Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Diskutime ne fb e Kujtim Kurtit

 :: sport

Aller en bas

Diskutime ne fb e Kujtim Kurtit Empty Diskutime ne fb e Kujtim Kurtit

Message  Perparimi Mer 28 Mai - 9:45

Kujtim Kurti
25 mai  

Agjenti i UDB-se, HYSAMEDIN FERAJ,antare i sigurimit sekret te VV-se

Hysamedin Feraj,ka lindur ne Goden te Gjakoves,ne vitin 1962,ndersa ne vitin 1980 rekrutohet nga UDB-ja,ne Shqiperi,kinse i ndjekur nga regjimi i Beogradit,ndersa nga sigurimi i Enver Hoxhes vazhdoje detyren e spiunimit te ilegalitetit Shqiptare ne mes dy kufijve,duke mashtruar permes patriotizmit te tij te kamufluar,ne dobi te ... Afficher la suite
J’aime ·  · Désactiver les notifications · Partager
10 personnes aiment ça.
2 partages

Shkodran Ramadani Ia paske fut kot sa s'ka ma shume. Arsyet qenkan banale. Po ku i ipet Fatmir Limajt aso lloj cmimesh?
25 mai, 15:43 · J’aime · 2

Kujtim Kurti Ndoshta,por ky nuk eshte pjese e dabatit,rreziku vjen nga ky UDB-shi ne VV,ky islamiku radikal Hysamedin Feraj..
25 mai, 16:02 · J’aime

Kujtim Kurti Ky UDB-shi Hysamedin Feraj ishte me dt.24 maj 2014 ne Han te Elezit,bashke me Shpend Ahmetin dhe 2 agjentet e SHIK-ut Amir berishen dhe Sali Zyben,qe jane edhe kandidat per deputet,por te otlrganizuar grupet islemike,qe te votojne VV-ne me 8 qeshor 2014
25 mai, 16:13 · Je n’aime plus · 2

Nezir Fejza Shiku dhe argatet e pdk e kan uzurpue vv si dikur ne vitet 90 ldk spat met kush pa hy
25 mai, 16:27 · Je n’aime plus · 4

Kujtim Kurti Nezir Fejza,SHIK dhe UDB e kane formuar VV,per te rralizuar qellimin e aleances turko-serbe te Erduganit.

Keta thirren ne emer te bashkimit kombetar,vetem per te mashtruar votuesit,ndersa ne fakte vzhdojne misionin e tyre ne prapasken.
25 mai, 16:35 · Je n’aime plus · 2

Hamdi Shala Kjo eshte nje fushat para zgjedhjeve spaske naj far fakti shkurt po me duket se ke inat personal ndaj tij e po kqyr me njullos edhe Shpend Ahmetin ???
25 mai, 16:40 · J’aime · 1

Kujtim Kurti Hamdi Shala,faktet i ke perpara syve,besoje se nuk je qorre!
25 mai, 16:46 · J’aime

Buki Dreni Është pjesmarrës në lëvizjet e vitit 1981. Për këtë arsye është ndjekur nga shteti jugosllav dhe ka kaluar në Shqipëri. U diplomua në Fakultetin e Shkencave Politike e Juridike, dega e filozofisë, në Universitetin e Tiranës më 1986 dhe po atë vit u punësua si lektor i filozofisë në Universitetin e Tiranës. Gjatë vitit 1993-1994 është specializuar për shkenca politike dhe filozofi politike në Universitetin e Bernit dhe të Zyrihut. Në vitin 1997 ka doktoruar me temën “Mendimi politik shqiptar nga viti 1995-1990”.
25 mai, 16:56 · Je n’aime plus · 2

Kujtim Kurti Po de po keshtu thot Wikpedia,por sherbimet intelegjente tregojne te njejtat fakte qe i kam paraqitur ketu per publikun,i nderuari me MJEKERR Buki Dreni
25 mai, 16:59 · J’aime

Buki Dreni E sa per mjekerr( kjo eshte mjekeer ateiste ) une jane agnostik-ateist .
25 mai, 17:00 · Je n’aime plus · 3

Kujtim Kurti Gabim tastature Buki Dreni,po pra 2010 ishin zgjedhjet nacionle,por angazhimi sekret i Hysamedin Ferajt ne VV ka filluar ne vitin 2008
25 mai, 17:00 · Je n’aime plus · 2

Nezir Fejza Vv, duhet ti shef kend e ka ne kryesi ,???
25 mai, 17:03 · Je n’aime plus · 2

Hamdi Shala Oo Kujtim ti ne wikpedia po bazohesh a ? Po ja fut kot e pe di se fisin e njof fort fort mire e ajo qka po thu per fisin po me jep me kuptu se je ka vepron njejt edhe per kete erifin po ti bre erif pse spo bazohesh ne isa mustafen ku krejy e dine se ka qen deputet i rrahman morines?
25 mai, 17:04 · J’aime · 1

Kujtim Kurti Buki Dreni,ky postim do te qendroje edhe 100 vite ne murin tim,mundohu sa te duash me nxjerr lesh ne vo siq thot populli...

Viti 2010 ishin zgjedhjet nacionale ne Kosove,dhe agjenti i UDB-se Hysamadin feraj ishte kandidat per deputet ne partin islamiste ne VV-je.

#VAZHDOJM
25 mai, 17:07 · Je n’aime plus · 1

Hamdi Shala Oo Buki kujtimi e don me zemet ldk- ne e veq me fitu vota ja fut kot kqyt secilin qe eshte konkurrent me njullos bile thot sherbimi intelegjent ( a thu cili) e i kujt eshte i thaqit a i Ises ??
25 mai, 17:09 · J’aime · 1

Kujtim Kurti Buki Dreni,qdo koment qe eshte jashte temes do te largohet tani.

Komento rrethe temes nese je i interesuar,ndryshe te them qe tani...

#DITENeMIRE
25 mai, 17:10 · J’aime

Kujtim Kurti Buki Dreni,ti largova komentet qe jane jashte temes.
Pakeqkuptime..
25 mai, 17:12 · J’aime

Kujtim Kurti Hamdi Shala,fjala eshte per komentet jashte temes,kur po dihet shume mire se zgjedhjet nacionale ishin ne vitin 2010,dhe une kam gabuar dhe e kam shenuar me 2008.

Kete e din edhe femijet e vegjel e leje mo Buki Dreni qe ka ardhe ketu vetem me provoku me qellim te caktuar,te cilin veq e kuptuam...

#vazhdojme
25 mai, 17:16 · J’aime

Buki Dreni Kujtim, jo, vetem e adhuroj shume qartesine..
25 mai, 17:19 · Modifié · J’aime · 1

Kujtim Kurti Buki Dreni,ku jane shoket tuaj qe nuk vije te debatojne ketu me mua sy me sy,por te dergojne ty qe nuk i ki dy lidhje me politikat strategjike..

Po pra ku jane patriotat tallava te VV.

#ncncncnc
25 mai, 17:21 · J’aime

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja,gjithe kohen kam menduar sot per ty,gati u bon 2 jave qe je ka bon vetem LIKE dhe nuk po ki guxim me komentu...

Se nuk te lejne bossat ne VV,apo agjentat e UDB-se qe shiten si trima...

#hahahaha
25 mai, 17:24 · J’aime

Kujtim Kurti Buki Dreni,nese per ty nuk jane keto fakte qe i kam paraqitur ketu per publikun,urdhro merre kete postimin tim dhe komento ne murin tend,se nuk kam kohe te mirrem me intrigat e tuaja islamike te VV-se

Tani do ti largoje te gjitha komentet qe jane jashte temes.

Pakeqkuptime....
25 mai, 17:27 · J’aime

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja,dole prej temes,se nuk eshte debati per mua dhe per ty,por vetem per keta personazh qe i kam cekur ne postim.

Edhe ty ta largova komentin
Pakqekuptime...
25 mai, 17:31 · J’aime

Kujtim Kurti Ndersa ti Rustem Remi Peja,komento vetem rreth temes,se qdo koment jam duke e larguar qe eshte jashte temes,jo vetem tendin por te qdo kujte qe komenton ketu jashte temes.

#VAZHDOJME
25 mai, 17:46 · J’aime

Kujtim Kurti Faliminderit Buki Dreni,qe po ben vetem LIKE,se tu fut tash friga ne palce,nuk po ta mban mo me komentu vetem per temen,po ju djegin shume faktet qe do te humbni mijra vota me 8 qeshor 2014

#hehehehehe
25 mai, 17:54 · J’aime

Kujtim Kurti Athere nuk te detyrova me ardhe me komentu ketu,dhe as nuk te dergova ftese,nese nuk jane fakte,shiko punen tende,dhe je i paster me Zotin.

#VAZHDOJME
25 mai, 18:00 · J’aime

Bashkim Rakaj une nuk dua te merrem me ty personalish dhe nuk jam melitant dhe as qe mbaj librezen e vv. Por dua te merrem me ate qe ka be kete shkrim jo si ener por si autor. Si guxon ai te shkruaj nje gje te till per profesorin e nderuar jo pa faket po keto une mendoj qe jan turpesira qe nxjerin njerezit injorant te pa ditu te shitur tek djalli ku gjithqka deshirojn ta poletizojn.
Ai ishte kandidat o vv vetem per kete duhet ta shani dhe me doemos ta perbatni duke shpifur per nje figur te till qe cdo bopull do te donte ta kishte.
Edhe nje gje te fundit per ta kuptu Prof H.F duhet te kesh nivel te lart intelektual kete ta siguroj dhe ta argumentoj. Me vjen keq dhe i iroh ngushelline per ate qe ka shkruar nje gje te till per te?!
26 mai, 11:40 · J’aime

Kujtim Kurti Bashkim Rakaj,ky UDB-shi Hysamedin Feraj eshte aktive qe 6 vite ne VV,dhe me dt.24 maj 2014 ishte ne Han te Elezit bashke me Shpend Ahmetin,Sali Zyben dhe Amir Berishen,per te bashkuar grupet radikale te islamistave per te votuar VV-ne me 8 qeshore 2014

Per kete aktivitet jane te informuara edhe ambasadat ne Kosove,dhe po ashtu biografin e UDB-shit Islamist Hysamedin Ferajt e kan te gjitha sherbimet intelegjente qe veprojne ne kosove,identike ashtu si e kam publikuar ketu...
26 mai, 11:57 · J’aime

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja,ketu jane te gjitha faktet me foto dhe biografin e secilit,veq mu kon qorre,nuk mundesh me besu,se per nje njeri normal,keto fakte mbesin ne kujtes ne diten e votimit me 8 qeshor 2014...

Nuk eshte natyra ime te ofendoj me fjale,por ty duhet ta them,edhe pse me vjen keq,por keshtu vete po tregohesh..

Ti Rustem je nje DEBILL,sepse ti ja u lan breket Albinit,Hysamedinit,e gjithe te tjereve qe ty te bojne budall,e ata rrin ne te terun,ndersa ty te kan lon ketu si zagar me llomotit dite e nate..

Ti nuk je as antar i VV dhe as kandidat per deputet,prandaj kete pune te tjeter kujt e bojne vetem debillat si puna jote...
26 mai, 12:59 · J’aime

Kujtim Kurti Nese jane shpifje per ty Rustem Remi Peja,athere leja kete pune Albinit,Hysamdinit,Amirit dhe Sali Zybes qe te vije ketu dhe ta DEMANTOJNE keto "shpifje"qe i kam publikuar une ketu per gjithe opinonin.

Por ata nuk vijne,sepse te kan gjet ty budalle qe e trensporton posten poshte e larte,e ata rreziten ne dielli,se te kan ty qe ju lan breket e atyre..

#ncncncncncnc
26 mai, 14:03 · J’aime

Haxhi Kuçi Jo laboret por ne fakte ose jane fakte te rrejshme njera po por cila hajde e a eshte per ti besue vv?
Photo de Haxhi Kuçi.
26 mai, 15:44 · Modifié · J’aime · 1

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja....apo ki zheg tash....

Hajde thirri tash trimat e Albinit dhe te SHIK-ut...

#hahahahahaha
26 mai, 15:52 · J’aime

Kujtim Kurti Rrespekt te madhe per ty i nderuari Haxhi Kuçi
26 mai, 15:53 · J’aime

Haxhi Kuçi Njashtu edhe ju qofshit me ndere e faqe bardhe i nderuari Kujtim Kurti.
26 mai, 15:54 · Modifié · J’aime · 1

Sazan Papraniku ..agjentet sekret shqiptare ne sherbimet e huaja ,vecanerisht nga sherbimet serbe asnjehere nuk jane prekur edhe kur ata kane shkruar here pas here ndonje "artikullaqe" qe "okolle dilber okolle" (nje thenie dibrance per ata qe hedhin valle te qellimta...) te jene si anti sllave (psh Rexhep qos-iq). Ne Zvicer u krijuan levizjet proenhordhiste sepse mu ne zvicer lobingu SERB asht ma i fuqishmi antishqiptar ne evrope. Prandaj e mbeshtes kete shkrim sepse kam pase dyshime rreth ketij Husamedin Ferrajt. Pse ? Pse ky "nacionalist i madh" nuk udhehoqi vete lobingun shqiptar anti serb neper evrope" (sepse kjo gje edhe iu mundesua nga vetja por edhe te huajt. Atehere kur je patrioti i madh, ktheja lakun te huajit kur e do koha per kombin ,gje qe edhe e kishte dhe e ka edhe sot...) ?!
26 mai, 16:14 · Modifié · J’aime · 1

Selami Hajrullaga haxhi kuqi din mir sa mercenar te qelbur ka pasur arkani ne luften e kosoves posaqarisht mercenar shqipfoles si - balija dhe nji spiun tjeter i - junikut ku jan gjetur dokumentat e tija si leternjoftim - personal
26 mai, 16:13 · J’aime · 1

Selami Hajrullaga klishi serbo arkanist - haxhi kuqi fort mir din - se me kodin sekret kinez -z 43 shifra tre 3 esht djegur mashinerija e arkanit ne dugagjin - ne maj - te 99 - e para u djeg kazerma e 7 korikut ne rafshin e morines - edhe shum sekrete tjera dalin qe - stanishic - kupolla serbe - ka eliminuar 10 e 100 mercenar serb- ne beograd mas luftes se kosoves - pra ne vitin 2000-
26 mai, 16:22 · J’aime

Kujtim Kurti Faliminderit i nderuari Sazan Papraniku,per mbeshteteje ne debat,komenti i juaj eshte birilant..

RRESPEKTE
26 mai, 16:23 · J’aime

Selami Hajrullaga let fshijn komentet te qelburit por une dot te shkruaj ala per kta dy te mekatuarit - kujtim kurti dhe haxhi - kuqi
26 mai, 16:25 · J’aime

Haxhi Kuçi Selami Hajrullaga o zagri i serbise ti je vete Reshat Badallaj.Arkani jav qifte nanen se une nga Kosova kam dal ateherit kur e intervenova NATON me bombardue shkaun tend dhe te Avdi udbashit qe ka punue ne mbrojtjen popullore ne shuareke.Une mbas intervenimit pra me 15 janar e kam be ate intervenim te vitit 1999 e te nesermen e kam leshue Kosoven bashk me femit e mi.Kqyr kush ka qen me arkanin se ka dokumente nga Murat Jashari qe Thaqi me bosat e juaj jeni shkerdhye me Arkanin e Milloshin.Sa per luften e juaj ja kishit hanger karin serbise.
26 mai, 16:30 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Nejse Avdi Ibrahimi si i denuar iredentist ne vitin 1981 ne sherbimin e ushtrise jugosllave,qysh o Avdi qeni ty serbia ta paska besue me punue ne kete vend te punes kaq te randesishem,pra ta paska besue kete vend mbas denimit,pra ne vitin 1984 gjer ne vitin 1987 ne mbrojtjen popullore.Qen e servil i shkaut ke qen ti e jo une.
26 mai, 16:33 · J’aime · 1

Selami Hajrullaga une nuk e njohi reshat - une njohi zagaret si ju te arkanit qe keni sherbyer ne sherbim te krimineleve serb ne kosove
26 mai, 16:33 · J’aime · 1

Selami Hajrullaga mos thua haxhi - kuqi se je kon ne azil ne 99 gjat luftes mos shet ato dokrat te kota popullit
26 mai, 16:34 · J’aime · 1

Selami Hajrullaga ky zagar arkanist - haxhi kuqi - esht kon ne shum - masakrat sekrete ndaj shqiptareve ne prizren dhe ne dugagjin - si shqipfoles i qelbur
26 mai, 16:36 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Nuhi Berishen ti qen e ke shti qe te vritet me forcat serbe.Kete ti ma ke thene ne shte^pin tende keshtu.Ne dijm qe atdhetaret qe shiten mendemedhanje ja bejna kulaqin duke i thene me ngulem ti je spiun gjere sa tja hajna havllen.Kjo nuk eshte shpifje e imja pos edhe mua qen je mundue qe te me shtine ne loje .E din mire kur me mirreshe ne demostrata duke e perkrahur luften e Adem Jasharit kur me krihet e tu me shtyjshe ne drejtim te policise serboqetnike e ti shkerdhefshin robet e shpise more zagari i shkive.
26 mai, 16:36 · J’aime

Haxhi Kuçi Mos ja shlyni shkrimet e ketij zagari se bash kam qef me ba dialog,por me fakte te gjalla
26 mai, 16:38 · J’aime

Selami Hajrullaga mos del pi temes - haxhi kuqi fjala esht per spiunet dhe trathtaret te kombit per ju dhe - ket far kujtim - lesh - kurtin
26 mai, 16:38 · J’aime

Selami Hajrullaga forti mir dini haxhi kuqi qe arkani esht trathtuar ne koshare nga milloshevici dhe mira - markovic kta du qift bashkshortor kan pasur sherbime te ndara milloshi me - cia - en - mira markovioc - me k g b - kur ka kuptiuar - arkani esht kon von - pederi i klaneve te zemunit esht trathuar ne kosov dhe koshare - ket gje e din - stanishiq - ka kuptuar i pari o haxhi kuqi
26 mai, 16:41 · J’aime

Sazan Papraniku ...cilat jane dhe si duhet te jene ne te vertete JETPËRSHKRIMET shqiptare...? Sa në të vërttetë tek NE shqiptarët ka REALIZËM KOMBËTAR ?! Dreqi ketë punë tonë e din shumë mirë, kurse ENGJUJT po mundohen të na mbajnë të GJALLË HYNORITETIN PELLAZGO_ILIRO_SHQIPTAR të pa tjetërsuar !
26 mai, 16:43 · Modifié · J’aime · 1

Haxhi Kuçi O Avdi apo o Reshat pederi,po ju po e diket se ku paska kapitullue ky fare Arkani.Kush e paska tradhetue Arkanin a bane me na tregue?
26 mai, 16:45 · J’aime · 1

Selami Hajrullaga o haxhi kuqi ju dini mir kush ka trathuar arkanin jeni kon afer tij shum afer -
26 mai, 16:48 · J’aime · 1

Selami Hajrullaga kodin ushtarak sekret i kinez - cizma - patika dhe papuqa esht shkatrue mashinerija dhe ushtrija e arkanit ne dugagjin dhe ne pashtrik ket gjeee e din kupolla serbe - stanishic deshmitari i mbrojtur - pederast - i hages
26 mai, 16:55 · J’aime · 1

Kujtim Kurti Sazan Papraniku,me fal pak per vonesen,se po duhet me ja largu qdo moment komentet ketyre agjenteve te dyfishte,qe hajne me dy luge...

E kam takuar disa here Hysamedin Feraj,gjate vitit 2008-2011,kuptohet ne rrolin e gazetarit,dhe gjithmone kur kam ber intervista me te,dmth mbas intervistes,thrriste nje person ne telefon,dhe u largojke nga une 20 metra large,fliste ne gjuhen ruse.

Per mos me qene ne dyshim me veteveten hulumtova se ku e ka mesuar ky Hysamedini gjuhen ruse,dhe mbas disa perpjekjeve te gjata arrita deri tek suksesi qe e kerkoja.

Ky paska ber nje "kurs"ne Moskow nga viti 1984-1986,por kjo nuk eshte e regjistruar askund ne biografin e tij,dhe ne fund erdha ne perfundim se pasaporta e tij diplomatike eshte si rrezultat i disa sherbimeve.....
26 mai, 17:10 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Mashinerin, policin e ushtrin serboqetnike e deboi hatri i Haxhi Kuçit NATOJA,.Sa per ty e cungat e tu qe na mbrojtet popullin civil shqiptar na kishte zhduke nga kjo toke serbia.U pa puna e juaja qe veriun ja falet serbise.,sa femra motra tona nere syt e juaj i dhunoi?Sa shtepi qetniket na dogjen,sa civil na masakroi?Sa shqiptar serbi i deboi nga Kosova?Ku ishit trimat e gjah jahjes?Zoti eshte i madhe ishalla ai na sheh e na shperblen ata qe kontribuan per qeshtjen madhore.Une jam ai qe kam ftue ndihma gjate luftes ne suhareke e ne Malisheve.Haram ju koft mundi im qe po shkerdheni,dhe po na vidhni atdhetarizmin.Ku e late popullin shqiptar te Ilirides?Pse e riroberuat e ju marrrofte Perendia?Ku e late popullin shqiptar te lugines se Presheves ?E riroberuat e zoti ftyren ua marrofte per mot e jete.
26 mai, 17:12 · J’aime · 1

Selami Hajrullaga mos shit dokra haxhi kuqi her thuash jam kon ne azil her behesh patriot por ne birucat frances te sherbimeve sekrete serbo- frances mos luaj patriot
26 mai, 17:15 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Mos ha mut more dilingji.
26 mai, 17:17 · J’aime · 1

Kujtim Kurti Selami Hajrullaga,ti je duke komentuar pa fakte pa argumente ndaj Haxhi Kuçi.

Tani e mbrapa qdo koment do ta largoje qe eshte pa fakte,besoje se me kuptove qarte!
26 mai, 17:19 · J’aime

Haxhi Kuçi Une tregova se me 16 janar te vitit 1999 me urdherin e perfaqesueseve te OSCES jam largue nga Kosova.Ndihma kam prue kur erdhi ne shtepin time Malush Berisha dhe Uke Bytyqi qe shkaku i sulmeve te forcave serbe mbi fshatrat e suharekes bombardoi dhe ne suhareke u stermbushen me njerez qe kerkonin strehim.Ka qen me duket muai qershor nese nuk gaboi i vitit 1998.Kam inqizime me fakte te gjalla se kush i ka dergue keto ndihma.Ne korrik kur Rahoveci ra prape ne duart e serbeve qe nuk ua mbajti bytha me mbrojt kete popullate te nesermen kam ftue kryqin nderkombtar per ndihma,ftesen e kam be nga pompa e paqarizeve ne dragobil.Te nesermen ndihmat erdhen ku u vra ne ket konvoje mjeku Shpetim Robaj.Edhe per keto ndihma kam inqizime.Mos gulfo si qumshti e nuk po te mbetet gje ne tru.
26 mai, 17:23 · Modifié · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Jo Kujtim bash me kete kam deshire te beje dialog jo me ja shlye shkrimet se vetem me argumente duhet te flasim e jo me fjalet e rrugeqerve dhe ti merr masa si argumente pa fakte,pos shpifje qe i pergadisin vetem njerezit e udbes siq ja kan adet.
26 mai, 17:25 · J’aime · 1

Sazan Papraniku ...në vitin diku 1989-90 në mitrovicë sikur vihej eskorta e njerezve të këtillë. Në ZVEÇAN ne sallën e kinomasë në janar 1990 ( jam njeri nga ata qe e prisha mbledhjen e arsimtareve te shkollave te mesme e cila filloi debatimin politik veç arsimit) )MIKIQËT... organizonin frontin anti RUGOVA ?!. Në këto kohë erdhën Qoset, Ferrajt, u ngrit si shume ai Spahiu matematcienti i cili me pas u ba "ANALIST NACIONALIST"... Dhe kur të shiokjsh krejt këta të " mëdhenjësh" -asgjë KOMBËTARE nga këto tipash njerëzish. Këtë koment ia dedikoj z. Kujtim Kurti
26 mai, 17:26 · Je n’aime plus · 2

Kujtim Kurti Fakte qe nuk mohen i nderuari Sazan Papraniku

Kam pasur fatin te jem rastesishte ne qdo "organizim sekret" qe benin keta "kombetaret",dhe mbas qdo takimi flisnin kunder njeritjetrit,me vone e kuptova,mbas disa hulumtimeve,se secili prej tyre hane me dy luge,ndersa te tjeret qe kushin vullnet nacionalist,binin ne kuthe,dhe zhdukej historia e tyre....
26 mai, 17:36 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi JU Selami nese keni fakte diç sa qimja e kokes urdhero e posto siq po postoje une.Me fjalet e udbashave qe ne shpifen e qe na vrajten atdhetaret mbapa shpines e qi ja qiten ne prite shkaut mos u merr me fjalet e atyre klysheve te serbise qe ishin dje dhe qe ende jane te lidhur me qarqet e zymta.Une mendova mos eshte Reshat Badallaj apo Avdi Ibrahimi,se bash me keta dy kam deshire te shtrijm dialogjet si burrat e jo si kurvat e stambollit qe jane mesue te pergadisin citate nga kuzhinat e serbise,me qellim qe te na njullosin atdhetarizmin qe kisha dhe nuk ja kam pasur frigen as serbise as ketyre klysheve te serbise.Nuk ua shkerdheje nanen tradhetareve.
26 mai, 17:39 · J’aime · 1

Selami Hajrullaga ju haxhi kuqi mendoni qe e njohi une reshatin dhe ket avdi brahimin - as njonin as qetrin nuk njohi une foli me deshmit te luftes kto deshmi dalin shpejt ne publik
26 mai, 18:33 · J’aime

Kujtim Kurti Selami Hajrullaga,prap je ka spekulon,se ai qe ka fakte i publikon ketu,se askush nuk po te burgos dhe as po te vret.

Trimat e tregojne veten me fakte,dhe jo vetem me bla bla bla...
26 mai, 18:38 · J’aime · 1

Selami Hajrullaga ehhh more nipi i spiuneve te junikut ju jeni shqiptaret gjakprishur me shekuj kupton - kujtim - kurti ju dhimbet qe nuk keni mo serbin ne kosov bashk me mendimtarin tuaj - haxhi kuqi te njejtit jeni gjak prishur shqipfoles
Hier, à 02:17 · Modifié · J’aime

Enver Spahiu Kujtim dhe Haxhi ju lutem numroni udbashet ne LDK dhe PDK aty jane te qelbur krejte . Kujtim kryeudbashi Isa Mustafa sipas ligjeve te ligjit te Lustrimit nuk do kishte mundesi te merrej me politike ,por skemi cka bejme kete sistem e kane instaluar Rugova -Thaqi -dhe Isa Mustafa .
Hier, à 10:38 · J’aime · 2

Selami Hajrullaga ky kujtim - kurti - nipi i junikut nuk - tregon emrat e spiuneve te atij - malazezi nga peja rajevic - petroll - boosi i naftes kush jan zagaret e tij dhe te arkanit te viteve mbas 90 dhjetes krejt dugagjini i njeh nga peja deqan dhe juniku sa e sa - kos-a dhe - udbasha ka pasur dugagjini vetem serbija e din
Hier, à 11:42 · Modifié · J’aime · 1

Kujtim Kurti Komentues te nderuar...

Kam 8 vite,qe jam duke e observuar aktivitetin sekret te Erlita Ukshini Hoti,per sherbimin intelegjent FSB (KGB),por me heret nuk kisha mundesin ta publikoja per opinionin,se nuk ishin kushtet optimale,prandaj prita kete momente te voliteshem,qe ta bej publike aktivitetin e saj ne sherbim te FSB-se.

Zgjedhjet nacionale qe do te mbahen me 8 qeshor 2014,thjeshte nuk jane vetem zgjedhje qe do te vendoset nje qeveri e re ne pushtet,por do te vendosen edhe politikat e ardheshme per fatin ekzistencial te shqiptarve,ne ballkane dhe Evrope.

Prandaj,Erlita luan nje rrol te veqante ne kete aspekte,te politikave strategjike qe do te zhvillohen mbas zgjedhjeve te 8 qeshorit 2014,ne favore te interesave ruso-turke,nga aleanca e tyre kunder shqiptarve!

Dhe per te atakuar me mire Erliten,dhe bashkpuntoret e saj ne VV-je,me duhej ky debat me opinionin qe ja fillova dje,ne menyre qe opinioni te kishte mjafte matrial hulumtues,per Erliten dhe misionin e saj ne sherbim te interesave ruso-turke

Per te bindur opinionin se Erlita Ukshin Hoti,eshte ne sherbim te intelegjences FSB,po japim fakte e me poshtem te bazuar ne argumente:

1.Dihet shume mire se ne RTK,mbas vitit 2000 jane punsuar vetem personat qe kan pasur lidhje me pushtetin,apo kan qene femije te ish-funksionarve komuniste,dhe se punsimi i Erlites do te ishte i pamundur,sepse ajo baben,pra Ukshin Hotin qe ishte nacionalist dhe nuk dihej fatij i tij,mbas burgut te Dubraves..
Dhe ketu,nuk eshte askush tjeter qe e ka punsuar Erliten ne RTK perveq se UDB-shit Agim Zatriqit,qe ishte bashkpuntori i ngushte i kriminelit Rrahman Morina.

2.Dje ne ora 20.58 kam ber statusin ne murin tim me foton pornografike te Erleta Ukshin Hotit,dhe e kam ber publike per opinionin.Mbas qe e kam ber une postimin tim,menjehere eshte lajmruar Erlita nga agjentet e saj ne VV,dhe pastaj Erlita ka ndryshuar komplet profilin e saj ku i ka larguar 210 foto intime nga albumi i saj
Ndersa ne oren 22.36 ka publikuar foton e saj te kandidates per deputet,ndersa ne oren 23.42 ka postuar foton e kandidatit per deputet Afrim Hotit.

Te gjitha keto ndryshime Erlita i beri qe ti tregoje opinionit se une jam bija e Ukshin Hotit,dhe se jam patriote,ndersa para postimit tim ne oren 20.58 nuk ishin keto postime ne murin e saj ne facebook,dhe e gjitha kjo ndodhi mbasi qe une publikova foton e saj ne murin tim.

Ndersa me dt.21 maj 2014 Erlita mbas nje debati ne murin e saj me bllokoje,dhe me dt.22 maj 2014 ne ora 07.57 e mori nje artikull nga muri ime qe kisha ber per Erliten dhe e postoje ne murin e saj,qe te kishte perkrahes kunder meje.Ky artikull eshte aktual edhe ne murin tim,po ashtu edhe ne murin e Erlites,pra te dt 22. maj 2014 te ores 21.52

3.Ne te gjitha albumet e Erlites ne Facebook ishin 60% te fotove pornografike,qe kjo i ka ber ne shtete te ndryshme te botes,qe ka udhtuar me buxhetin e RTK-se,dhe te sherbimit intelegjent FSB.,ndersa 40% te fotove ishin familjare dhe me permbajtje patriotike per kamuflazhe.Mbi te gjitha shume foto kan pasur pamje kombetare kuq e zi,qe kjo ka ber ne manifestime dhe tubime te ndryshme elektorale,gjate fushates zgjedhore 2014
4.Me dt.24 dhe 25 maj 2014 kam publikuar ne murin tim takimin me UDB-shit Hysamedin Ferajt, kryetarit Shpend Ahmetit, si dhe dy agjenteve te SHIK-ut Sali Zybes dhe Amri Berishes,me grupet islamiste ne Han te Elezit,per ti organizuar qe te votojne VV-ne ne zgjedhjet nacionale te 8 qeshorit 2014.
Ne keto du statuse ne murin tim,kam pubkikuar edhe biografin sekrete te UDB-shit Hysamedin Ferajt,i cili eshte aktual ne murin tim te dt.25 maj 2014 ora 13.44

Sherbimi intelegjent rus FSB,gjate gjithe historis se tij,gjithmone kan zgjedhur bashkpuntor per sektorin e kunderzbulimit nga familjet patriotike,dhe ne kete rast profili i Erlites,eshte shume i dobishem per politikat e tyre strategjike ne ballkane dhe Evrope.

Ukshin Hoti,ishte njeri nder figurat me strategjike ne politikat globale,ne ish-jugosllavi,dhe kishte dominim te madhe tek popullata shqipatre,prandaj FSB-ja e rekrutoje Erliten,qe te rralizonte planet strategjike te saj ne dobi te interesave ruso-turke..

Te gjitha agjentet ruse dhe te huaja qe bashkpunojne me sherbimin intelegjent FSB,i kan te njejtat tipare sikur Erlita Ukshin Hoti,te gjata,te bukura,bjonde,qe kan dominim ne shoqeri dhe terheqese per opinionin.

Prandaj FSB rekrutimin e Erlita Ukshin Hoti,po e rralizon me sukses ne VV-je,duke rralizuar interesat e saj ruso-turke,per Balkanin e adem Demaqit,ne bashkpunim me Edi Ramen dhe Behxhet Pacollin.

Per kete paraqitja e Erletes ne fb me foto pornografike,eshte pjese e misionit te saj, ne FSB per joshjen e antarve te rinje permes rekrutim te idealit dhe te idologjis islamike,tek shtresat intelektuale,dhe depertimin e tyre ne shtresa te ndryshme te shoqeris kosovare,ne jeten politike,kulturore dhe patriotike,me qellim te kamuflimit dhe te rralizimit te interesave ruso-turke.

Angazhimi i Erlites ne VV,eshte organizuar nga FSB,qe ne kete menyre kete subjekte politik ta bej partin e 3-te ne pushtetin Kosovare,duke ditur se dominimi i jashtem i Erlites te opinioni eshte i madhe,duke ju falimnderuar,ne prapaskene kontributit patriotik te Ukshin Hotit.

Duke u nisur nga keto fakte qe paraqita ketu,te gjitha sherbimet intelegjente qe operojne ne Kosove,jane te informuara per aktivitetin sekret te Erlita Ukshin Hoti,per sherbimin intelegjent rus FSB,ne dem te interesave strategjike Shqiptare!
Hier, à 17:14 · J’aime · 1

Kujtim Kurti Kaluan 3 ore,qe po e pres Erlita Ukshin Hoti,qe te bejm debat sy me sy,per aktivitetet sekrete te saj per sherbimin intelegjent rus FSB

Por,kjo nuk vjen se e din,se i zbulohen edhe bashkpuntoret tjere te FSB-se me te cilat ajo mban kontakte qdo dite ne dem te interesave strategjike te Shqiptatve.

Ajo ka postuar dy statuse ne murin e vet,me tema te kota,vetem e vetem qe te largoje vemendjen e opinionit nga faktet dhe argumentet qe i kam paraqitur kunder saj ketu.

Te pakten Erleta,ne statusin e vet ne fb,ka frige shume te madhe qe te me kritikoje mua,ajo nuk po guxon asgje te flas kunder meje,kunder ketyre fakteve,kunder argumenteve,qe i kam publikuar ketu.

Ajo nuk po guxon ti quaj keto fakte,se jane dezinformata dhe genjeshtra,por ajo me kete heshtje totale,po tregon opinionit se eshte agjente e sherbimit intelegjent rus FSB,dhe nuk e jep pes pare qka mendojne votuesit dhe opinioni shqiptare per aktivitete e saj kunder interesave stretegjike te kombit Shqiptare.

Ajo me kete heshtje totale,po na tregon se nuk ka asgje te perbashket me heroin kombetar te madhin UKSHIN HOTIN

Ajo po na tregon se ka tradhtuar Shqiptaret,dhe se nuk merzitet aspak per faktet dhe argumentet kunder saj.

Ajo po na tregon se eshte nje robot,dhe nuk ka ndjenja dhe moral Shqiptare...

Ajo,pra Ertila Ukshin Hoti po na tregon publikisht se eshte turpi i botes..
il y a 21 heures · J’aime · 1

Sazan Papraniku ...kjo far Erlita, a "sagllam asht e bia e Ukshinit Hotit ,apo...
il y a 20 heures · J’aime · 1

Kujtim Kurti Sazan Papraniku,ne baze te hulumtimeve,kjo ka ADN ruse,te gjitha tiparet ruse i ka,prandaj FSB e ka njeriun e sigurt ne VV-je,per rralizimin e interesave sllavo-turke.
il y a 19 heures · J’aime · 1

Sazan Papraniku Kujtim Kurti (pjese nga shkrimi)"...Prandaj FSB rekrutimin e Erlita Ukshin Hoti,po e rralizon me sukses ne VV-je,duke rralizuar interesat e saj ruso-turke,per Balkanin e adem Demaqit,ne bashkpunim me Edi Ramen dhe Behxhet Pacollin.".... Nga kjo konkludoj se ko Erlita (..."duke rralizuar interesat e saj ruso-turke,per Balkanin "...) duhet te jete se bashku me nje agjente pro turke nga shqipnia e dizajnohet ne turqi me veshjet e saja kuq e zi dhe asht me floke te verdha me nje far emri ne turqe-Ylldëz (Yllka). Ajo po survejon veprimtarine e nacionalisteve shqiptareve ne turqi per ndihma qe mund tu vihen shqiptareve ne atdheun e tyre. Tani si perfundim po them kete: Pse kjo Erlite nuk gjurmon per tet Etin e sajë ???!!!!... Pse kjo nuk paditën kriminelet kohanike te Milloshit per zhdukjen pa gjurme te UKSHIN - NACIONALPUNISTIT ATDHETAR PA DYSHIME! Pse pra, PSE....
il y a 19 heures · Modifié · J’aime · 2

Selami Hajrullaga ehh more - kujtim - kurti te paska humbur - djepi ku tka lind nena te shkardhifsha at - djep - dhe - kolevken - sllave te prishur une ty dhe - atij mendimtarit tend - haxhi - kuqi - te njejtin jeni fara ju faroft o gjakprishurit te shitur serbo sllav
9 h · J’aime · 1

Selami Hajrullaga ehhh ky haxhi kuqi din qdo masaker ne kosov shum perdhunime te grave dhe femrave shqiptare ku klish i - arkanit nuk esht vetem sa mercenar ka pasur arkani shqiptar vetem njonin du me permend nji shqipfoles - balija - balija ku mut shqipfoles esht kon ne luftimet e koshares kur - esht vrar nji snajperist serb nga qendra ky mur serbi ka fol shqip dhe lipke ndihm nga ky - shqipfoles balija - balija - ky balija esht kon ne luftimet e budakoves sa kom informata per ket mut - shqipfoles balija kto e deshmoj me deshmi te luftes me shum shok te gjall
6 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Po mesiguri eshte i informuar nga Bahtir Hamzai ,Reshat Badallaj e Avdi Ibrahimi,se ma i mire se keta pisa nuk na qenka ky pis Selami Hajrullaga.Le te na tregon per Arkanin si ja paska kerkue Milloshit kodin kinez.Dhe si Ramush Haradinaj ja paska shti Blerim Kuqit ne goje dhe kjo e paska shpetue Blerim Kuqin.Ky Selami Hajrullaga pasi i dika keto kode te Arkanit din me na tregue shume gjana se qysh ushtaret e uçkes i vriteshin mbrapa shpines ne luften e Rahovecit.Jane gjall disa ushtar qe kan emra e mbiemra.Sa per tradheti qe mundoheni te na mvisheni shtinjau nanave te juaja e le tju pjellin sa ma shume tradhetar.
6 h · J’aime

Haxhi Kuçi Aw aw ma dridhe leshin me keto storjet e juaja te Bahtir Hamzait,.Po ky edhe per Isuf Gervallen si mua e ka shpalle udbash.Isuf Gervalla ndoshta ka qen,sepse serbia servilat e tij i ka dergue ne diaspor per mi nxene atdhetaret,e une kam qen ne kosove,dhe une i kam nisur demostratat e 11 marsit te vitit 1981 e jo Isuf Gervalla siq na genjen edhe Feradin Tafallari,kinse ne diaspordhe i paskan organizue.
6 h · J’aime

Haxhi Kuçi Ne vetvendosje jan kyqur vetem njerezit e shkaut qe nga Albin kurva e gjere tek shkerdhaqja e Ukshin Hotit.
6 h · J’aime

Haxhi Kuçi Juve me fakte po ju nxejm duke u shkerdhye me shkije dhe nuk e pranoni
6 h · J’aime

Haxhi Kuçi
Photo de Haxhi Kuçi.
6 h · J’aime

Haxhi Kuçi Edhe kjo e vertete juve ju djege dhe thoni se eshte e moqme bre nanen ja shkerdhefshin qent
6 h · J’aime

Haxhi Kuçi U ta q.... nanen Haxhiu
6 h · Modifié · J’aime

Haxhi Kuçi Jo kundra shqiptareve por kundra tradhetareve .Ku ka shtet kosova more pisaqa
6 h · J’aime

Haxhi Kuçi
Photo de Haxhi Kuçi.
6 h · J’aime

Haxhi Kuçi Pse mua serbia nuk me denonte kurrr e Albini dhe Reshat Badallen e Avdi Ibrahimin,Adem Demaqin,Mehe Uken e denuan ?
6 h · J’aime

Enver Spahiu Haxhi ,Kamishi eshte nipi i Halit Ternavcit ish nje albanologut te Serbise ,pjestar i Shikut , jane perziere gjerat . Ju lutem komunikoni me me nivel pak !!!Ska kuptim te sheheni ndermjet veti !
6 h · J’aime

Haxhi Kuçi Po nese eshte nipi i Tenavcit dhe nese eshte tradhetar pse nuk e vritni?Ketu tregohet atdhetarizmi i juai.PO edhe Rexhep Selimi ka qen shef i policis se uçk dhe shikut dhe e keni ne vetvendoje.E ne prizren Avdi Ibrahimin si udheheqes te Albinit dhe Thaqit
6 h · J’aime

Selami Hajrullaga ehhh more haxhi lesh - kuqi tregoj ala sekretet per tyeee se vetem je kon nji zagar dhe klysh i qelbur i - arkanit ne kosov
6 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Na trego ne cilin vit e date paskna qen me Arkanin ,pasi i dike gjerat dhe i majshe ne mend?Hajde gallate na trego se po te presim me padurim.
6 h · J’aime

Enver Spahiu Une vetem ju informova kush eshte Kamishi ,duke e bazuar ne letren te cilen e publikove me larte .
6 h · J’aime

Haxhi Kuçi Po nuk eshte deklarata e Kamishit o zotri,por e policise se Kosoves a lexon me mendje
6 h · J’aime

Haxhi Kuçi
Photo de Haxhi Kuçi.
6 h · J’aime

Haxhi Kuçi Nese edhe policia e Kosoves shpif keso gjera ateherit Kosova qenka serbe.
6 h · J’aime

Selami Hajrullaga kur ka kercnuar arkani millosheviqin dhe gruan e tij mira markoviq me zhdukjen e djalit dhe vajzen e millosheviqit nese nuk jep lejen te sulmohet pjesa e shqiperis se veriut - kuksi pashtriku tropoja dhe deri te quteti i bajram cuur-it - milloshi ka pranue te sulmohet shqiprija me kotin sekret - kinez z 43 shifra tre qe ka urnue arkani xhenerasleve te tyre kodi u pergjue - 4 orrr nga ajri dhe toka ky klish i arkanit nuk ka informata se u kon nji magjup te arkani
6 h · J’aime

Haxhi Kuçi Rrustem as ne suhareke as ne podujeve kurr polic nuk kam qen.Kush deshiron le te shkone ne podujeve e suhareke dhe le te bindet me fakte,sa per keso shpifje na rrofshit prapanicen e din luga çka ne vorber.
6 h · J’aime

Haxhi Kuçi
Photo de Haxhi Kuçi.
6 h · J’aime

Enver Spahiu Po e kam lexuar e kam ndegjuar ne parlament ,ka mundesi qe edhe policia e Kosoves edhe te shpife (persona te caktuar) : Tradhtia e Albinit (nese ajo ekziston ???!!!)ne kete rast duhet te matet me vepra dhe jo me deklarata te Kamishit .
6 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Une kernohem me atdhetarizmin tim,dhe duhet populli te me lavderon per te gjitha te mirat qe ja kam bere e prue ne keto dite
6 h · J’aime · 1

Selami Hajrullaga fol o gabel i serbis per zhdukjen e - ukshin - hotit para deres se burgut kush e ka marr ky spiun din shum sekretet e burgut te dubraves ne 99
6 h · J’aime

Haxhi Kuçi Enver une nuk shkruaj pa fakte siq shkruajn e pergadisin citat dhe i bejne si argumente individet e pisafte,siq eshte Bahtir Hamza dhe Reshat e disa me keso inqizime i marrin si te sakta,shpifjeve u besojne ,kurse dokumentave shteterore nuk ju besoni.Le te shkruan pra per mua policia e Kosoves se Haxhi Kuçi ka qen vetem nje sekond bashkpuntor i shkaut,luci nuk ma ndin le te urdherojne e le te shkruaj keq per mua,apo edhe serbet le te shkruajn ,.Por po shkruajn ata Lucerat e shkaut kundra meje qe tmi njullosin veprat e mija qe deshirojne ti pervetsoin per vete atdhetarizmat e mija.Hajni i thuhet kesaj.
6 h · J’aime · 1

Selami Hajrullaga ky muti din zagarin qeter maqedonas qe u vra ne zagreb kur ka bere 10 atentate ne ballkan arkani e ka pasur si xoker ket maqedonas sllav per vrasjen e kiro - gligorovit - por ka pshtue presidenti maqedonas at her
6 h · J’aime

Haxhi Kuçi A e kuptuat se çka shkroi ky fare Selami Hajrullaga ?Ma kjarte shkruaj o njeri o atdhetar.
6 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Shko vete se me ty mendon se frigohen nga une me te tregue.Dhe merre edhe ndonje gazetar e le te urdheron e te shkruan neper gazeta.
6 h · Modifié · J’aime

Selami Hajrullaga fort mir dini te lexoni - haxhi ju nese nuk kupton te shkruaj edhe serbishten kupton magjup i flliqur i serbis
6 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Po shkruaj serbishte ma mire te marrim vesh se ju te Rahovecit keni qen dje serb e tani patriota shqiptar si gabelet ka e shohin ma mire qat gjuhe e flasin
6 h · J’aime · 1

Selami Hajrullaga ky esht nji spiun ordiner serbo-sllav edhe para viteve te 90 ne kosov me serbin ka bashkpunue mir
6 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Leje ti kur kam qen ne atdhe e ua dhefsha atdheun e juaj,qe nuk dini çka dmth atdhe.
6 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Hajde bre na qite argumente,po ku me doli arpallaku?
6 h · J’aime · 1

Selami Hajrullaga ohhh more haxhi ju prom me that qe djepin e keni nga - mirr dita e shqipris renjet i keni sllavo ortodokse
6 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi 99 per qind e shqiptareve jeni qie me serb duke shpiunue njeri tjetrin kete nderkombetaret me kane thene.
6 h · J’aime · 1

Selami Hajrullaga fol per renjet e mbiemrin nga shqiprija - qysh keni mar mbiener kuqi
6 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Po de qe çka me ba pse me fole me mua,qe ju kan bere juve shpiuna e duke u dhene çdo informate per secilin atdhetar qe e deshiron nje shqiperi natyrale.E di qe nderkombetareve nuk u nevoiten atdhetaret,pos shpiunat per me masakrue popullin e tyre
6 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Edhe nga ketu po ua shkerdhej nanat shpiunave dhe nuk po ua leje nje pyk kerkund ne vend.,ku po ua merr mendja me mashtrue popullin.Populli qe eshte duke vuajtur duhet mu que me dru e me çka ka me ju qi nanen sikurse shkive se shkau pa ndihmen e juaj nuk kishte me pas vend ne trojet e shqiptareve
6 h · J’aime · 1

5 min · Modifié · J’aime

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Diskutime ne fb e Kujtim Kurtit Empty Re: Diskutime ne fb e Kujtim Kurtit

Message  Perparimi Mer 28 Mai - 9:45


Haxhi Kuçi
Photo de Haxhi Kuçi.
5 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Tregonjau analizat e juaja popullit se per çfare arsyesh po doni me marr pushtetin nda dosti juaj Thaqi,Ju paraqiteni kinse jeni kundershtar i Hashimit e ne anen e mrapme je thithni
5 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Vije kur ta beje shqiperin natyrale e jo si ju udbasha qe e niset luften,u betuat se po luftoni mi çlirue trojet e pastaj mi bashkue po shihet se si ua shkerdhyet nanen popullit si ne kosove e ne iliride e le lugin.Pas atyre lufterave iliriden e riroberuat,ashtu edhe luginen dhe veriun ja falet serbise.Ku i thyuhet çlirim kesaj tradheties bre qen nanen ua shkerdheft bre tradhetara.
5 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi A nuk eshte kjo e vertete qe po e them haptas ?Pergjigjmu ketu bre qeni serb?
5 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Pjella e shkaut e ka ne dore Kosoven dhe trojet tjera,pse nuk me pergjigjesh o shkavell?
5 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi O qen pergjigjmu ne pyetje qe ta parashtrova ,per çfare arsyesh e niset luften o tradhetar o zagari shkive?
5 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Pse nervoz ma rrofsh, me njeh suhareka dhe populli qe po vuan nga ju qe po e mashtroni me slloganin e serbise.
5 h · J’aime · 1

Enver Bajraliu Unë prej që kam FB. ende nuk kam hasë në kësi ofendimesh të ndërsjellata, dhe po më vje mirë që nuk ju kam për miq...Dhe o i kërkoi valje mikut tim Kujtimit që më duhet ta largoi ketë postimin e tijë nga FB. Edhe pse nisi diku tjetër, shqiptarqe kaloi në ofendime të ndërsjellta.
5 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Pse iku Fishta nga atdheu i vete ?Pse iku Noli ,nga kush?Pse ika une nga kush?Kush e vrau Luigj Gurakuqin dhe e shpallet tradhetar?Pse iku Ismail Qemaili dhe e helmuat ne Perugja te italise dhe enver qen djemt ja burgosi e ua vrau?
5 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Pse iku Fishta nga atdheu i vete ?Pse iku Noli ,nga kush?Pse ika une nga kush?Kush e vrau Luigj Gurakuqin dhe e shpallet tradhetar?Pse iku Ismail Qemaili dhe e helmuat ne Perugja te italise dhe enver qen djemt ja burgosi e ua vrau?
5 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Pse iku Fishta nga atdheu i vete ?Pse iku Noli ,nga kush?Pse ika une nga kush?Kush e vrau Luigj Gurakuqin dhe e shpallet tradhetar?Pse iku Ismail Qemaili dhe e helmuat ne Perugja te italise dhe enver qen djemt ja burgosi e ua vrau?Kush ja pergaditi rrethimin e Adem Jasharit,kush shoqerohej ne lufte me Arkanin,?Kush e vrau Behadin Allaqin ne Kleqke?Kush e vrau Ismet Jasharin ?Kush e vrau Ahmet Krasniqin?JU o qenefa qe mu turrni mua dhe qe mundoheni te me njullosni,por kete do e keni,dhe mallkimi do ju troket ne shtepit e juaja.
5 h · Modifié · J’aime · 1

Selami Hajrullaga haxhi trego kush ka kidnapue ukshin hotin para derers se burgut te dubraves ndoshta populli ti fal - fal mekatet si serbija qe ja ka fal shikistit dhe kupolles se krimeve - stanishicit behu buur dhe trego te verteten popullit te kosoves
5 h · J’aime

Haxhi Kuçi Po ti e dijshe se kush e ka burgos dhe kush e ka vrare Ukshinin.Hajde burr e na trego.?
5 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Pse Enver Bajraliu,apo te djegin syte aa??

Ky rrusta provokon me qellim qe te largohet vemendja nga faktate qe i kam ber publike,dhe ky asnje koment nuk e ka ber rreth temes por vetem ofendime personale

Enver,pyte kete rrusten se sa puthje artificiale i ka marr deri me tani me mesazh privat prej Erleta Ukshin Hoti,se ku kujton se na po hajme bari dhe nuk po dim se qka po zihet ne fb e Erletes...

Po pra Enver,ne askund nuk e kemi ofendu rrusten ....ky po mashtrohet me puthje artificiale...

Por ku rrusta ka shume te perbashket me Albinin se grat e tyre i kan prodhim i jashtem,ndersa neve mundoshen me na mashtru me patriotizmin e tyre tallava per kamuflazh...

#VAZHDOJME
5 h · Je n’aime plus · 2

Selami Hajrullaga haxhi ju dini qe jam kon ne koshare edhe deshmi te tregoj tye edhe popullit te kosoves me deshmi me vul
5 h · J’aime · 1

Selami Hajrullaga ehhh more kujtim kurti i njerjti berllog je si - haxhi kuqi nji far nji gatim serbo- gatim kunder krejt shqiptareve zoti ju mallkoft
5 h · J’aime · 1

Selami Hajrullaga kta shqipfoles jan ma te kqi se fara serbe e karpateve sllave - haxhi kuqi dhe kujtim kurti -
5 h · J’aime · 1

Selami Hajrullaga kujtim doni deshmit te mija ju dhe haxhi kuqi me pa faktet qka jam une
5 h · J’aime · 1

Enver Bajraliu Mua po më intereson ore burra, a njiheni fare ndërveti, apo vetëm këtu në FB. dhe përmes postimeve dhe mureve tuaja? Dhe, ofendimet po i bënë KUTURU, si rënje dhe të nivelit të ultë. Mua nuk po më vje mirë fare kur po shohë e lexoi kësi komentesh që po vijën edhe te unë. U mundova ta largoi postimin, por nuk di si ta bëjë...
5 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Enver Bajraliu shikoja pak profilin Rrustes,shikoja gruan islamiste....

Prandaj ky e mbron albinin se po ju shembet idologjia e tyre..

Hulumto pak Enver..!
5 h · J’aime

Selami Hajrullaga enver mos jeni edhe ju nji gatim si kta dy shqipfoles te flliqur
5 h · J’aime

Enver Bajraliu Kujtim unë i kontrollova dy profilet të Selamiut, më pëlqeu shumë, i hapur dhe i pasur, ndërsa te Rustemi, nuk po shohë as gjë, total i zbrazt, vetëm 35. e as gjë tjetër. E miku Selami, unë jam si të gjithë Ju, veq nuk shajë, ofendoi, provokoi dhe dëshiroi vetëm miq e jo armiq, në as nji mënyrë. U pëshëndesë dhe do të vazhdoi të pëcjellë, ku do t`Ju qet nji dialog i tillë....
5 h · J’aime · 1

Selami Hajrullaga enver bajraliu pse e keni kujtimin idol qka fitoni ju enver
5 h · J’aime

Enver Bajraliu Jo, jo më keqkuptove, miku Selami, nuk e kam as far idoli, po vetëm mik në FB. Dhe unë gati me të gjithë miqët e mi jemi të nji mendje ose bindje...Nganjiherë kemi edhe kundëthënje, por pa ofendime, nënqmime e sharje. Unë në FB së pari herë përjetova këto, sot këtu në komentet e juaja. Dhe, të tregoi të drejten u befasova...sepse, konsideoi se ato nuk qojnë as kund, dhe nuk na sjellin as edhe nji të mirë.
4 h · J’aime

Selami Hajrullaga enver bajraliu koke agjent i mir ju ha ha
4 h · J’aime · 1

Besart E Gashi mazmakeq po posht kemi ra ne shqiptart ni pordh me ban dikush kapen nete vetr jo ti jo ai edhe tana vriten kapeni more punoni gjalnoni se su metr kosova ne ju me analizu kush esht tradhtari e kush i miri
4 h · J’aime

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja qe 3 dite po presim prej teje me publiku fakte qe kunder meje,por ti asgje nuk je duke publikuar,por vetem po ofendon pa nderprere...

Urdhero me padit ku te duash,ne amsterdamm apo ne washington DC,se kete moment po e pres qe shume kohe,se keshtu deshmoje para gjykates federale se pse kam publikuar keto fakte per opinionin...

#VAZHDOJME
4 h · J’aime

Besart E Gashi kujtim me fal qe te pyes po qka ke interes tti ti fyesh tjeret nuk kuptoj vlla une e di qka esht liria e shprehjes ama me dukey e tepert pak
4 h · J’aime

Haxhi Kuçi Pse iku Fishta nga atdheu i vete ?Pse iku Noli ,nga kush?Pse ika une nga kush?Kush e vrau Luigj Gurakuqin dhe e shpallet tradhetar?Pse iku Ismail Qemaili dhe e helmuat ne Perugja te italise dhe enver qen djemt ja burgosi e ua vrau?Kush ja pergaditi rrethimin e Adem Jasharit,kush shoqerohej ne lufte me Arkanin,?Kush e vrau Behadin Allaqin ne Kleqke?Kush e vrau Ismet Jasharin ?Kush e vrau Ahmet Krasniqin?JU o qenefa qe mu turrni mua dhe qe mundoheni te me njullosni,por kete do e keni,dhe mallkimi do ju troket ne shtepit e juaja.
3 h · J’aime

Haxhi Kuçi Selami Hajrullaga;o qeni i serbise ti pasi i kishe pare duke u kacafyt Arkanin me Milloshin vetem edhe brirat me na qite ne koke se ti vete po del udbashi i serbise
3 h · J’aime

Haxhi Kuçi Selman a na tregon mbiemri e ketij Baliut me na tregue qe paska qen argati i Arkanit ?Ja nje shkrim tendin qe ma ke dergue ne private;Selami Hajrullaga haxhi kuqi din mir sa mercenar te qelbur ka pasur arkani ne luften e kosoves posaqarisht mercenar shqipfoles si - balija dhe nji spiun tjeter i - junikut ku jan gjetur dokumentat e tija si leternjoftim - personal
3 h · J’aime

Haxhi Kuçi Po more pis,ti mua po me shpifesh me fjalet e udbashit Bahtir Hamzuqit e Reshat Badalles dhe nuk po hidherohem he na rrofsh leshin more karapidiku i rts.
3 h · J’aime

Haxhi Kuçi Dinjiteti yt ka vlere ma pakes se nje bagel e magarit
3 h · Je n’aime plus · 1

Kujtim Kurti Po te ndihmoj pak,se nuk po e din mire se me kond ki me pas pune ne gjykatat federale....

Ty me se paku te nevojiten 80.000 euro vetem me pagu avokata,se ty nuk te vjen kunder meje avokati i socialit por te duhen avokata qe e kan oren me paku 250 euro,qe duhet edhe taxin dhe hotelin ti me ja pagu...

Deri te henen nuk mundesh mem padit se eshte fest ne gjithe boten..

Mbas te henes po te pres mem lajmru ne cilin shtet me ki padit...

#VAZHDOJME
3 h · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi More Rrustem Kabashi;ti mu kercnove kinse une jam kundra shtetit te Kosoves?Pastaj me the se policia e Kosoves bejne shpifje e montime?A teherit po te beja pyetje;çfare shteti na çenka kjo Kosove e mjera?Kujtim ky katravel vetem ja bene sikurse Avdi Ibrahimi qe ka paraqite aktpadi kundra meje si ne gjygjin e kosoves dhe ne Hage,Po presi gadi qe 15 vjete e kerkush as gjygjetaret e kosoves e as Haga nuk me bejne arrest.Nuk me bejne se dali i njohur ne publike dhe qateherit e kuptojne se kush ka qen Haxhiu e kush Avdi e Reshat Badallai.
3 h · J’aime

Haxhi Kuçi Kqyre e lexo ma mire Rrusto se Selamiut ja bera ate pyetje qe kishte ndejte me ta ne Pashtrik e ndegjue Arkanin dhe Milloshin dhe ate Baliun ja bera pyetje si e ka mbiemrin ?Seman krastavecin e kam mbjel dhe çdo gje qe ka shkrue me mua ne privat do ja ruaj dhe do i parashtroja pyetjet qe duhen.Sepse me dhune nuk e kam nxite te tregon kode e marveshjet e Arkanit me Milloshin dhe Shipken qe e njifka din edhe ma shume gjera se si eshte zhvilluar lufta ne Rahovec ?Edhe ti Rrust me ke etiketu udbash te serbise pa kurrefare faktesh,pos me fjalorthin e Reshat Budalles e Avdi Ibrahimit dhe mesuesin e tyre Bahtir Hamzuqit.
3 h · Modifié · J’aime

Haxhi Kuçi Selami Hajrullaga forti mir dini haxhi kuqi qe arkani esht trathtuar ne koshare nga milloshevici dhe mira - markovic kta du qift bashkshortor kan pasur sherbime te ndara milloshi me - cia - en - mira markovioc - me k g b - kur ka kuptiuar - arkani esht kon von - pederi i klaneve te zemunit esht trathuar ne kosov dhe koshare - ket gje e din - stanishiq - ka kuptuar i pari o haxhi kuqi
3 h · Modifié · J’aime · 1

Besart E Gashi zot ruaje shqipern nga shqiptaret.... nje thenie e nje poeti gjithmone ne e kem fundos shtetin e kombin jo armiqet tan
3 h · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Mire bre Rrust a i besove menjeherit kesaj jou tybes ?Po a e njeh mire kete Bahtir Hamzen qe te e ka rrahur polica e shqiperise per si njeri te mire?Ky edhe per Isuf Gervallen ka bere kesi jou tybe dhe a ti besojna rrenave te ketij?Ky edhe per Begzad Baliun me ka shkrue me qindra mesazhe,kinse Begzadi eshte udbash. Kam mendue se eshte atdhetar,por me kishte pergjue si Avdiu e Reshat Badallaj.A ta merr mendja qe kam qen polic ne suhareke ndonje dite,apo ne Podujeve?Keta me etiketojne me qellim qe te ma demantojne te verteten qe une po e genjeje popullin qe i kam nisur demostratat e demostratat e 11 marsit te vitit 1981..Kjo jou tybe eshte prone e imja dhe mundem me shlye,sepse Bahtir Hamza origjinalet i ka shlye.Kjo eshte fotokopi qe e kam bere une.E kam bere qe populli dhe gazetaret le ta vertetojne se a eshte e vertete kjo shpifje ndaj meje.
2 h · J’aime

Haxhi Kuçi Nuk ka jou tybe tjera me shpifje,pos kesaj.Te tjerat jan intervistat e mija dhe me argumente kam fole duke i permendur edhe deshmitar me dhjetra.Ketyre qe ua kam permendur emrat kan te drejte te flasin nese diçka kam shpifur qe nuk ka qen e vertete.
2 h · J’aime

Haxhi Kuçi Jo gabime une kurr nuk kam bere ndaj popullit as ndaj atdheut,pos kam kontribue qe as perndeia nuk kishte mundur tju ndihmoj shqiptareve,me fakte.E ju nese keni bere gabime ndaj kombit e ndaj popullit duhet te terhiqeni.Vetem ata qe kan pare me syt e tyre kan te drejte te turren ty atij e mua e jo me fabrikimin e shpifjeve qe nuk eshte e mire se ua thejm shpirtin atyre qe jan te paq si loti.Dmth,nese i kam nisur demostratat une duhet mos me tregue te verteten.Nese e kam mbrojtur flamurin,une nuk duhet me permend.Nese tek minatroet kam dashure te flijohem per shqiptar,nuk duhet me permendur.Nese disa ma kan nxitur jeten as ketyre nuk duhet me ua permendur emrat e mbiemrat .Nese e kam ushqyer tan popullin e Kosoves,une nuk duhet me permendur kete humanizem !!!!As deshmitaret e shumte nuk po bejne pune ,sepse keta pisa qe ua permenda ja nisin dhe shpifen kundra meje.Me Avdiun kam bere shoqeri dite e nate,por ky mu ka ngite si rriqni kinse ma done te miren dhe u paraqiste si patriot,por ja sote armiku nr nje i imi dhe sherri ketij Fatmir Lima ne lufte nuk me ka marr.Le te ma demanton Lima kete nese po genjeje.Limen ne deberdelan une e kam shpetue,e din dhe nuk e tregon.Thone nje fjale kalova drinin ta qifsha kalin.Kesi populli jemi qe te mires i thojm e keqe e te keqes e mire.Albin Kurtin ;kur kam nise me shkembye letra e mesazhe jo ju por shume pakes kan pasur kontakte me te dhe Konjufcen e disa te tjere F.Osjekun e me te gjitha perfaqesit e VV ne diaspore.Kam me mijera mesazhe nga VV nga te gjitha qendrat e botes,dhe nese deshironi ua qesi dhe lexoni se kush jane,dhe mos bertitni pastaj.Por une nuk dua tju perzihem,beni siq ja keni nise pa mua kete ja kam shkrue edhe Albin Kurtit dhe me paten prijashtue vetem pse ja thesh te verteten.Nje dite do i kerkon keto fjalet e mija por vone ke per ti kan.Albin,ne fillim ka shite belege me fjalet e mija,nese po genjeje ua qoj mesazhet se kur ka fole Albini dhe kur ia kam shkrue une ato fjale.
2 h · Modifié · J’aime

Haxhi Kuçi As gje ate femi shqiptare nuk e kam ngacmue,pos e kam shprehur mendimin tim duke i thene kujdes nga tradhetaret se te shtine ne qorresokak dhe ja merr ftyren vetes dhe familjes.Une nuk kam ndegjue diç te keqe per Ukshin Hotin edhe pse me ate qe ja zevendesoj vendin e Ukshinit edhe me te kam bere shoqeri e kam qen ne shtepin e tij disa here dhe te gjitha mbetn msheftesi,as qe me hane palla se kush çka fole.Sepse per me ta shti koken ku nuk mundesh me nxjerr,te tregojne keshtu e me te shti me fole dhe vete terhiqen duke qeshur e thene ua rrasa.
2 h · J’aime

Haxhi Kuçi Jam ne gjendje me çdo shqiptar te ballafaqohem dhe ti pergjigjem ne çfaredo menyre.Nje pyetje e kam edhe per Selami Hajrullagen;Me te thene nje njeri keshtu;Po bene e mbrone popullin shqiptar nga serbet kemi me ta qi nanen dhe mbasi ti deshiron me mbrojte popullin shqiptar je i lidhur me serb,.Hajde me jepni pergjigje ketu ?
2 h · J’aime

Haxhi Kuçi Ku e ke fjalen more pis ?Kush eshte ajo nane shqiptare me femi ne dore ?A ka emer e mbiemer dhe kur?
2 h · J’aime

Haxhi Kuçi jan faktet e Dokumentuara se ju e keni etiketuar nje Nëne Shqiptare me femije ne dore per spijunim .Pergjigjmu Rrustem aga ? ti çenke jo shpiun,por shka e pertej shkaut .Kur e paskna shpiunue dhe a ka emer o lagua?
2 h · J’aime

Haxhi Kuçi Pse more Rrust mramta shpifesh?Po a the vete more se e paskna spiunue nje nane me femi ne dore e tani del tek Erleta ?Aw Aw aw por nuk ka problem qysh te kanet shkruaj,por vete po bjen nga provimi
2 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Ku ka ma shpifje kur nje here thua keshtu e pastaj thua ndryshe,ndryshon si kameleoni.Sa per gjykime me mua kur te qohet karuci bujrum qysh te kesh deshire,se gjere me sot sja kam rras kerkujna por as qe ju kam shpifur pa fakte.
2 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Krejte çka kemi shkrue,merri dhe kopjoi dhe lexoi disa here dhe e sheh veten tende dhe timen se cili cilit ja nisi me provokue e shajte.
2 h · J’aime

Haxhi Kuçi Kurr ne jete me kerkanin belan nuk e kam nisur i pari,dhe per kete ,me ndihme e Perendise kam triumfue ne çdo bariere.
2 h · J’aime

Kujtim Kurti Haxhi Kuçi,leje bre mos u merre me zagar te Erletes,se keta i ndrrojne fjalte mbrenda minutave,veq fjale kan bla bla bla..

Se ai qe eshte trime i publikon ketu te gjitha sekretet dhe lejen ja kemi dhon secilit kush te deshiron,por keta nuk kan as guxi...Voir plus
2 h · Je n’aime plus · 1

Buki Dreni Une mendoj se ISLAMIST i vetem ketu eshte Kujtimi , per faktin se ky po merret me veshjen e Erletes.. Tipik Ideologji Islamiste
2 h · Modifié · J’aime · 2

Selami Hajrullaga haxhi kuqi ju dini qe deshmit te mija jan te verteta qka komentoj une gjat luftes po ju haxhi pse nuk vjeni ne kosov te bejm nji debat para popullit ton nese je at thetar i mit edhe me deshmi folim para popullit
1 h · J’aime

Haxhi Kuçi Le te me therret kjo qeveri ,dhe pamarr parasysh se a jan tradhetar a jo,do te vije dhe te gjitha do ua dokumentoj me deshmitar qe shumica kan qen edhe komandosa te uçk es dhe ushtar te mire qe nuk ju kane frigue as shkaut e as tradhetareve .
1 h · J’aime

Dosti Jem Njeriun shiqoje ne këpuca..Tregon karakterin e vet.hahahahhahaha
1 h · J’aime · 2

Haxhi Kuçi Jo dosti jem thone edhe nje tjeter fjale;mos ja kqyre ftyren,por kqyrja mendjen.Ka njeri qe vesh kepuce te bukura,por eshte shpirtshitur.Ka njeri qe ka ftyre te shemtuar por shpirtin e ka te pasterte.Ka njeri qe shitet atdhetar para popullit,por qellimin e ka mi nxene atdhetaret dhe mi likvidue.
1 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Dosti Jem ku hupe bre,qe 3 dite edhe ti hiq nuk livrite ksejde...

Rri gati mbas pak orve se ki me msu nje lajme te mire qe as ne enderr nuk e ki pa......Voir plus
1 h · J’aime · 1

Dosti Jem Ah Kujtim unë për gjëra qe nuk i njoh nga afër nuk flas..nuk eshte ok.
1 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Hajt se te bien ndermend,hiq pa dasht ti vet....

Duro edhe pak he burre...
1 h · J’aime

Selami Hajrullaga haxhi une jetoj ne kosov me keni kur te doni i thirim edhe sherbimet te huaja ne kosov edhe folim para popullit mbrojtje ma te mir nuk gjon kerkund ojjjj lulu shtrylle serbo - magjupe -
1 h · J’aime

Dosti Jem Pasojat e Padeshit..hahahha
1 h · J’aime · 1

Meti Haxhosaj Haxhi,a ka mundesi me na tregu se si e more azilin ne France dhe cka the ne interviste,qe te bani policia franqeze...Bashe me rendesi apo jo.Obligim nuk e ke natyrisht por pasi po deshiron me dite per te gjithe edhe ne kemi te drejte me pyet per ty.A jemi dakord ne kete pike.
1 h · Modifié · J’aime · 2

Haxhi Kuçi A ke muhabet me sherbimet e meshefta serbe?Nese edhe keto i ftoni do vij.Po ti po e njifshe edhe Millan Shipken gjelatin e Rahovecit .A ja dini adresen se kam deshire edhe ky me qellue para nderkombetareve sepse dine me i tregue botes se cilet komandanta te uçk es me kete i ndajten plaqkat e popullit te Rahovecit....Mos je edhe ti ne grupin e Millan Shipkes.?
1 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi A po ta merr mendja se populli po hane bari bre kurva e shkines.Ti gjere dje si gjuhe te nanes e ke pase serbishten e tani paske que kryet taman si kau.
1 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Kush ta mbrone shtepin bre bushter ty?E ke krahin e forte nga serbia 100 per %,sepse serbia vetem fizikisht nuk gjindet ne Kosove e qe ja zbatoni urdherat po po po
1 h · J’aime · 1

Selami Hajrullaga e kam fjalen per kupollen serbe te krimeve ne luftrat ballkanike stanishic ather dalin marinat tua haxhi - kuqi
59 min · J’aime

Haxhi Kuçi Meti Haxhosaj,vete nanen tende boshnjakinen ajo te tregone se si e kam fitue azilin.He biri boshnjakines.
59 min · J’aime · 1

Kujtim Kurti Meti Haxhosaj mos hi llugave pa nevoje,se nuk jemi duke folur per ty por vetem per Hysamedin feraj dhe agjenturat e tij...

Kur te permendet emri pastaj mundesh me fole,se me sa di une ti ki kultur evropiane,dhe nuk pytet njeriu pa te hy ne shtepi perpara......Voir plus
58 min · J’aime

Haxhi Kuçi Ose vete dajen tend Hysen Kajdomqen ma se miri te tregone
57 min · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Selami pasi e njfke edhe stanishiqin mesiguri ja paske que nanes sate ne krevet.Qiju siq je shkerdhye me keta stanishiqat e Arkanat e Shipken.Sa pare te dha shipka per qe ja pergaditet masakren dhe plaqkitjen e popullit tend.?
55 min · J’aime · 1

Selami Hajrullaga haxhi ju dini qe shipka edhe 6 oficera jan vrare ne korik mos leh si zagar pa dhemball kup[ton ai as nuk ka hure ne rahovec
53 min · J’aime

Haxhi Kuçi Trego edhe kete qe ma the ne privat;Ne cilen dite Blerim Kuqi ja thithi Ramush Haradines karin ne goje?Dhe kjo gje e paska shpetue Blerim Kuqin.Ka me ti shkerdhye femit qeky Blerim Kuqi .
52 min · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Nuk ka ik per shqiperi vetem Blerimi por tane keni ik per shqiperi dhe pasi NATO dhe topat e Berishes ua qelen rruget hyret ne te gaqme dhe u krekoset kinse ju e shkaperderdhet serbine.
50 min · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Nga shqiperia keni hyre ne kufirin e kosoves e mos genje more i paftyre.
49 min · J’aime · 1

Meti Haxhosaj Haxhi,une po te ofendoj se jam burre dhe jam i nje familje me Sylejman Vokshin.Dhe nana si dha babai jane shqiptar,bile qe nja 100 vjet nuk kemi perzierje gjaku.Por per keto ofendime te nivelit rrugaq do mbetesh gjate ne kujtesen time.Une nuk e njoh Hy...Voir plus
48 min · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Shipka i ka humbur 6 oficer e ju a e mbrojtet popullin e Rahovecit?Sa civil nga Rahoveci u masakruan dhe sa i dolet popullates ne ndihme ?
48 min · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Meti nese nuk me njeh mua,pse i hyre punes pa pune,ma mire kqyre hesapin tend dhe ske nevoje te me parashtroni pyetje te tilla.
46 min · J’aime · 1

Selami Hajrullaga ani magjup i qelbur sllav ty te njohin krejt nahija - haxhi kuqi vetem leh si zagari i fundit i arkanit ne birucat te frances si shqipfoles - keqq
44 min · J’aime

Haxhi Kuçi Per hire te popullit te Rahovecit qe nuk kishin ku te strehohen dhe qe nuk kan pasur edhe ushqime kam ftue kryqin e kuq qe tju bijn ndihma more Selman zeza.Hallall bashkvendaseve te ty e dijn shume mire shume Rahovecjan dhe deshmitaret qe kan emra e mbiemra.
43 min · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Po cila nahi me njeh more faqezi?Hajde ma trego nje emer e mbiemer?Eh po qe qenke fare e dreqit.
41 min · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Arkanin e kishe pas njohur ti ore faqezi .Pasi ja dijshe edhe kodin kinez me Milloshin.Nuk do koment ma shume me ju njohur se çfare satani çenke.
39 min · J’aime · 1

Selami Hajrullaga une te tregoj publik deshmin ku jam kon - haxhi me deshmi
37 min · J’aime

Haxhi Kuçi Trego para mases e nuk ke nevoje ti mua te mi tregoni ne privat?
36 min · J’aime

Selami Hajrullaga deshmin e keni ne faqen time krejt populli i sheh haxhi kuqi
35 min · J’aime · 2

Haxhi Kuçi Mos genje bre i poshter ,fole ketu e qiti tanat per ledine se ka me te mallkue nje dite nema e popullit te Rahovecit.
33 min · J’aime

Dosti Jem Ngritni pak vllaqat se jeni ka shkoni shumë thellë,e po hasni ne far qypi me *ari*...Dalloni gjërat publike me gjërat private,mos i ngaterroni..ok..Bani debat konstruktiv me alternativa e jo me fyerje e me gabelhane.
30 min · J’aime · 2

Selami Hajrullaga kqyre kopertinen time haxhi kuqi - doni ala deshmit tjera - magjup dhe zagar i serbis ne birucat franceze
30 min · J’aime

Haxhi Kuçi O qeni serbise mos ha balte dhe mos me thuaj zagar te serbise.Se vete je zagarii serbise pasi i dini mire kush paska qen Arkani dhe planin e zemunit.
28 min · J’aime · 1

Meti Haxhosaj Haxhi,te thashe pa te keqe ose me te keqe.Merre si te duash.Kur i ofendon njerezite dhe iu thu nipa boshnjak,pa pas lidhje askush me shekuj me boshnjak,ti del si njeri joserioz.Edhe pse mosha jote nuk lejon nje gje te tille.Ti njollos vajzen u Ukshnit ...Voir plus
26 min · J’aime · 2

Haxhi Kuçi Na trego kush ke ai atdhetar e patriot qe e vrau shokun e juaj qetnikun serb qe punonte ne posten e Rahovecit qe ky qetnik i kishte qite ne nje ploqe dy minahedhesa dhe vriste sa mujke shqiptar duke i ndihmue edhe ti.Kete atdhetar e kam dost e mik e ti shkerdhefte mijt
26 min · J’aime · 1

Meti Haxhosaj Kujtim,e di qe nuk je ka fol per mua se une nuk kam qene as udbash dhe as spiun i supozuar por ne folem rreth teme ose mbylle burre dhe diskuto vetem.
25 min · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Meti mos shkruaj pos ndegjo se kemi te bejme me nje njeri tradhetar e qe punon ne sigurimet e shkive.Ma mire me shaj se te me provokon,po i harrojm qka folem.Me fjale as une as ti nuk mujna mi ba kujt diçka,por eshte fjala te nxihet tradhetaret me pel per dore.
24 min · J’aime · 1

Meti Haxhosaj Haxhi,une jam me dal tradhetari qofte ai edhe biri im apo prindi im.Por me fakte me peshe dhe tamam me argumente vigane.Dhe jo vetem hajte se po kam qejf.Une Kujtim,terhiqem nga ky moment nga ky diskutim.
21 min · Modifié · J’aime · 2

Haxhi Kuçi Nuk ka lendime pa dashje ose pa deshire,une vajzen e Ukshinit nuk e kam lendue kerkund,nese ju djege çka e kam shkrue sju kam faj.Tek e fundit mundemi veprat tona ndermjet Ukshinit dhe meje ti qesim ne kandar dhe i mesim se cili nga ne dy kemi kontribue ma shume per shqiptar e jo per shkije
21 min · Modifié · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Meti ju nese keni bere diç sa qimja e kokes per shqiptar komento o dashamire dhe nuk jam ai qe ta mohoj nje gje te tille.
19 min · J’aime · 1

Meti Haxhosaj O Haxhi,cili shqiptar i vertete nuk ka ba per komb por nuk o vendi ketu me u lavderu une dhe as familja ime.Njeriu punon besa dhe vdes per komb e liri dhe nuk flet, sepse keshtu o eduku.Pra,me qene patriot por me u lavderu pak.Cdo e mire dhe cdo gabim do del ne drite dhe mos u frigo.Une e thashe cka mendova dhe ai kam qelluar apo hiq iu mbetet juve.Iu lafsha tmiren.
11 min · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Meti,nuk duhet atdhetari me luftue e me vdek per atdhe,por i duhet edhe menquria qe ta shejone fitoren dhe ta qeverise popullin siq e qeverisin popujt e tjere.Se nese thua do vdesi per atdhe,ateherit kujna po ja lene atdheun me qeverise?Tradhetareve po ju mbete perhere me na shtyp pa dallim nga armiqet shekullor.
8 min · Modifié · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Po çdo shqiptar çka ka kontribue per qeshtjen e shqiptareve sa qimja e kokes duhet me thene ate e jo me shtue apo me vjedhe merita te tjereve.Se keshtu nuk krijohet kombi i pastert.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum