Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Ngjarje e deputetit kan e ka q....ne parlamentin e kosoves.

 :: politika

Aller en bas

Ngjarje e deputetit kan e ka q....ne parlamentin e kosoves. Empty Ngjarje e deputetit kan e ka q....ne parlamentin e kosoves.

Message  Perparimi Lun 29 Juil - 18:41

vajza e Haxhi Ga,





qe jam ka foli me ta,,Ksaj edhe bethen duhet mi ja qipu
Gona, ti je një burim i pashtershëm energjish që vallëzojnë me njëra tjetrën në ritmin e pulsit të zemrës dhe klitorisit andaj përballesh me cinizmin e klanit dhe hipokrizinë e fisit. Pse po e them këtë ? Ngaqë jeton në një provincë ku klitorisit i thonë kathinc, e ku femrën e reduktojnë në pidh sikur të ishte një leckë apo mindil. Ti e vallëzon vallën tënde individuale mbi prushin e epsheve kolektive dhe të gjithë ata që të kritikojnë ditën, të ëndërrojnë natën më shumë se sa Muja Faten, por hezitojnë që ta pranojnë të vërtetën, ngaqë me gënjeshtra të ndërsjellta e kalojnë jetën.
Ti aq je e sinqertë me ndjenjat dhe epshet tuaja, sa që i përshkruan në detaje, sikur gjinekologu vagjinen, apo meteorologu klimën, thua që nga vagjina jote rrjedh aq shumë nektar sa që mund ta vërshojë çdo penis apo kar.















Mihane e quanin dhe ishte gruaja e dytë e Shefqetit.

Gjithmonë zgjohej nga gjumi e bindur se dita e mirë shihet në mëngjes. Mirëpo asnjë mëngjes nuk i'a mbushte syrin prandaj e shndërronte ditën në natë, ngaqë natën askush nuk e bënte të lumtur, sepse burrin e kishte sakat.

Ai në fakt nuk ishte aspak sakat, por nuk i'a bënte atë punë as në dyshek as në shtrat, andaj ajo nuk e quante Shefket, por "as shtat, as tetë"..

Kishte shumë fëmijë kureshtar asokohe, por asnjeri nuk ishte si unë, nuk më kalonte asgjë pa e vërejtur, as më e vogla punë.

I kisha sa për sherr një palë dylbi për ta shuar kurreshtjen dhe për t'ia thyer debillave përreth, monotoninë dhe heshtjen.

Dhe përderisa po e vështroja një kojshike, me një shtyps të hudhrave në vaginë, Mihanën disa metra më larg, po e bënte një jabanxhi, petull në makinë.

Problemi ishte se ai i kishte njëqind e pesëdhjetë kilogram dhe sa herë që i lëvizte gjymtyrët, shkollës matanë ia dridhte klasat dhe zyret.

Dhe përderisa nga shumica si punë e Zotit kuptohej kjo dukuri, hoxha i katundit të afërm ishte i bindur se bëhej fjalë për sehire dhe magji.

Kështu ndodhte që fëmiu i klasës së parë të përfundonte në klasën e tetë, e nga laboratori i shkollës të shembej çdo epruvetë.

Një epruvetë e tillë u rrokullis deri te dera e njëfarë Veselit, që ishte aq i sertë, sa që ia kalonte edhe gjelit. Por pasi që Veseli ishte çoban dhe analfabet, as që e kishte idenë se në dorë po e mbante një epruvetë.

I'a lëshoi njëherë mirë sytë dhe bertiti: Kuku non çfarë tasi dhe të gjithë ata që e rrethonin i mbërtheu gazi.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum