Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Avdi Ibrahimi nese ...te perkrahu gjere ne amshim

 :: sport

Aller en bas

Avdi Ibrahimi nese ...te perkrahu gjere ne amshim Empty Avdi Ibrahimi nese ...te perkrahu gjere ne amshim

Message  Perparimi Lun 8 Mar - 3:50

Avdi Ibra

Te kam shok prape, se nuk e paskna dite qe duhet me qen tradhetar e tradhetin me ja lene patriotave,po e pije edhe une ujin tend e po ja nisim rishtas ,veq faje ke ti qe nuk me ke tregue ne fillim Haxhi banu tradhetar ndaq me jetue me neve parajsen e vertete.A te kujtohet kur me the;Haxhi nje hoxhe e kish pas pare nje enderr qe ka me ra nje shi dhe uji ne toke ka mu prish dhe njerezit si ta pine ate uje kan mu prish ne moral e kan me bere zi e terr dhe mire ka me iu duke e keqja?

Dhe Hoxha kish mbushur uje per disa vjet rezerva dhe kur ra shiu te nesermen gjithe njerezit ja nisen me dal cullak e tue pi e tue bere orgji.
Dhe hoxha ua beri femive qe me ndegjuat mua dhe tani ne jemi veqant nga shqiptaret e tjere !

Por nga fqinjet,hoxhes dhe femive te hoxhes kerjkush nuk u folke dhe mbeten te izoluar dhe femit u permalluan qe te shkembejn biseda me shoket dhe i thane hoxhes;O babe jemi izolue nga fqinjet,kerkush nuk na fole as dhe nje fjale na kan leqitur ,jemi merzitur ne vetmi ?.Pas disa diteve u lodhe hoxha nga vetmija dhe u tha femive shkoni merrni ne pus uje se edhe ne po bejna si tjeret!
A te kujtohet o Avdi kjo fjale e jotja ?Kur ma bere Haxhi i vetmi ti je qe je kundra shkive,por a ma bere pije edhe ti kete uje e hyne ne shoqerin tone ?!!!!!!!

Nese ke deshire tju bashkohem,me ndihmo qe ta shejoi jeten qe e kam humbur duke mendue ndryshe per te miren e shqiptareve.

o Avdi shoku,e ke dhe si morale ndaj meje.Sepse ti e ke ngrere kete jete e une nuk e paskna dite e kuku per mua e kuku per femit e mi . Me vonese ma paska rrok truri se çka duhet mu kone e me te nderue populli shqiptar?!


Avdi shoku pershendetje ,e sheh qe jam i kethyeshem,besen po ta japi do behem servil i yti gjere ne amshim,Por mendo mire ta japi konto numrin e bankes ,dhe si te mi qesish do....une Haxhi Kuçi shoku yte do i shlyeje te gjitha shkrimet e do i hudhi ne WC,se nuk ka kurgje nga e verteta e mallkume .

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum