Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Rezart Palluqi,dialog

 :: politika

Aller en bas

Rezart Palluqi,dialog Empty Rezart Palluqi,dialog

Message  Perparimi Mar 24 Juin - 6:59

Conversation démarrée 17 juin
Rezart Palluqi
17/06/2014 15:49
Rezart Palluqi
pershendetje haxhi, flm per vleresimin e komentit tim,
pershendetje atdhetare nga holanda
Haxhi Kuçi
17/06/2014 15:51
Haxhi Kuçi
Falimenderit dost ne perkrahje,une flasi vetem nga ato anet e perjetimeve te mija qe kam vuajtur.Pershendetje nga Franca
Te gjith ata njerez qe kan desht me u marr me çeshtjen shqiptare,fillimisht kan marr dore te armiqet tan e ma pastaj na u kan bere atdhetar!
Rezart Palluqi
17/06/2014 15:55
Rezart Palluqi
jm shume dakort me kete qe thua
patriotet e shumte shqiptare kane lindur ne djepin e armikut
here serb, here grek, dhe here vete shqiptar
Haxhi Kuçi
17/06/2014 15:56
Haxhi Kuçi
ma kan kajte nanen,por edhe une nuk ua kam lan qashtu jau kam kethye me tre fishin,per kete me turren duke mu shpifur zagaret e shkive
Rezart Palluqi
17/06/2014 15:57
Rezart Palluqi
vazhdo te shprehesh mendimin dhe mos e caj koken
Haxhi Kuçi
17/06/2014 15:58
Haxhi Kuçi
Jo bre dost,une neper mbledhje ua kam sharrue dhe ua kam ngjite per gjyksi e thye turit,por keta kur e dijne qe sje afer tyre hajne balte me kofa.
Haxhi Kuçi
17/06/2014 16:03
Haxhi Kuçi
jane mundue te me shtijne ne sofren e dreqit serb,por nuk e kam lejue veten,sepse keta po te kisha hanger nje ore,paskan pasur me mi lujt ment e kres.Pa pasur,por me shpifen e po te kisha pasur vertete ndonje njelle çka paskan pasur per te me bere .Te gjithe ishe te burgosurit politike,pa ju ba servila te serbise ,ata serbia nuk i kishte burgosur kurr.Sepse burgosja e atyre zagareve i ka ba sot njerez me fame tek populli hajvan,qe mashtrohet si shtaza e nuk e din realitetin e duhure.
Rezart Palluqi
17/06/2014 16:03
Rezart Palluqi
jane ngaterruar keq punet
keq te pushtuar keq te lire
virusi i keq shqiptar
u rizgjua sapo debuma serbin
Haxhi Kuçi
17/06/2014 16:05
Haxhi Kuçi
Te pushtuar kemi qen mu nga keta zagarenje apo nga djemt e ketyre tradhetareve.Ne lufte na udhehoqen keta dhe kjo liri eshte ne duart e ketyre bashkpuntoreve.
Ne lufte ai qe ka hyre me dhune,qe ka dashur me luftue shkaun e kan qite ne prite te serbeve,apo e kan likvidue nga mbrapa dhe e kan shpall hero..Kam argumente me mijera ne inqizime dhe mesazhe nga ma te ndryshmit,por edhe vete qe kam pare me syt e mi.
ja para ca minutave shkrova nje te vertete tek Bekim Jashari per rastin e Rame Vates e kishte hjekur fotografin e Rames ,nuk beri mire Bekimi
vendredi
Haxhi Kuçi
20/06/2014 15:48
Haxhi Kuçi
https://www.youtube.com/watch?v=q5cFwV3wj1s
Lire la vidéo
Ambasada e kosoves ne France (paris ) /l' Embassy of Kosovo in France (paris)
www.youtube.com
l' Embassy of Kosovo in France (paris) ambasada kosoves ne France paris ambassade kosovo amsasadori ambassadeur du politique politika thaçi rugova prishtina ...
dimanche
Haxhi Kuçi
22/06/2014 12:22
Haxhi Kuçi
Zotri Rezarti,nese keni mundesi qe te hyni ne fb e Afrim Morines dhe ta lusni qe te me japi nje pergjigje skishte me qen e keqe,sepse duhet e verteta te dali ne sheshe.https://www.facebook.com/AfrimIMorina

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut


 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum