Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

shqiptari nga Serbija lavderon Fatmir Limen

 :: sport

Aller en bas

shqiptari nga Serbija lavderon Fatmir Limen Empty shqiptari nga Serbija lavderon Fatmir Limen

Message  Perparimi Mer 3 Mar - 12:01



Titulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim Sun Aug 16, 2009 7:50 am
Zeri pulave

Agim nje gje nuk ja fali Fatmirit qe nuk e ka
djeg kure ka qen Haxhia ne Klecke sja ka mbushe mishin krip njeher
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ku e ke dhembin o jo shqiptar ti nuk ke gjak shqiptari fare a me njef o jo shqiptar apo vetem je ka dhin nga goja hajte te kundershtoi Haxhiun

Fatmir Lima nuk ka lejue ata shqiptar me u inkuadrue ne lufte kundra shkive qe jan kan te flaket me vra shkije dhe ja i ka etiketue tradhetar me disa shok te vete ja i ka vrare!Ti je shok i Fazliqave dhe Zemajve edhe pse i kesh qe jan kon dezertora edhe ti je ne ate grupin e tradhetareve sepse edhe vete e pranone qe e ke tredheue popullin shqiptar ne maqedoni sepse e late prape nene sllavomaqedonas edhe ma keq bile !

Une kurr nuk kam tradhetue shqiptar ne as nje trojet shqiptare as ne diaspore!Dhe ai shqiptar qe thote keso fjale per Haxhin, zoti ishalla hedhe helem mbi faren e prishte shqiptare !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Por ju nuk jeni fare e gjak shqiptari !

Fatmir Lima mundet vetem me ma flladit ore te poshtertit e njerezise!Kam deshmitar se si jena perlar ne DEBERDELAN ne qershorin e vitit 1998 Kur Lima donte ta sulmonte stacionin e policise se suharekes e pastaj policia serbe me masakrue tan suhareken!Kam deshmitar jo nje por me qindra ore tradhetar?Dhe e din Lima a mos me ka trebur,pos i ndave qe deshten me automatike me ja heke flamen dhe prape une u hyra ne mes dhe mbeti Lima si i dhire dhe a keshtu me mua ????????????Tek une rrena e sofizma kurr nuk do te merr populli i im shqiptar do mundohem gjere ne frymen e fundit tja tregoi vetem rrugen e drejte dhe pushka top spiunave se nuk me frigoni !

Rrofte populli i vertete shqiptar ne nje shtet te perbashket.

bledselimi(jeton ne serbi ne Kragujevc)


Titulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim Yesterday at 9:46 pm
o pa provu luften sja din vleren se kur ta pemendesh FAtMIR LIMEN ne kam duhesh me qu po skini faj ju qe akuzoni se jav ka mush menjen ai spiuni *GANDI I BALLAKNIT** e akuzoni kur ai bashk me shoket e tij s ka lan shka me hi ne kleqk dhe zonen perreth

xhema


Titulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim Yesterday at 11:56 pm
fatmir limaj pas ardhjes pas den hages i ka ndrru pozicionin dhe pik pamjet e tij politike por un e kuptoj se esht i kercnuar prej te mdhenjeve dhe lobi serrb.!!!

tosybell ...............

Numri i postimeve: 114
Age: 20
Vendi: gjakove
Profesioni/Hobi: Fotograf
Registration date: 08/11/2009


Titulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim Today at 7:46 pm
Blediselimi tha:
o pa provu luften sja din vleren se kur ta pemendesh FAtMIR LIMEN ne kam duhesh me qu po skini faj ju qe akuzoni se jav ka mush menjen ai spiuni *GANDI I BALLAKNIT** e akuzoni kur ai bashk me shoket e tij s ka lan shka me hi ne kleqk dhe zonen perreth

osht e vertet qe ka luftu fatmir lima e osht e vertet qe edhe o ka vjedh o ka ja kan nonen edhe osht e vertet qe fatmir lima bashk me shokt e ti te partis PDK e bon ata qe as miloshoviqi ska mujt mi booo d.m.th na ndrrun flamurin kret kto tverteta jon edhe sa i perket mi ju qu en kom fatmir limes e ki gabim shum kurr nuk duhet mi ju qu nkom ni personit qe i trradhtoi shokt e vet tluftes tung tash e mos fol pa lidhjeee


Dernière édition par Perparimi le Mer 3 Mar - 13:54, édité 2 fois

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

shqiptari nga Serbija lavderon Fatmir Limen Empty Re: shqiptari nga Serbija lavderon Fatmir Limen

Message  Perparimi Mer 3 Mar - 12:04

bledselimi=Bublje,komuna e klines apo kijeves ne dy komuna po lajmrohet ne serbia dhe kosova,pra nga dy anet ?!


Dernière édition par Perparimi le Jeu 4 Mar - 13:49, édité 1 fois

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

shqiptari nga Serbija lavderon Fatmir Limen Empty Re: shqiptari nga Serbija lavderon Fatmir Limen

Message  Perparimi Mer 3 Mar - 13:53

fionaa,nga gjakova paraqitet
e saper flamur aka mundesi me naj kun ne bote mu kan 2 shtet me ni flamur po qka merrni vesh ne keto sene
E mo bled, sa here e kam perserit un kete per flamurin! por nuk ja vlen???

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

shqiptari nga Serbija lavderon Fatmir Limen Empty Re: shqiptari nga Serbija lavderon Fatmir Limen

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum