Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Haxhi Kuçi ju komentin e keni me permbajtesor

 :: politika

Aller en bas

Haxhi Kuçi ju komentin e keni me permbajtesor Empty Haxhi Kuçi ju komentin e keni me permbajtesor

Message  Perparimi Ven 10 Mai - 2:03


Haxhi Kuçi ju komentin e keni me permbajtesor 10730964_306040729592187_3852112922358868325_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-cdg2-1



Agim Aliu
1 mai, 09:07 · 

Haxhi Kuçi ju komentin e keni me permbajtesore dhe te ngerthyer me argumente se sa vete shkrimi i postuar. Jeni *gjigant* i zberthimeve juridiko- politike. Rrespekt.


Haxhi Kuçi ju komentin e keni me permbajtesor 51968890_764538970585501_7196714301451665408_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-cdg2-1

Halit Beqiri
30 avril, 20:46
Ramush Haradinaj është dashtë qysh sonte me prishë koalicionin qeveritar dhe me dërgu vendin në zgjedhje të parakohshme për shkakë se në koalicionin qeveritar janë duke punuar kundër Ramush Haradinajtë dhe Dardanis tonë të shenjtë. Kjo u pa në Berlin ku presidenti i Kosovës së bashku me kryeministrin shqiptar Edi Rama para gazetarëve të botës dhe para Angela Merkel dhe Macron i kanë bërë presion Ramushit më shumë se Serbia si me qenë këta dy zëdhënsa dhe mbrojtës të Serbis. Nuk punohet në koalicion me ata që punojnë kundër kryeministrit dhe interesave kombëtare dhe shtetrore. Shancën e ka Ramushi me dalë publikisht dhe me i tregu popullit dhe krejtë botës për qfarë arsye po e prish koalicionin sepse kurr nuk ka me pas përkrahje më të madhe nëse e prish koalicionin dhe e dërguan vendin në zgjedhje të parakohshme,nëse nuk e bënë këtë atëhere faqezit kanë me shantazhu Ramushin dhe në fund kanë me largu vet koalicioni Ramushin prej qeverie. Kështu që më e mira do ishte si për Ramushin si për popullin paoshtu edhe Dardanin tonë të shenjtë me shku në zgjedhje të parakohshme dhe me i largu faqezit e kombit njëherë e përgjithmonë nga pushteti

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Haxhi Kuçi ju komentin e keni me permbajtesor Empty Re: Haxhi Kuçi ju komentin e keni me permbajtesor

Message  Perparimi Ven 10 Mai - 2:06

Haxhi Kuçi ju komentin e keni me permbajtesor 57064237_2333745553349348_1101297797300224000_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-cdg2-1

Naser Islami Pleurat Salihu. Mendoj qe Haxhiu ka mednu mos je sikur ata te cilet e provokojne e per ta shpifur me gjithecka, e te ka hsare edhe ty! Haxhi Kuci vertee dshire te flaket ka per te trajtuar tema te ketilla, verrtete Haxhiu eshte nje person i rralle, por aqe eshte i drejteperdrejte, sa qe nuk munde ta durojne ata serbofilet, dhe ia fusin kot! Sipas asaje qe iu ke drejtu Haxhiut, me tingelluat, qe verrtete keni interes per vleresim te ngjarjeve! Por mos u ngut shume. Te presim pake, mendoj qe do te beje te duhuren Haxhiu! Se vertete mu Haxhiut nuk i ka hije te shaje sidomos ndokend i cili eshte vertete i sinqerte! Por atije aqe shume iu kane paraqitur njerez te poshter, sa qe ndoshta edhe per mua, qe mjafte gjate komunikoj me te , munde te mendoje qe edhe une jame i poshtere! Ashtuqe, te presim pake! Te lutem.! Me respekt.

Haxhi Kuçi ju komentin e keni me permbajtesor 59410777_589069364928159_6720187800219549696_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-cdg2-1

Bejadin Osmani Naser Islami mir ja ka bo haxhiu se i kam percjell sa do pak komentet ti e din se un kam qen ai qe kam kontrobu sa so pak nga siaspora (jo qe vetem kam qen vet i treti per ngrumbullimin e fondit vendlindja tjrret po edhe vet kam kontrobu ne at fond si gjith diaspora qe nashta kan lon femijet mangut pa ju plotsu kushtet ketu veq me grumbullu pare per armatim te cilin e kan pas falas luftetaret po me fal per shprehjet ato pidha same kan lujt koqe e jan pasuru me djersen e diaspores tu jac shit armet siq ja kan shit Haxhiut ) mos me shtini me u qart se hala i kam falturat qe kemi derdh pare ne at konto veq pa ju qij nonen qatynve qe naj kan honger djersen skem me lon se diaspora nuk asht budall , veq jemi ka kshyrim seri deri kur dotnaøen hanat


1

Gérer



J’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 13 h

Haxhi Kuçi ju komentin e keni me permbajtesor 59410777_589069364928159_6720187800219549696_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-cdg2-1

Bejadin Osmani Krejt qata qe llomotisin pa lidhje jan kon klan i thaqit e xhavit hajnit se ti Naser Islami e din mir qe para se me ardhe ne norvegji jam kon ne zvicerr ku qato hajna jan kon aty xhaviti me thaqin njrzit e menqur qe skan pas korrupcion e hajni jan distancu prej tyre nje nder ta xhafer shatri pashni zot mos me shtini me u qart e me ardh qatje e me ju hyqatynve hajnave ren , se ashtu ju ka ardh fundi ke me jav ni zonin kejtve pi zotit ka me ju ardhe

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum