Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Kadri Maniçka i pergjigjet Reshat Badallas

 :: sport

Aller en bas

Kadri Maniçka i pergjigjet Reshat Badallas Empty Kadri Maniçka i pergjigjet Reshat Badallas

Message  Perparimi Mer 6 Avr - 16:44

Kadri Mani
[ Wednesday, 15.08.2012, 02:51 AM ]

Populli ynë thotë:në është hangër lakrori, tepsia është aty
"Shkruan: RESHAT BADALLAJ 

Sqarim per opinion dhe përgjigje z. Kadri (OS) Manit

Ky shpifes, KAdRI MANI, eshte i etshem per te pare gjak nder shqiptare, sepse edhe ka fytyre vampiri. NUK JAM I KEQ PER TE MENDUAR SE KY PAGUHET PER KETE PUNE. Ky i pafytyrë shkon aq larg, ne shpifje dhe genjeshtra, saqe pa u skuqur, thote se: SAMI FRASHERI DHE YMER PRIZRENI KANE QENE HOMOSEKSUALE. Edhe kete e ka thene ky vampir dhe langua plak."- Tash dresusi i qenve dhe i zagarëve, Reshat Badallaj (Budallaj) detyrimisht duhet të na shpjegojë se në cilin vend paskam thënë një fjalë kaq fyese e poshtruese kundër dy figurave kombëtare siç janë Sami Frashëri dhe Ymer Prizreni!?! E nëse nuk e vërteton këtu, unë do të ngrit padi pranë Gjykatës kompetente.
Kurse pyetjet për krime lufte nga Murat Jashari në adresë të: Fatmir Limajt, Azem Sylës e xhavit Halilit, unë i adresoj edhe në adresët të: Adem Demaçit, Rexhep Qosjes, e Reshat Badallajt- Budallajt.
Llapaqenin Reshat Badallajn nuk e kam kumbar që të më ripagëzojë pas dendencave ti tija rrugaçe. Opinioni duhet ta dijë se ky rrugaç i pispillosur "mburret" që e ka mik shokun tim hero Mehë Ukajn!

Keto komente i keni poshte,si kunder reproke

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum