Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Hamdi Ndrecaj kerkon ndihme,por sju han palla polullit

 :: sport

Aller en bas

Hamdi Ndrecaj kerkon ndihme,por sju han palla polullit Empty Hamdi Ndrecaj kerkon ndihme,por sju han palla polullit

Message  Perparimi Mer 5 Juil - 16:47

Shkruan: Hamdi Ndrecaj-PANTERI
Ka javë, muaj dhe kaloi një vit e gjysmë që unë Hamdi Ndrecaj-PANTERI mbetem i hendikepuar.Shpresoja që dikush nga ju do të interesohej pa ju thënë, por kjo nuk ndodhi. Provova nga SHVL të UÇK-së dhe u zhgënjeva, sepse më gënjyen. Përveç këtyre të pacipëve, provova edhe përmes disa shoqatave humanitare, thjesht shoqata matrapazëshm sepse e pash me kohë që ato janë gati t’u ndihmojnë vetëm të pasurve e jo shtresave të dobëta ekonomikisht. Thjesht secila shoqate në atdhe dhe jashtë tij kontrollohet strikt nga shteti, qeveritarët dhe u shërbejnë pushtetarëve dhe mbeta në mëshirën e fatit.Tani edhe pse me mbyllen sytë nga dhembja dhe nga dëshpërimi, kërkoj ndihmën tuaj, kush aq sa mundet, që ta bëj operacionin e radhës.Ju lutem, këtë që po e kërkoj s’e kam fare të lehtë, sepse kurrë nuk deshta të bëhem barrë e shoqërisë dhe e motrave e vëllezërve, por nuk gjeta rrugë tjetër tash e 3 vjet.Nëse dikush ka shpërnadrë apo thënë thashetheme, ju them me plot përgjegjësi se nga askush, përveç në formë huaje, s’kam përfituar nga askush 00. Me respekt nga Hamdi Ndrecaj- Panteri. Nuk qesh mercenar i Vjetnamit, por bir besnik i këtij poplli. Të gjithë më gënjyen dhe shkaku i gënjeshtrave të tyre, mbeta invalid!

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum