Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Halit Elshani ata qe mirren me qeshtj shqiptare marrin lejei

 :: politika

Aller en bas

Halit Elshani ata qe mirren me qeshtj shqiptare marrin lejei Empty Halit Elshani ata qe mirren me qeshtj shqiptare marrin lejei

Message  Perparimi Sam 14 Juin - 21:26

Halit Elshani Te gjith ata njerez qe kan desht me u marr me çeshtjen shqiptare,fillimisht kan marr dore te armiqet tan e ma pastaj na u kan bere atdhetar!

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Halit Elshani ata qe mirren me qeshtj shqiptare marrin lejei Empty Halit Elshani kush merr dore ne serbi eshte patriot

Message  Perparimi Sam 14 Juin - 22:02

Halit Elshani Te gjith ata njerez qe kan desht me u marr me çeshtjen shqiptare,fillimisht kan marr dore te armiqet tan e ma pastaj na u kan bere atdhetar!Zotri Haliti,ky Reshat Badallaj,mos eshte njeri nga keta individet e patrotave me bateri?Dje mu ky gjuante gur mbi Thaqin,tani gjuan gur mbi Limen dhe Jakupin.E neser si mua edhe mbi ju do gjuan gur e gamur.Une qe nga sot do kaloj ne partin e atdhetarit dhe qe e shpalli pavaresine e Kosoves.Pra ne partine ma te forte PDK.Ky pizdar u kepute duke pergadite artikuj ndaj çdo njeriut qe ka kontribue per qeshtjen e shqiptareve.Dhe ma e keqja ua dergone tanve shoqerise time ato artikuj duke i bindur se une Haxhi Kuçi paskam shetit me Arkanin.Bane mend ky çka te pergadite diç me shpiunllaqet e tija,popullit duhet me ja miratue shpifjet.Allah allah allah.Ky njeri pa ere insani mundohet qe permes artikujve te tij ti bindi njerezit se genjeshtrat e ketij shpiunit tua shet per realitete.Ky njesoj po u turke njerezve si gjarperi.Gjere kur do e durone populli,shifet ma vone nga Lima e Jakupi ,por edhe nga Thaqi,sepse mu ky ua ka shti helmin midis shqiptareve .Ka gjete budallenje dhe mos tjua shkoq fare.


.Une kam thene shpesh here; se Serbia nuk te ka burgose pa marr dore e bese qe nuk dot punone kundra serbise.Pastaj serbia te ka burgos dhe te ka dhene leje te paraqitesh atdhetar, neper oda,per mi nxene atedhetaret e mi ç'atdhesue ata ne lepuj e argat te tyre.Po del e verteta ime ,me vonese por me drite violete.Zerin e kosoves e ka ne dore dhe ja botojne shkrimet e tija,kurse mua kur u shkruaj kundra pergjigje nuk mi botojne,ska dert se qesi populli jemi dhe ma mire se meriton ky popull me jetue.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum