Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Refki Reshitaj

 :: politika

Aller en bas

Refki Reshitaj Empty Refki Reshitaj

Message  Perparimi Lun 23 Juin - 17:31

Conversation démarrée 6 septembre 2013
Haxhi Kuçi
06/09/2013 11:00
Haxhi Kuçi
Tungjate jeta zotri Refkiu.Ju pershendet Haxhiu nga franca.
Si jeni me shendet ju dhe familja ?
Ndoshta ma ke harruar emrin se ka kaluar nje kohe e gjate ,por po ua kujtoj kohen kur ke qen prezence ne promovimin e vepres time me titull"Leter Popullit Tim"
Prezence kan qen;Qerim Pllana,dy gazetar tjer shok tu nga drenica,njeri Behran Hoti,qe me inqizonte ,Begzat Baliu,Mehdi Elezi,ju,Avdi Ibrahimi,Kajtaz Rrecaj,Bajram Olloni,Selajdin Fazliu e tjer.
A ju kutohet kur Mehdi Elezi ma parashtroi nje pyetje se çfare do te ndodhi me kosoven?A dolen sot e asaj dite fjalet e mija ?Me pate premtue se do ta bene nje intervist me mua por koha dhe çrregullimet nuk u lejuan ta beni nje gje te tille.Nje realitet te hidhur per mua ,keni mundesi vetem ju ta zbardhni.E di qe do tju marri shume kohe,por do u shpaguhet.Te gjitha mundimet e mija qe ja kushtova shqiptareve mi vodhen tjeret dhe une mbeta kerkushi.
Sinqerisht
Haxhiu
6 septembre 2013
Haxhi Kuçi
06/09/2013 14:21
Haxhi Kuçi
otri Refkiu a keni mundesi te ma dergoni numrin e telefonit fix e te bisedojm si shok ?
Haxhi Kuçi
12 septembre 2013
Haxhi Kuçi
12/09/2013 16:26
Haxhi Kuçi
Refki germat nga nje here nuk po dalin ,kerkoj ndjese,psh zotri otri.Mos ke frige te me pergjigjesh
8 novembre 2013
Haxhi Kuçi
08/11/2013 14:01
Haxhi Kuçi
Refki pse more nuk me lajmrohesh?
Haxhi Kuçi
08/11/2013 14:10
Haxhi Kuçi
Zotri Refkiu,paske harrue promovimin e librit tim ne viti 1997?Me titull"Leter Popullit Tim"Kur ne sallonin tim ishe edhe ti,Avdi Ibrahimi,Begzat Baliu,Mehdi Elezi,Kajtaz Rrecaj,Bajram Olloni,Behram Hoti,Qerim Pllana etjere.Me pati pyet ne provim Mehdi Elezi,Haxhi ,a na tregon se çka do behet me neve?Ndoshta te kujtohen ato fjalet e mia ?Me pate thene se kam deshire me bere nje interviste me mua,por sot e ateherit kurr nuk mendove qe ta perfundoni nje gje te tille!!!!!!Nje thenje e jotja;Njeriu ku ndjen dhembje, është i gjallë, por kur ndjen edhe dhembjen e tjetrit, atëherë është NJERI !Nuk e di Refki a ke dhembje ndaj njeriut qe dha çdo gje nga shpirti per juve shqiptaret?
8 novembre 2013
Refki Reshitaj
08/11/2013 17:12
Refki Reshitaj
pershendetje I nderuari Haxhi...
Po, me kujtihen te gjitha ato qe i permende, edhe promovimi, edhe personat kush ishin aty, edhe salloni yt...krejt.
Edhe une jam shume i zhgenjyer me disa gjera ketu dhe me ta thene te drejten nuk po me intereson me asgje....
Te kerkoj falje, por keshtu jam...Nuk dua te merrem ma me punet e askujt, por me ato te mijat....Edhe une kam be mjaft, por sot askush nuk ia din askujt, pos nese ka ndonje interes
Te pershendes dhe gjithe te mirat !
8 novembre 2013
Haxhi Kuçi
08/11/2013 21:29
Haxhi Kuçi
Falimenderit i nderuar Refki Reshitaj per pergjigjen qe ma percolle.
Haxhi Kuçi
08/11/2013 21:35
Haxhi Kuçi
Me kete dmth se as ty as mua kerkush nuk duhet te nai pranon ato veprimtari qe kontribuam per shqiptar.Kerkujt nuk i intereson qe demostratat e 11 marsit te vitit 1981 i ka nis Haxhi Kuçi.Me kete dmth kush ja rras Haxhiut dhe ne vend te mirnjohjes te me etiketoin tradhetar.Sa per perfundim po del hesapi se ma te mire qenkan spiunet e tradhetaret,se atdhetaret.Por sidoqofte te kam kuptuar deshprimin tend,qe nuk ka gje nga atdhetarizmi dhe fund.Ishalla bahet mire per ju dhe per ata qe po vuajn per nje kafshate.Me te mira i nderuar Refki Reshitaj
Vu : 8 novembre


Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum