Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Guri zi perkrah komand.e uçk ,kush ashte?

 :: politika

Aller en bas

Guri zi perkrah komand.e uçk ,kush ashte? Empty Guri zi perkrah komand.e uçk ,kush ashte?

Message  Perparimi Lun 31 Oct - 5:18

Diskutimi në Kosova Sot  1 comments

Rezoluta për lirimin e Nehat Thaçit, lutje "zotave" apo tallje me drejtorin e Policisë!

Guri zi perkrah komand.e uçk ,kush ashte? Avatar92

[size=15]guri zi  16 ditë më parë


sonte po të përshëndes me gjithë zemër ish mësusi i juj...këtë artikull e ke elaborar shumë bukur.
[/size]



Tungjatjeta zotëri, Fatmir Limaj!

Guri zi perkrah komand.e uçk ,kush ashte? Avatar92

guri zi  3 ditë më parë

Tani po vertetohet mirë kush po i degon në burg luftetarët e UCK-së,këta gazetarët m...të ldk-së sikur ky bunjaku,i cili po thot qe po i dhimbeset...po me kujtohet mbremja e një nate kurpër herë te parë e burgosen Fatmirin të gjithë ledekistat rrihnin shuplaka...
...........................................
Diskutimi në Bota Sot  5 comments
Vdekja misterioze e truprojave të Rexhep Selimit, pas atentatit ndaj Fetah Rudit
guri zi
guri zi  IKRASNIQI  9 orë më parë
O I.Krasniqi tani e keni shansen te beheni deshmitar ashtu si ai agim zogaj...
...................................
Hasani: Arben Gashin s’e pyet kush, PDK e çon vendin kurdo që do, e jo LDK-ja
guri zi
guri zi  4 ditë më parë
Z.Naiti është trim i vertet,nuk ju tremb serbit e po itrembet ldk-ve te coft...
..................................................

guri zi  berisha.ch  4 ditë më parë

O berisha e kuqe,edhe ju ldk-ja nuk do fitoni sepse nuk është 98'po 2017...


guri zi  prizreni 345  5 ditë më parë

[size=16]vetem një pyetje,a e di ti se cilët pësona janë "malltertu"gjat lufte dhe pas ...janë urinuar të gjithë spiunët dhe bashkpunëtorët e serbit...spiunët nuk mund ta mbajnë ballin lart,por është e kundërta...
[/size]

guri zi  prizreni 345  6 ditë më parë

s'pari po të thëm qe kjo gjykatë do i gjykoi ushtarët e LIRISË vetem për ndonjë shkavell pijanec që duke përdor drogë i kanë vrarë civilët e pa mbrojtur përndryshe nuk kanë pasur guxim që te hynë as dy metra në mal,e ti ore i mjerë thua që ushtarët tanë(shqipëtar)nuk i paskan respektuar konventat ndërkombëtare...po a shkuam ne në serbi apo erdhen ata në Kosovë barem edhe me drogirash të rusisë...kuptoni që kjo gjykatë nuk do merret me vrsjet eshqiptarëve dhe me tentim atentatëve te skenuara te rugoves apo adem salihaj ....mos i ndërro nofkat!

Ish agjenti i SHIK-ut ftohet si dëshmitar në prokurorinë speciale për vrasjet e pasluftës

Guri zi perkrah komand.e uçk ,kush ashte? Avatar92

guri zi  10 ditë më parë

E kam ditur qe ky spiun i UCK- së do jet bashkëpunëtor i prekurisë serbe ... ky do e pëson në fund ashtu si a.zogaj me vtvarje

Diskutimi në Kosova Sot  1 comments

Rezoluta për lirimin e Nehat Thaçit, lutje "zotave" apo tallje me drejtorin e Policisë!

Guri zi perkrah komand.e uçk ,kush ashte? Avatar92

guri zi  16 ditë më parë

sonte po të përshëndes me gjithë zemër ish mësusi i juj...këtë artikull e ke elaborar shumë bukur.

Diskutimi në Bota Sot  3 comments

Bekim Haxhiu i dhuron mëditjen e tij familjes së Nehat Thaçit (Dokument)Nehati eshte shkembyer ne lufte me serbin Oliver Ivanoviqin.

Guri zi perkrah komand.e uçk ,kush ashte? Avatar92

guri zi  17 ditë më parë

Ore daja - shaban, mbaje veten e mos flliq me gojë,për ta ndihmuar familjen e togerit Thaçi i pari u lajmërua albin kurti... Pra mos u korit me folë sepse edhe unë e ti duhet ta ndihmojmë, krejt Kosova duhet ta kuptoi qe serbët e burgosen për shkëmbim me o. iivanoviqin...

[size=38]Aventura e ish ushtarit të UÇK-së në Serbi, guxim apo?![/size]
Guri zi perkrah komand.e uçk ,kush ashte? Auth_Naile_Ejupi1475417677NGA NAILE EJUPI MË 2 TETOR 2016 NË ORA: 16:13
“Dalja apo shkuarja në Serbi e Thaçit mund të cilësohet si aventurë personale , e jo e matur duke pasur parasysh të fletarrestit ndaj tij. Ai duhet të ketë qenë i vetëdijshëm për këtë çështje kur dihet se Serbia ka vendos të gjithë luftëtarët e UÇK-së në listë për arrestime në kohën e Milloshevicit” u shpreh Burjani.
Drejtori i policisë në rajonin e Mitrovicës, Nehat Thaçi ishte arrestuar para disa ditëve nga policia kufitare e Serbisë.
Sipas Ministrisë së Punëve të Brendshme të Serbisë ai është arrestuar me urdhër të gjykatës së lartë në Nish për shkak të veprës penale terrorizëm. Atij i është caktuar edhe masa e paraburgimit prej 30 ditësh.
Familjarët e tij kanë thënë se ky fletarrest ka qenë i lëshuar për shumë ushtarë të UÇK-së, ndërsa ata nuk kanë treguar arsyet e shkuarjes së Thaçit në Serbi.
A e sheh që i kan mbytyr policët e ndershëm që jan mar me këto landë.
E vetmja që ju ka mbet këyre familjeve ështe kanuni një nga një me i zhduk nga faqja e dheut.



banulla3 • një muaj më parë
Krur e pyten Hydajete Hyseninin n,RTK-urc ne nji emision kuje kan kur esht vra Heroi i bashkimit te tana partive LIRIDASHESE ,, ATDHETARE ,, BASHK VENDASI ISH-CAR LAZARIT T,PRELEPNICES-HYDAJETE HYSEJINI IJU IKTE PERGJEGJEJES PERFLITET SE UDBA E,GJILANIt,, EKISH PAS DERGUE NE DIASPOR ME PERCJELL SE BACAT GERVALLA JAV NISMEN MEJA PRISH RAHATIN UDBASHAV KOMUNIST KOCOVAR ANTIBASHKIMTAR...R. E. S. P. E. K. T PER FAMILJEN GERVALLA E SHOKT E TYNE LIRIDASHES ENJIHERIT LAVDI VJETES E VEPRES SE HEROJVE .....
MË: 31 TETOR 2016 NË ORA: 11:18

[size=38]KMDLNj e gatshme ta vizitojë Thaçin në burgun e Nishit[/size]
http://botasot.info/aktuale-lajme/599766/kmdlnj-e-gatshme-ta-vizitoje-thacin-ne-burgun-e-nishit/


Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum