Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Piklajkat suhareke

 :: sport

Aller en bas

Piklajkat  suhareke Empty Piklajkat suhareke

Message  Perparimi Jeu 2 Fév - 21:09

1 juin 2014, 02:00 · J’aime · 1
Kuçi Kuçi Haxhi
Kuçi Kuçi Haxhi Iusufi,ishte shume mire i perpunuar nga Suzana,qe te futet ne kuthe permes prapaskenave qe merrte nga SIGURIMI.Pasi qe Suzana ishte nje femer e bukur nga pamja e jashtme,i jepte te drejta Jusufit te ishte i lire dhe i sigurte,per ate e jepej mundesia Jusufit te kishte raporte sexsule edhe me femrat tjera,po ashtu kete te drejte e kishte edhe Suzana,por qe nuk linte hapsir te kuptohej. Keto raporte i konvenonin UDB dhe SIGURIMIT,qe ti mundsonin Jusufit te kishte raporte sexuale me te dashuren e Kadri Zekes,dhe Suzanes me Sabri novosellen,por qe per kete nuk dinte aspak Jusufi,dhe kjo ishte kutha qe SIGURIMI kishte organizuar shume me heret,qe ne opinionin e ilegalitetit te parqiste Jusufin si njeri te pabesueshem,dhe dinak.Dhe me kete intrige SIGURIMI,manipuloje edhe me Ibrahim kelmendin,pasi qe ishte lidhur besimi shume me heret me kete sherbim sekrete,dhe keshtu filluan inatet personale,ne mes Jusufit,per gjoja ne mbrojtje te Suzanes,dhe nderit te thyer ndaj Kadri Zekes.Por si Ibrahimi dhe Kadri zeka nuk ishin te informuar nga SIGURIMI per lidhjen intime dhe diverzante te Suzanes me Sabri novosellen,si dhe kuthen qe ishte organizuar ndaj Jusufit,Bardhoshit dhe Kadri Zekes.
Ibrahimi,i mashtruar nga kjo kuthe e Suzanes dhe Sabri novoselles,ju beson direktivave te SIGURIMIT,dhe vendos te merre pjese ne atenatin ndaj tyre, me ndihmen e UDB dhe BND.
Kjo forme e shantazhit ndaj Ibrahimit,ju konvenoje dy sherbimeve,te cilat deri me sot ruajne sekretin e atentatit te 17 janarit 1982,dhe largojne qfado dyshimi se atentati u rralizua vetem nga UDB me ndihmen logjistike dhe operative te BND,pa prezencen SIGURIMIT te Enverit ne kete komplot.
15 juin 2014, 14:20 · Modifié · J’aime · 1
Piklajkat Suharekë
Piklajkat Suharekë Haxhi Kuçi mos i rrej njerzit se te njoh shum mir dhe personalisht ty dhe krejt familjen tane. Ti, jo qe nuk je historia e luftes po ti perveq nje matrapazi nuk je kurgja. As ni kontribut te vetem nuk e ke ba per Kosove andaj nuk ki qysh me publiku ate kasete sepse nuk ekziston. Pse nuk erdhe kurr ma ne Suhareke prej shume para lufte qe ike. Madje telefonatat qe jav ke ba disa personaliteteve ne telefon dhe e ke inqizu vetin dhe i ke publike asht per me te ardh gjinah prej teje, andaj, mos i mashtro gjinen kishe je dikushi e ki ba diqka se te njohim shume mire, bash kurgja nuk a puna jote dhe hajde rrejum mu nmufsh qysh oi rrejsh tjert.
1 février, 18:42 · J’aime
Piklajkat Suharekë
Piklajkat Suharekë Po me qudit fakti se si i jepni hapesir Haxhi Kucit. Personalisht nuk kam asgje me ta vetem se e njoh. Kurrfar autoriteti nuk ka oas e as nuk ka ne Suhareke. Taksist ka punu, kurr nuk u marr me ceshtje kombetare e as qe e ka vet dikush ata se su kan kurr faktor asnje perqind, Haxhi ma.
1 février, 19:10 · J’aime
Piklajkat Suharekë
Piklajkat Suharekë Nsdersa qe i ka kesh ata qe i nderrojne vendbanimet. Vet Haxhia e ka nderru, asht i fshatit Jançisht, K. Malisheve dhe as Kuçi nuk e ka pas mbiemnin dhe masi kan ardh me.jetu ne Suhareke e kan marr ket.mbiemer. E sa per qe ka than e kam shti Osce qe demek tana Naton me.intervenu ne Ks po me vjen me.kesh qysh paska rrejt, po kerkushi hiq su kan ky qe me vet najkush a me ngu kta. Haxhio mos i rrej gjinen se ta njoh zanin
1 février, 23:58 · Modifié · J’aime
Piklajkat Suharekë
Piklajkat Suharekë Nashta po e teproj ama spo mdurohet pa e kallxu realitetin. Me ni koment Haxhia kish rrejt qe demek Osce i ka shku nshpi i ka than qe me lshu Ks se ja serbet ja shqiptart kan me tvra. Prej serbve su kan kurr rrezik se si ka pas keq punt me ta e sa per shqiptar shtrohet pytja pse, cka ke ba qe mu kan rrezik pi shqiptarve. TJETRA, Osce nuk ka shku nshpi te ktij se aty i ka pas, ne shpi te ketij kan banu me qera bilum njani turk u kan sa per informacion se kem lujt futboll ne vorre, para shpijes se Haxhies me ta, e djali i Haxhies mbrojke, portjer edhe e ka shfrytezu muhabetin me ta se kerr ska pas Haxhia se e pat shit at mercedesin ngjyr bezh(si te paketes) dhe larg stacioni u kan kan pas kufera plus krejt familja qysh me.shku nkam e masi kan banu ne shpi te tij me qera hatri muhabetit e kan qu me kerr tej nstacion se jo qe ka pas diqka aty per ceshtje kombetare a qe u tut prej najkujt se kush se kish nguc se kush hesap se ka ba ata as najfar figure qe ka qu pesh jo, as kurrfar zani ska pas qe me pas tpakten 1%, frike edhe Kosoven e ka lshu per nje jet ma te mir se ne Ks ska pas far perspektive
Hier, à 00:02 · Modifié · J’aime
Kuçi Kuçi Haxhi
Kuçi Kuçi Haxhi Piklajkat suhareke,kqyre vetin kane e ke ne shoqeri,serb,e maqedon,ore i pa ftyr.Pasi nuk paskna ba kurgja per kosove,kush i pruri ndihmet ne suhareke kur erdhen refugjatet e fshatrave te suharekes?,,A po ju vijne prej kraleves me lujt shah.Krunin a e keni gjalle?Ka shkupi si po te shkojne hesapet me qent e sharit?Cili polic po te meson me shkrue keshtu???Kur bahet pulagjiu apo qenagjiu e hajduti mi thene dikujt po rrene mire eshte puna.. Pra te OSCES te ti paska qen tue banue jo te une.Po qysh po din me rrejte kaq keq e me mbeshtjelle;Nje here thua skan qen te OSCES tue banue te Haxhia,pastaj,njani turk ka lujt futboll ne ledinen e vorrave,e djali i Haxhiut pask qen portjer.Sikur me qen pajkalloz.Sipas teje nuk paska pas lufte ne suhareke,e paska lujt futboll ky turku.Sa te OSCES kane banue te une?A ua dini emrat ?Pra here thua nuk kan banue te une,e pastaj kane banue me qira.Po te tjeret qe kane banue te OSCES a kane banue me qira a me çka ?Falas!!!!Hahaaa,po ment e femive i paske o truni i sharovit,po keq agja te ka mesue me vjedh pula e me thye shtepit e gyrbetqareve.Kujt ja kam shite mercedesin?Kur?Sa ?Nuk i paske majt mire ne mend çka kam shkrue,po ta rikujtoj,ata kane prite te stacioni i policise,e une te ura e vogel,kam dal e hype ne autobus me bacin ,e ata turq si kane lane mi ndale autobusat,policia e serbise,dhe kemi kalue pa therr ne kembe Kosoven.Ku ne autobus ka qen vete qika e Shaban Qerkin Kuqit.Po ti je nje majmun,qe mshifesh si kurvat me pseodonim si pulat,sepse ske ftyre me fole haptas.Mem pas nguc naj kush me njeh mire se a ja kisha lane per ne ate boten tjeter ???sja ka mbajte kerkujna bytha se ja kisha shkerdhye tane familjen.Per me ma ba sherrin ma ka ba djali migjes qe ma pruri ne shtepine time pa e njohur Avdi Ibrahimin.Ku sherri Avdiut,ne lufte nuk me morri Fatmir Lima.Ta dhefte ftyren Lima e une Limes e tye ta dhefsha ftyren ore idiot.Sa per qe e kam leshue Kosoven per nje jete ma te mire,njeqind here i kisha pas punet ma mire se perjashta,sepse kam punue dite e nate e kerkujt sja kam fute pordhe.Kam punue ne qajtoren e Florim Kleqkes,ne llotari kam punue,kam ndertue shtepi me dhjetra ne suhareke ,e fshata,dhe kam fitue mijera marka.Jam marr me deviza.Po edhe juve ju kam ndihmue,e tane suharekes,dhe Kosoves..Ishalla nuk je i afermi i im,kete e lusi zotin.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Piklajkat  suhareke Empty Re: Piklajkat suhareke

Message  Perparimi Jeu 2 Fév - 21:10

1 juin 2014, 02:00 · J’aime · 1

Piklajkat  suhareke 16114743_1915142665383645_4459921191566679240_n

Kuçi Kuçi Haxhi Iusufi,ishte shume mire i perpunuar nga Suzana,qe te futet ne kuthe permes prapaskenave qe merrte nga SIGURIMI.Pasi qe Suzana ishte nje femer e bukur nga pamja e jashtme,i jepte te drejta Jusufit te ishte i lire dhe i sigurte,per ate e jepej mundesia Jusufit te kishte raporte sexsule edhe me femrat tjera,po ashtu kete te drejte e kishte edhe Suzana,por qe nuk linte hapsir te kuptohej. Keto raporte i konvenonin UDB dhe SIGURIMIT,qe ti mundsonin Jusufit te kishte raporte sexuale me te dashuren e Kadri Zekes,dhe Suzanes me Sabri novosellen,por qe per kete nuk dinte aspak Jusufi,dhe kjo ishte kutha qe SIGURIMI kishte organizuar shume me heret,qe ne opinionin e ilegalitetit te parqiste Jusufin si njeri te pabesueshem,dhe dinak.Dhe me kete intrige SIGURIMI,manipuloje edhe me Ibrahim kelmendin,pasi qe ishte lidhur besimi shume me heret me kete sherbim sekrete,dhe keshtu filluan inatet personale,ne mes Jusufit,per gjoja ne mbrojtje te Suzanes,dhe nderit te thyer ndaj Kadri Zekes.Por si Ibrahimi dhe Kadri zeka nuk ishin te informuar nga SIGURIMI per lidhjen intime dhe diverzante te Suzanes me Sabri novosellen,si dhe kuthen qe ishte organizuar ndaj Jusufit,Bardhoshit dhe Kadri Zekes.
Ibrahimi,i mashtruar nga kjo kuthe e Suzanes dhe Sabri novoselles,ju beson direktivave te SIGURIMIT,dhe vendos te merre pjese ne atenatin ndaj tyre, me ndihmen e UDB dhe BND.
Kjo forme e shantazhit ndaj Ibrahimit,ju konvenoje dy sherbimeve,te cilat deri me sot ruajne sekretin e atentatit te 17 janarit 1982,dhe largojne qfado dyshimi se atentati u rralizua vetem nga UDB me ndihmen logjistike dhe operative te BND,pa prezencen SIGURIMIT te Enverit ne kete komplot.
15 juin 2014, 14:20 · Modifié · J’aime · 1

Piklajkat  suhareke 15940333_116994925472512_7846063355967763417_n

Piklajkat Suharekë Haxhi Kuçi mos i rrej njerzit se te njoh shum mir dhe personalisht ty dhe krejt familjen tane. Ti, jo qe nuk je historia e luftes po ti perveq nje matrapazi nuk je kurgja. As ni kontribut te vetem nuk e ke ba per Kosove andaj nuk ki qysh me publiku ate kasete sepse nuk ekziston. Pse nuk erdhe kurr ma ne Suhareke prej shume para lufte qe ike. Madje telefonatat qe jav ke ba disa personaliteteve ne telefon dhe e ke inqizu vetin dhe i ke publike asht per me te ardh gjinah prej teje, andaj, mos i mashtro gjinen kishe je dikushi e ki ba diqka se te njohim shume mire, bash kurgja nuk a puna jote dhe hajde rrejum mu nmufsh qysh oi rrejsh tjert.
1 février, 18:42 · J’aime

Piklajkat  suhareke 15940333_116994925472512_7846063355967763417_n

Piklajkat Suharekë Po me qudit fakti se si i jepni hapesir Haxhi Kucit. Personalisht nuk kam asgje me ta vetem se e njoh. Kurrfar autoriteti nuk ka oas e as nuk ka ne Suhareke. Taksist ka punu, kurr nuk u marr me ceshtje kombetare e as qe e ka vet dikush ata se su kan kurr faktor asnje perqind, Haxhi ma.
1 février, 19:10 · J’aime

Piklajkat  suhareke 15940333_116994925472512_7846063355967763417_n

Piklajkat Suharekë Nsdersa qe i ka kesh ata qe i nderrojne vendbanimet. Vet Haxhia e ka nderru, asht i fshatit Jançisht, K. Malisheve dhe as Kuçi nuk e ka pas mbiemnin dhe masi kan ardh me.jetu ne Suhareke e kan marr ket.mbiemer. E sa per qe ka than e kam shti Osce qe demek tana Naton me.intervenu ne Ks po me vjen me.kesh qysh paska rrejt, po kerkushi hiq su kan ky qe me vet najkush a me ngu kta. Haxhio mos i rrej gjinen se ta njoh zanin
1 février, 23:58 · Modifié · J’aime

Piklajkat  suhareke 15940333_116994925472512_7846063355967763417_n

Piklajkat Suharekë Nashta po e teproj ama spo mdurohet pa e kallxu realitetin. Me ni koment Haxhia kish rrejt qe demek Osce i ka shku nshpi i ka than qe me lshu Ks se ja serbet ja shqiptart kan me tvra. Prej serbve su kan kurr rrezik se si ka pas keq punt me ta e sa per shqiptar shtrohet pytja pse, cka ke ba qe mu kan rrezik pi shqiptarve. TJETRA, Osce nuk ka shku nshpi te ktij se aty i ka pas, ne shpi te ketij kan banu me qera bilum njani turk u kan sa per informacion se kem lujt futboll ne vorre, para shpijes se Haxhies me ta, e djali i Haxhies mbrojke, portjer edhe e ka shfrytezu muhabetin me ta se kerr ska pas Haxhia se e pat shit at mercedesin ngjyr bezh(si te paketes) dhe larg stacioni u kan kan pas kufera plus krejt familja qysh me.shku nkam e masi kan banu ne shpi te tij me qera hatri muhabetit e kan qu me kerr tej nstacion se jo qe ka pas diqka aty per ceshtje kombetare a qe u tut prej najkujt se kush se kish nguc se kush hesap se ka ba ata as najfar figure qe ka qu pesh jo, as kurrfar zani ska pas qe me pas tpakten 1%, frike edhe Kosoven e ka lshu per nje jet ma te mir se ne Ks ska pas far perspektive
Hier, à 00:02 · Modifié · J’aime


Piklajkat  suhareke 16114743_1915142665383645_4459921191566679240_n

Kuçi Kuçi Haxhi Piklajkat suhareke,kqyre vetin kane e ke ne shoqeri,serb,e maqedon,ore i pa ftyr.Pasi nuk paskna ba kurgja per kosove,kush i pruri ndihmet ne suhareke kur erdhen refugjatet e fshatrave te suharekes?,,A po ju vijne prej kraleves me lujt shah.Krunin a e keni gjalle?Ka shkupi si po te shkojne hesapet me qent e sharit?Cili polic po te meson me shkrue keshtu???Kur bahet pulagjiu apo qenagjiu e hajduti mi thene dikujt po rrene mire eshte puna.. Pra te OSCES te ti paska qen tue banue jo te une.Po qysh po din me rrejte kaq keq e me mbeshtjelle;Nje here thua skan qen te OSCES tue banue te Haxhia,pastaj,njani turk ka lujt futboll ne ledinen e vorrave,e djali i Haxhiut pask qen portjer.Sikur me qen pajkalloz.Sipas teje nuk paska pas lufte ne suhareke,e paska lujt futboll ky turku.Sa te OSCES kane banue te une?A ua dini emrat ?Pra here thua nuk kan banue te une,e pastaj kane banue me qira.Po te tjeret qe kane banue te OSCES a kane banue me qira a me çka ?Falas!!!!Hahaaa,po ment e femive i paske o truni i sharovit,po keq agja te ka mesue me vjedh pula e me thye shtepit e gyrbetqareve.Kujt ja kam shite mercedesin?Kur?Sa ?Nuk i paske majt mire ne mend çka kam shkrue,po ta rikujtoj,ata kane prite te stacioni i policise,e une te ura e vogel,kam dal e hype ne autobus me bacin ,e ata turq si kane lane mi ndale autobusat,policia e serbise,dhe kemi kalue pa therr ne kembe Kosoven.Ku ne autobus ka qen vete qika e Shaban Qerkin Kuqit.Po ti je nje majmun,qe mshifesh si kurvat me pseodonim si pulat,sepse ske ftyre me fole haptas.Mem pas nguc naj kush me njeh mire se a ja kisha lane per ne ate boten tjeter ???sja ka mbajte kerkujna bytha se ja kisha shkerdhye tane familjen.Per me ma ba sherrin ma ka ba djali migjes qe ma pruri ne shtepine time pa e njohur Avdi Ibrahimin.Ku sherri Avdiut,ne lufte nuk me morri Fatmir Lima.Ta dhefte ftyren Lima e une Limes e tye ta dhefsha ftyren ore idiot.Sa per qe e kam leshue Kosoven per nje jete ma te mire,njeqind here i kisha pas punet ma mire se perjashta,sepse kam punue dite e nate e kerkujt sja kam fute pordhe.Kam punue ne qajtoren e Florim Kleqkes,ne llotari kam punue,kam ndertue shtepi me dhjetra ne suhareke ,e fshata,dhe kam fitue mijera marka.Jam marr me deviza.Po edhe juve ju kam ndihmue,e tane suharekes,dhe Kosoves..Ishalla nuk je i afermi i im,kete e lusi zotin.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Piklajkat  suhareke Empty Re: Piklajkat suhareke

Message  Perparimi Ven 3 Fév - 13:26

Kuçi Kuçi Haxhi Nje popull qe atdhetaret i shpalle tradhetar,per mua ai popull eshte ma i flliqur se balta e derrave.
7 février 2014, 15:20 · J’aime · 1

Piklajkat  suhareke 16114743_1915142665383645_4459921191566679240_n

Kuçi Kuçi Haxhi Dialog mes meje dhe akademiku Hisni Ismaili;Hisni Ismaili miqesisht nuk ka asnji far ndryshimi nga periudhae pas luftes,bile tedrejtat najan kufizuarme kontrat ne veper,janvjedhur parat e qarkullimit nga djersa shqipater per ndertim tepermendoreve b...Voir plus
1 juin 2014, 02:00 · J’aime · 1

Piklajkat  suhareke 16114743_1915142665383645_4459921191566679240_n

Kuçi Kuçi Haxhi Iusufi,ishte shume mire i perpunuar nga Suzana,qe te futet ne kuthe permes prapaskenave qe merrte nga SIGURIMI.Pasi qe Suzana ishte nje femer e bukur nga pamja e jashtme,i jepte te drejta Jusufit te ishte i lire dhe i sigurte,per ate e jepej mundesia J...Voir plus
15 juin 2014, 14:20 · Modifié · J’aime · 1

Piklajkat  suhareke 16114743_1915142665383645_4459921191566679240_n

Kuçi Kuçi Haxhi Piklajkat suhareke,kqyre vetin kane e ke ne shoqeri,serb,e maqedon,ore i pa ftyr.Pasi nuk paskna ba kurgja per kosove,kush i pruri ndihmet ne suhareke kur erdhen refugjatet e fshatrave te suharekes?,,A po ju vijne prej kraleves me lujt shah.Krunin a e...Voir plus
16 h · J’aime

Piklajkat  suhareke 16114743_1915142665383645_4459921191566679240_n

Kuçi Kuçi Haxhi Piklajka,pse ke ik ,e me ke bllokue??????
16 h · J’aime

Piklajkat  suhareke 15823232_378294665884290_5704392601957061199_n

Alban Kosova I pash komentet e qeti Piklajkat Suharekë dhe Kuçi Kuçi Haxhi. Kit te nderumin spe njoh me ket emer se me pa nashta e njoh ama qet Haxhi Kucin e njoh shum mir dhe te gjitha ato qe i ka than Piklajkat Suhareke qendrojne se krejt jan tverteta po Haxhia ka edhe ma te zeza se sa qe kokan permen ktu dhe Haxhia paska rrejt sa a vet i madh me vjet. Un jam shum pak ma i ri se Haxhia dhe e njoh mir. Ky asht matrapaz, rrenc, idiot, kriminel dhe pordhagji. Kurr sen ska ba per Suharek e leje ma per Kosove. Haxhi mas rrej qe ke peu ndihma ne Suhareke se sen ske ba. Mas i ofendo njerzit kur e thon te verteten per ty se Suhareka te njohin smunesh mi rrejt. Asht e vertet qe ke dal jasht per ni jet ma te mir se shkijet stkishin nguc se shok i ke pas bilum taksist sa je kan rrishe me ta. Menoj qe ti perveq nje i qmendur kurgja ma shum sje dhe per kta kan ta vesish ne Suharek e din.
2 h · J’aime

Piklajkat  suhareke 15823232_378294665884290_5704392601957061199_n

Alban Kosova E lus Kujtimin we.mos.ti.shlyj.komentet
2 h · J’aime


Piklajkat  suhareke 15823232_378294665884290_5704392601957061199_n

Alban Kosova O Haxhi mos rrej se su kan vllau jot Agim Latif Kuqi po u kan Agim Sadri Kuqi. Ket shkrim e kam lexu origjinal shkrun per agim sadri kuqin plus linkun qe e ke lan shkrun veq per agim kuqin vet e ke shkru kishe a vllavi jot mos rreje more se marre
9 min · J’aime

Piklajkat  suhareke 16114743_1915142665383645_4459921191566679240_n

Kuçi Kuçi Haxhi O qen alban muti,ti je i njejti o magarec Piklajkat suhareke.O qen i serbise ti here po bahesh me pula e here me knojsi.Hahaaaaa.Po pse nuk del nje i suharekes e me fole diçka te keqe ndaj meje?Pse?Sepse kujt si kam ba keq,pos mire.Po e dijne taksistat se kush kam qen,le te urdherojne e le te shkruajne e ti ma rrofsh prapanicen bre qeni i serbise.Dile me emer e mbiemer o qen.Mos u bane si knus e si pule.Por ti ske koqe me dal me sy hapur se e din veten se kush mutin je.Shapolju o qeni i serbise.Ja pafsh hajrin, po qetu te prita po Agim Sadri Kuqi ka qen,por e kan shkrue vellaun tim ne vendin e Agimit te Sadris.Kjo me vyti prej teje.Qesi mut uçk eje ka pas qe ne emer tjereve kane ba gjeste te pa hijshme e futja tjertrit.Kete ti duhet ne gjygj me deshmue qe interpoli i serbise nuk duhet me kerkue vellaun tim o qeni i serbise.O hajni i serbise,pse me dy e me dhjetra pseodonime po shkruan????Oj Krushico,a po mendon qe spo e di se kush mutin je? pakes ta ka ba pajka,a e ke ftyren mire prej thikes?Kam vye me ti qarrue dy dritat e syve dhe sakat me te lane per jete se e ke lyp perhere per riza te zotit.Keto qe i ke shkrue me vyne,per deshmi o N......

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Piklajkat  suhareke Empty Re: Piklajkat suhareke

Message  Perparimi Ven 3 Fév - 14:08

Alban Kosova Edhd sa.per informacion qe po tkallxoj se kush jam. A tukjtohet daja jam kur ta ngjiti per gabzherri e te rrehi shuplaka dhe tpshtojshin pordht prej tutes sa her e shifshe ata. Ata qe i permen krushico e pajka krejt i njoh e ata me thik tybe spe di kush koka hahahhaha i fort je ama hajt ha mut apet najsen futja se po ma.kalon naten permerak mar hajvan pak tluj koqe me ty o rrapakali
24 min · J’aime

Piklajkat  suhareke 15823232_378294665884290_5704392601957061199_n

Alban Kosova Hajd ema.haxhi ha mut najsen se po te shoh qe sa je tun hanger ama mas ha si shum se po te jet ne fyt
14 min · J’aime

Piklajkat  suhareke 16114743_1915142665383645_4459921191566679240_n

Kuçi Kuçi Haxhi Pasi dole ka videot,ateherit je vete Avdi muti,njeriu i serbise,apo Reshat Badallaj,se videot e mija ua kan dhi ftyren o qent e serbise.Jo te njejt,se skam armiq dpos ju dy qe ma ke hanger buken me sherr me urdherin e serbise,nese je Aviu.Tpuf bre zo...Voir plus
8 min · J’aime

Piklajkat  suhareke 16114743_1915142665383645_4459921191566679240_n

Kuçi Kuçi Haxhi

Piklajkat  suhareke 16426121_1919922268239018_7615307835087855924_n

6 min · J’aime

Piklajkat  suhareke 16114743_1915142665383645_4459921191566679240_n

Kuçi Kuçi Haxhi Lexo o qeni i serbise,se ùma ke mbeshtjelle si pulagji e pastaj si knus bre qeni ta shkerdhefte ftyren,Peder je i poshter ore gjurgj.
5 min · J’aime

Piklajkat  suhareke 16114743_1915142665383645_4459921191566679240_n

Kuçi Kuçi Haxhi A ja theu vellau yte lokalin e kallashit,me mjeshtri.A po te meson diçka Ali Ahmeti ????
4 min · J’aime

Piklajkat  suhareke 15823232_378294665884290_5704392601957061199_n

Alban Kosova E dita qe ki me hanger mut per qata te thash paraprakisht. Ke marr shum droe prej ketyre emrave. Hahhhaha. Haxhi pse se vizitove Suhareken ma prej se ke ik qe dy dekada gati. Anerr ka me tu shti aaaa
3 min · J’aime


Piklajkat  suhareke 16114743_1915142665383645_4459921191566679240_n

Kuçi Kuçi Haxhi A ta futa krastavecin sa e kerkove,vete tu krue Reshat Badallaj,hahaaaaaaaaaaaaaaa te futa boze bytheve.Po te djeg tani Haaaaaaaaaaahaaaaaaaa
2 min · J’aime

Piklajkat  suhareke 15823232_378294665884290_5704392601957061199_n

Alban Kosova Haxhi bej. Mos te him ka familja ama pate qef. Ti shpjien e ke pas ngjit me.magjup apo na kallxon ai jarani hysen magjupit qka lypke naten ne shpi tane kur ti sishe aty por ishe me taksi tuj punu dhe vishe ka sabahi nshpi hahahhaa
2 min · J’aime

Piklajkat  suhareke 16114743_1915142665383645_4459921191566679240_n

Kuçi Kuçi Haxhi Hysenin ju e keni majte per quran,ja pafshit hajrin ,ju ka shpetue Hyseni,tani ua keni borgje me ju shkerdhye.Hysenin se ke perjashtaz ai ua qine me rend kane deshirone,e ju vetem ja pahitni hordhet.Shko rruja leshin e k....ta jep kallash ma zi se Xhabir Zharku e Ali Ahmeti...Haaaaaaaaa po e njifke Hysen magjupin ta paska fut krastavecin te bafte mire.Hahaaaaa ooooooo
À l’instant · J’aime

Piklajkat  suhareke 16114743_1915142665383645_4459921191566679240_n

Kuçi Kuçi Haxhi Me duket se ka familja ste preka gje.
À l’instant · J’aime

Piklajkat  suhareke 15823232_378294665884290_5704392601957061199_n

Alban Kosova Ne rregull po shlyj komentim
À l’instant · J’aime

Piklajkat  suhareke 16114743_1915142665383645_4459921191566679240_n

Kuçi Kuçi Haxhi shlyj

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Piklajkat  suhareke Empty Re: Piklajkat suhareke

Message  Perparimi Sam 4 Fév - 14:52

Piklajkat  suhareke 15578897_1014341045359929_1717272058757883331_n

Ibra Azizi Haxhi spo e di kush jan keta qe po te ofendojn veq per qet Piklajkat e kosoves po lypke me ja q.... me rend cka ka te vdekun e te gjall haha !!!
Hier, à 22:40 · Je n’aime plus · 2

Piklajkat  suhareke 16114743_1915142665383645_4459921191566679240_n

Kuçi Kuçi Haxhi Ibra Azizi;Per bese,ndere shqiptar paska çka sta merr mendja.Ishalla Zoti e bane mire e i shtine ne rrugen e vete.
23 h · J’aime · 2

Piklajkat  suhareke 12241279_10205566666947379_1946285395794455744_n

Sazan Papraniku Cdo gja mund te shkruhet me bindjen se med nxjeret ekstrakti qe i sherben rendit zhvillimor shoqerise, kurse sharjet ne fem. e familjes nuk eshte aspak kanunore shqiptare. Serbet e kane ligj shpirtnir e krenari kur shajne: majo, zhenu, qerku... Mos vall ku GJEN i serbeva ne fcb ka kaluar ne nje far mnyre tek shqiptaret e gadishullit !????
11 h · J’aime · 1

Piklajkat  suhareke 15823232_378294665884290_5704392601957061199_n

Alban Kosova Ibra Azizi, hahah a tka ardh inati qe tka than je kali o pisi plak qai qe e ofendove a, hahahha nime ishe ama un smenoj si ai qe je kali po ishe pel qe as koqe ski. Ai njeri anej ja kish ba share ni postimit ti je qu ke hanger mut i ke ofendu katolikt e as bi bjen qe lyp qikat me ti shkerdhy aaaa
11 h · Modifié · J’aime

Piklajkat  suhareke 15578897_1014341045359929_1717272058757883331_n

Ibra Azizi Dil me emen te vertet faren edhe fisin ta qifte serbija me gjith femnat e familjes qe iki kudren e nones tradhtare ta qifsha!!!
11 h · Je n’aime plus · 1

Piklajkat  suhareke 15578897_1014341045359929_1717272058757883331_n

Ibra Azizi Alban Kosova mut per ty ke kjo krej grat e familjes ti dhunofsha me xhandarmerin serbe !
11 h · J’aime

Piklajkat  suhareke 15823232_378294665884290_5704392601957061199_n

Alban Kosova Hajt o biri kudres se jem tuj te lyp me.te gjet sakt gati jem me te gjet e tw lajmerohum vet na ti qim dadat tana edhe ata shpejt veq a mir mu ru ti pak se tkallxojm kur te dalim perpara
9 h · J’aime

Piklajkat  suhareke 15823232_378294665884290_5704392601957061199_n

Alban Kosova Edhe ske pas nevoj bllok me.ba se ashtu kshtu kem me te gjet ku je

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Piklajkat  suhareke Empty Re: Piklajkat suhareke

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum