Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

i Brosha ka qenë nji "HARD DISC" i gjallë

 :: sport

Aller en bas

i Brosha ka qenë nji "HARD DISC" i gjallë Empty i Brosha ka qenë nji "HARD DISC" i gjallë

Message  Perparimi Ven 28 Sep - 1:38

-Përndryshe i ndjeri Brosha ka qenë nji "HARD DISC" i gjallë, dhe u flitke se ka ditur përmenq rreth 3000. nr. telefoni dhe 2000. nr. targave të automjeteve në Kosovë, dhe të ishte ai gjallë fare nuk ka pasë nevojë Beogradi të hapë DOSJET e Kosovës, sepse Brosha i ka ditë të gjithë BASHKPUNTORËT dhe INFORMATORËT e Shërbimit për menç. Mirpo, si thotë populli të ndjerit "JA HJEKEN FLAMËN" me kohë pas çlirimit dhe ja mbyllën gojën si shumë tjerëve, psh. Komandantëve të UQK-ës që ishin të ndershëm në luftë dhe pasë lufte iu kanë ditë të PALARAT e para dhe gjatë dhe pasë lufte, shokëve të tyre që erdhen në pushtet.
Këtë z. Badallaj, jam i sigurt që e di, po e ceke për hirë të lexuesve dhe z. Katravella.
Bali Katravella[ Thursday, 02.02.2012, 04:57 PM ]
Reshat Badallaj na del here titist here enverist, pra ky eshte shpijuni i UDB-se dhe SHIK-ut
Kush je ti more Reshat budallaj te kerkosh nga un te tregoje ty per veprimtarine time? Pse permend figura qe eshte marre nje pis shpijun si ti tua permend emrat sic jane Isuf Gervalla Adem Jashari etj. Une asnjehere nuk kam permend kend as nga luftetaret, as nga deshmoret e heronjet e as nga te burgosurit.

Une vetem me ty jam tuj debatuar more shpijun i dyfisht. Une nuk flliqi si ti qka te vij ne goje shane... Ti je nje pis gabel kjo tregon kulturen tende prej nje rrugaqi
e qeni endacak.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum