYrPS0YrooxEuuua8eOGJ92F6DDw&_nc_ht=scontent-cdg2-1
Zeqa Hoxha
[/ltr]
[ltr]
EJ MEMU KUJDES KUR FLET OK.SEAT SHKRIM SEKAM SHKRUE UNE PO KQYR MIR SE KTU QASJAN TUBA HAKERAT OK SE EDI KUSHJE ESKAM PUN METY AS TI MEM
[/ltr]
Vous pouvez maintenant vous appeler et voir les informations concernant le statut En ligne et la lecture des messages.
[ltr]Zeqa Hoxha
Zeqir Hoxhen 79251245_195576408272999_4348867731110494208_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=GstdryRcaK0AQm9AakaJORfvTKhGmDYrPS0YrooxEuuua8eOGJ92F6DDw&_nc_ht=scontent-cdg2-1
A UBA SE UNE TENJOF SE  JEM MIQ NER VETI EDI ANDAJ ME MU KUJDES SE AS QE MIRREM ME LLAFE SE DY HER HAKERAT JAN TU MATHYE PASIN
E ATA QE THAVE PSE EKAN LSHUE UÇK KUPTOE MIR MEPAS KAN I KEQ PSE PRA KOKA GJALL KY
KUR KOKA KAN I KEQ
PSE EKENI LAN GJALL .MASI KOKA KAN I KEQ
TASH MOS FOLNI
Ma
E KUJDES ME FJALOR TE UNE AUBA SE UNE KAM.PLAGT EMIA EKAM PUN ME PLAGT EMIA
JO ME FJAL E PUNT E TJERBE
Tjerve
Zeqa Hoxha
Zeqir Hoxhen 79251245_195576408272999_4348867731110494208_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=GstdryRcaK0AQm9AakaJORfvTKhGmDYrPS0YrooxEuuua8eOGJ92F6DDw&_nc_ht=scontent-cdg2-1
SE UN TA DI KONTRIBUTIN TAND E DI KRET
NI HER FOL ME MU DIJE
Motivin e Shkrimit ok
MAR 23:39
[/ltr]
[ltr]Haxhi Kuçi
O Zeq une e kam kopjue fecbukun tend,,si ka mundesi qe kete fecbuk me ta kontrollue tjeter kush e me shkrue ne emer tendin.Une nuk di kur te kam ngacmue,me trego
HaxhiKuçi

Ne rregull,nese nuk keni shkrue ju vete,ju besoj qe hakerat kan mundesi me ba .Por nese keni shkrue ju,ju lutem çka din me fakte e me deshmitar qe i njeh e qe me njohin e jo ata qe kan bashkpunue me serb me ua besua shpifjet.As me qellim e as pa qellim kujt gjere me sot si kam ba ndonje sherr.Ama ai Pallkaviqi i suharekes qe e ka fabriken e pijeve ne suhareke ,une kumar qenin e kam po e ngon Reshat Badallen e Avdi IBrahimin,se e ka mik,e ka Avdia qiken e Azem Veli Gashit pallkaviqeve.Ka mendue qe kur te me shpifet une do heshti per here.Qe 20 vjet e kam durue hatri vorrit te babes se i ka dasht me shpirt te ketyre idiotave.Po qika e Haki Gashit ,ajo kurva qe u qijke me policin serbe si sot e kam pa ne hotel ne dhome me policine serbe ne ate kafen te ura e Zhivkit qe e kan pas te reshtanit Fejza me duket .Qaty ka qen edhe Hajriz Mamaj bilem Lulit ja bani kqyr kqyr qika e migjes tende keshke Luli qeli.

Haxhi Kuçi
[/ltr]
[ltr]Avni Gashi nese ka luftue kundra serbeve nje kazan me mut pa e hanger nuk e laj,por i njoh bre se dite e nate kan nejt me policin serbe çdo dite i kan que gajbe me pije policise vetem ja lijshin e ikshin.
Avni Gashi Ylli Bajraktari esht Haxhi Latif Kuqi shpijen eka te varrezat afer maxhupve(tupanxhive), shpiun ne fillim pa pages si gjimnazist QAMO"JETA E RE",tani shpiun ne Prishtin pran Univerzitetit shpiunazh ndaj studentev dhe profesora viti 1981me pages nga UDBA edhe gjat luftes me pages.Mbas lufte i paguar nga UMNIKI ULLEKSI, tash jeton ne Francen dhe punon me sigurimet e Beogradit,kunder luftes se Lavdishum te UQK, dhe kunder ushtarve te liris se kosoves
Haxhi
Posta e vjeter qe ka qen afer rrojtores se Myrtes ,e qe u pat ba banke,,qai i gjate qe punojke Idriz me duket e ka pas emrin Muhamet Veliu vellau i ketij qenit 100 mij marka jau qiti ne bank izbeglicave te serbeve te bosnes e te serbeve te kroacise.Ja pata fute dje nja 30 shkriem ne faqen e tij dhe shoqerise .Ka me qi nanen e vete ,A baba im ,e ka shpetue prej serbeve babgjyshin e ketij shpiunit,prej serbeve te sopise.I kan tregue babes tim mule se serbet e sopise po ta mysin Veli Pallkin ,ka shkue i ka gjet tue mbyte tju ka hy revole dy serb i mbyte i shtine ne mall dhe Veli Pallkin e qon ne shpi pakes te gjall e mbeshtjellin me lekura te dashit.Bba naen ka shkue ne sopi e ua ka fute tri kater bomba dhe i faron me familje serbet.Ma mire baba ime mos ta kish shpetue e keta zagart e shkaut sot nuk kishin me lind e babgjyshi i vdekur skish lan djem e djemt mi lan keta muta.Rrusta baba i ketyre sherri ketyre ka vdek,Nanen e kan lane ,nenen e vete e kan lan rrugeve duke e nxjerr paren me bashqe rrugeve e kan lan.Kqyr çka ka shkrue per mua Kinse kam qen nxenes shpiun ne gjimnaz a une ne normale kam qen ne prizren.
Haxhi Kuçi
Fadil Kosova,Reshat Badallaj me Avdi Ibrahimin 67768284_908420399507789_796932453083119616_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=XC473KNHOlUAQnL03Pr6ALEzcYmedCG-yieKX74g1zMYJ7OkGfEr7lnyg&_nc_ht=scontent-cdg2-1
Avni Gashi Ylli Bajraktari esht Haxhi Latif Kuqi shpijen eka te varrezat afer maxhupve(tupanxhive), shpiun ne fillim pa pages si gjimnazist QAMO"JETA E RE",tani shpiun ne Prishtin pran Univerzitetit shpiunazh ndaj studentev dhe profesora viti 1981me pages nga UDBA edhe gjat luftes me pages.Mbas lufte i paguar nga UMNIKI ULLEKSI, tash jeton ne Francen dhe punon me sigurimet e Beogradit,kunder luftes se Lavdishum te UQK, dhe kunder ushtarve te liris se kosoves
Haxhi Kuçi
Nuk di çfare te keqe ja kam ba kesaj familjes pos qe e kemi rrezikue jeten per mi shpetue nga vdekja prej serbeve e keta po duka me te keq me na ketye bre zoti nanen ua qift se kam dite qe ma bajn kete Keta e kan rreh pakes para luftes Mustaf Sahit Kuqin ,per me ja marr me dhune nje pjese te oborrit per me rrite fabriken e pijes.Une i pata pajtue bashk me Kajtaz Rrecen,dhe ua bana zoti ftyren ua marroft bre te poshter me rreh njeriun qe e kani gjete te bute a ?Qaty ma morren inatin zagart e serbise

Haxhi Kuçi
Fabriken e pijes me pas ne kohen e Milloshit dhe mos me pas shoqeri me serb e pa besushme po vete i kam pa me qindra here tu pi me serb
Haxhi Kuçi
Zeq dosti ti po shkrujke me germa te medhaja edhe atje ke shkrue me germa te medhaja
Haxhi Kuçi
Zeqa Hoxha SKA FAJ KY JO KAN FAJ ATA QEKAN LIRU ME KAN GJALL KY MUT ESHUM MUTA SI KY.
DU MJU TREGU I TREGIM PER NJERZ SIKY. ISHIN KAN DY SHOK TU UDHTU
NE KOH MESHI E FURTUN.
TU EC RRUGES KTA DY UDHTART JU DEL NE RRUG NI GJARPER. NJERI NGA SHOKET DON ME MBYT GJARPRIN MEJ RA NE KOK.KCEN SHOKU I VET MOS E MBYT SE GJYNAF.
QFAR MSHIRE MORE GJARPER.TA MBYS.JO I THOT SE GJYNAF KY JO QESE LA SHOKUN E VET TA MBYS GJARPRIN PO E FUTI NER SJETULL MU NXE GJARPRI.ITHOT SHOKU PSE PE FUT NER SQETULL GJARPRIN SEDOTE KAFSHON.
JO SE GJYNAF TE NGROHET E TANI E LA LET IK.
KUR U NXE GJARPRI E KAFSHOI UDHTARIN.O ME KAFSHOI GJARPRI.ITHOT JOJO STE KAFSHOJ GJARPNI PO KAFSHOVE VETVETEN.
DESHTA TA MBYS SU MLE TA MBYS ME NDALOVE.
PLUS E FUTE NER SJETELL E TASH DUROE.
DHE KY TRADHTAR SI SHUM TRADHTAR TJER MASI SU GODITEN KOKAT E TYRE TASH PI DUROJM ME LEH KUNDER NEVE
Haxhi Kuçi
Ja Zeqo ku ke shkrue ne faqen e Dardanit e te Reshat qenit qe dhendrri i tij ka qen Mehe Uka qe serbia e ka lirue nga burgu me vra grupin e Adem Jasharit,por gjate kurthes qe ua ka kurdise dhendrri i ketij zagarit te serbise jan kacafyte duke tentue me ndal kerrin Mehe Uka e nuk ka dashte me ndal dhe jan vra ne mes vedi Ne kerrin e dhendrrit te Reshat Badalles ka qen Rexhep Selimi me Sahit Jasharin ,dhendrri i qenit Meha vritet e Sahiti plagoset ne kemb,tue i nxjerr armet ne kerr plagoset Sahiti
[/ltr]

Zeqir Hoxhen 67591088_2531204430235153_9114156838198181888_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=Qt8Bs2ssbgYAQl8FBclX6qHB-XS12UOM_7WrZt_oP9wn4LDyRvZpFw8rg&_nc_ht=scontent-cdg2-1


[ltr]

https://www.facebook.com/fadil.albo.127/posts/157811638727678
Ketu ne kete faqe ke shkrue
Haxhi Kuçi
Pse mua nuk me lejojn me shkrue ketu?Metoda taman prosllaviste.Per me etiketue dikanin duhet fakte me pas,kujt ja kam qi gruan,vajzen,nanen,apo kujt ja kam ba ndonji sherr,qe e kam shpiunue apo qe e kam vra?Duhet mi qite emrat mbiemrat,kur ne cilin vite?Para luftes,ne lufte apo mbas luftes.Krejte luften e di se sa keni luftue,jo vetem une peor bota e din luften e juaj.E di edhe si je plagos!Jo vetem per ty por di edhe per secilin cilen femer shqiptare e keni dhunue dhe pastaj i keni vra per me humbe trage.O Zeq miku,po kush te nxiti allahile mi shkrue qato fjale pa te pas borgje.?Ti nese me tregon kush pot shtin,me ty skam asgje te keqe,mirrna vesh me qat shtisin .Po me shkrue qetashti per ty zi e terr a te vjen mire.Qato fjale qe mi ka shpif Qai Fadil Kosova?A e njeh ti kush eshte?Si shkruani ne nje faqe te dikujt pa e njohur.çka iu kam shpifur uçk es?
[/ltr]

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Zeqir Hoxhen Empty Re: Zeqir Hoxhen

Message  Perparimi Mar 3 Déc - 17:29

Zeqo kqyr njani çka me shkrujti per ju,Zeqir Hoxha nje bir i Kulakut te nje udbashit qe vishte tirqi me gajtan dhe informator i Rankoviqit.Per Zeqen di ne lufte çka ka ba e ma teper dij per baben e Zeqes dhe migjen e Zeqes qe jan kan udbasha te medhaj ne Budakove.Nip iNuh Avdullahut.O Haxhi Kuçi per Zeqen çka me ju tregue e di qen ne lufte ky pis ka dezertue dhe ka ik.jo po pres nga ju sepse idioli mire sepse per kete pis nuk di me shume, e di vetem nje e ka qen dezerter ne Deqan dhe ju ik dhe gjate ikjes ka shkel ne mina kembesorie .dhe eshte bere mut,ka mbete invalid dhe kerkon ndihma kinse ka luftue kundra serbise i biri i nje kullakut.Kan deshte me pushkatue,po si kam lan ,e ka denue vetveten kullaku.Tue lyp kisi si luftar ne pz ja dhan nje trual dhe ja ndertuan shtepine e tani e ka shti koken perfundi si nihet zani .Kam edhe tjere deshmitar çka tregojne per juve,,por nuk me ka lejue ndergjegjeja me shkrue er juve a e sheh qe vete ju me detyroni me ua qite te zezat..
Ky far fecbuku eshte i dhendrrit te Reshat badalles qe jeton ne amerike,manipulon me deshmitaret e vertete,shitet si Albanian real Fakt.Mos mendo se tan shqiptaret i hajn tradhetirat.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Zeqir Hoxhen Empty Re: Zeqir Hoxhen

Message  Perparimi Mer 4 Déc - 1:42


[size=18]Zeqa Hoxha

]Zeqir Hoxhen 79251245_195576408272999_4348867731110494208_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=GstdryRcaK0AQm9AakaJORfvTKhGmDYrPS0YrooxEuuua8eOGJ92F6DDw&_nc_ht=scontent-cdg2-1

Ngo une As Sjam Nipi Nuh Avsullahut Japaska Fut Kot aj Dhe per ty alexove qathash se ki kuptu masi koka kan ikeq pse pra koka.gjall ky masi koka kan i keq Haxhia pse elan UÇk gjall po eka dit uÇK vertet se sukan udbash eka dal.i mir.se fatmir lima.seka.pranu haxhin luft sherri do.njerzve tjer.Se Per ty fjal mira ka fol bajram.bekteshi

As Baba Jem ska Vesh Terqi Nuh Avdullahi kaqen Miku Besim.Ndreces djali Nuh Avdullahit a dhanderr i Besim.ndreces ekot ja paska fut ok une edi vetin sajam.kush jam dhe si jam.plagos ikam.faktet me dokumnta

E te un shiko sa fecbukat i kam tu mi thy pasvordat hakera e tu hi tu
shkru
Ok


Dhe un Me ty Skam Asgja ok.Zoti Rujt Ty e tnimoft
Paq.jet gjat

ZOTRI



Haxhi Kuçi

Tani ju besoj qe ju nuk pasket shkrue per mua .Nese ka fol per mua Bajram Bekteshi ai me njeh shume mire sekam fjet disa here me Avdi Ibrahim idiotin,.Bile Fatmir Lima ma ka pas thirr Bajram Bekteshin ne Deberdelan dhe ka ardhe e i pata than ne sy te Fatmir Limes se sherri Avdi Ibrahimit Lima nuk po me merr ne lufte?Ma bani Haxhi mos u perzi se nuk eshte ka shkon mire lufta!Ani ja bana terhiqu edhe ti.Jo ma bani e kam hanger nuk terhiqem dhe jemi nda ai ka shkue mi mesue ushtaret me gjujte pushke.Po pse Lima e Qeku pasi ika nga kosova me 16 janar 1999 Avdiun ekishin ba zvandes komandant ne zonen e pashtrikut te policise se uçk es?Pse shpiunin ?A Lima ma bante sherri Avdi Shpiunit nuk te besojna tani tye?Prej ndrecajve me ka tregue,atehere ja paska fut vetvetes.




















[/size]

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Zeqir Hoxhen Empty Re: Zeqir Hoxhen

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum