Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Shqiptari me dy ftyra,keta i kemi qeveritar(lobistat)

 :: sport

Aller en bas

Shqiptari me dy ftyra,keta i kemi qeveritar(lobistat) Empty Shqiptari me dy ftyra,keta i kemi qeveritar(lobistat)

Message  Perparimi Dim 21 Mar - 2:24

Kush jam unë e kush je ti?

Adem Karaga, si duket paske harruar se kur u njohëm ne të dy, ti kishe mbiemrin ndryshe nga ai që ke sot, dhe në shtëpinë tënde flitej edhe një gjuhë tjetër. Harron se çastet kur dehej, ishte muzika serbe që të kënaqte, ndërsa kur ishe i kthjellët shiteshe si "ekspert i perëndimit dhe i dërguar i lobit shqiptar", për të cilën gjë jo rrallë herë edhe të tallja, por jo si bën ti, prapa shpine, por në sy. Ndërsa unë edhe sot e kësaj dite jam Valon Ademi, nip e stërnip i Shaban Likovës nga Kumanova dhe Durak Durakut nga Likova nga ana e babait tim ndërsa nga ana e nënës jam nip e stërnip i Begzad Ali Vulit, Azem Ali Vulit, Destan Ali Vulit nga Kërçova e Shaban Ali Vulit nga Manastiri, të gjithë këta ballistë e nacionalistë shqiptarë. Që do të thotë me vepra e jo me fjalë, jam edhe më shqiptarë se ti edhe më Uskanas se ti!

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Shqiptari me dy ftyra,keta i kemi qeveritar(lobistat) Empty Re: Shqiptari me dy ftyra,keta i kemi qeveritar(lobistat)

Message  Perparimi Dim 21 Mar - 2:30

Ne secilen shtepi shqiptare gadi eshte keshtu qe ndegjoin kenge serbe e greke ,nga friga kete e bejne duke mendue se çdo shqiptar eshte tradhtar.Dhe per ta mos lajmrue si shqiptar te vertete e leshone kengen serbe,dhe keta lobojn ne diaspore mi manipulue shqiptaret e gjore .

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum